Fiyat değişiyor her markette ayrı çünkü çeşit farkı var ben o yüzden koli olarak almadım çünkü yarım kg şeker 1kg un neye yetecek tatlı yapmak istese bir günde biter diye herşeyi kendim aldim bin küsur tutmuştu çeşitten önemlisi bence bir iki ay idare edecek gerçekten ihtiyacı olan şeyleri almaktı benim amacım o yüzden koli almadim