0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kocama aşırı sinir olmaya başladım eşimin abisi eşim aynı işte calisiyor lar eşimin abisi patron benimki eleman abisi atıyorum ele 20 veriyorsa buna 5 veriyor maas esimin yaptigi meslek diger is hayatinda aylık 50 milyar buluyor ama abisi vermiyor ev kirası mutfak masrafi faturalar harici elimize para geçmiyor bunun parasını değerlendiriyor malına mal katıyor 5 bana 1 sana yapıyor 3 senedir çalışıyor ala ala bir araba aldı eşime onuda eşimin üstüne yaptı hiç eşime bindirmedi kendi biniyor  neyse işçileri falan var bana işin yoğun olduğu günler işçilere yemek yaptırmaya başladılar sanki benim kocam patron işçiler bizim işçimiz kendi karısı düşünsün kendi karısı lüksün lüksünü yasiyor bende bakiyorum ancak niye esim yuzunden esim bunu bana layık gördü bir tane küçük çocuğum var ikinciye hamileyim oruç tutuyorum  ben enamiyim de onların işçilerine yemek hazırlıyorum  eşim denen ***** zorla yaptırıyor bana yapmiyacam diyince öyle bir ****** gibi bağırıyor ki anlatamam başım dertte 

8 Cevaplar

0 oy
(3,585 puan) tarafından
Allah eşine akıl versin insan kendini kullandirtmaz bu kadar 
(3 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi başka bir yerde çalışsa alacağı miktar ortada eşimin abisi diger elemanlara maaşını veriyor 50 bin kadar niye el adamı durmaz çünkü hak ettiği para o varlık varken yokluk çektiriyor ama ben helal etmiyorum hakkımı sıkıntıyı çeken benim kahrı çeken benim darlık çeken benim  şu mübarek ramazan ayında çıksın benim hakkım gerçekten
-Reklam-
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bu kadarı da olmaz eşiniz çok mu saf yani başka açıklaması bulunamaz bunun. Madem siz evde yemek yapıyorsunuz size de para vermeleri lazım. O yiyeceklerin masrafını versinler o halde. Eşiniz korkuyor mu acaba abisinden yani bu kadarı da olmaz ki .
(3 puan) tarafından
Aynen öyle 3 senedir kanser olacam gerçekten sıkıntıdan  o iş bizim iş diyor öyle bi sahiplenmişki neyini sahipleniyorsa  hicbirseyi kismiyor ama ben şunu isterim desem nasıl kisiyor nasıl kisiyor
(1,386 puan) tarafından
O hep öyle olur zaten . Sert bır şekilde konussaniz da mi anlamaz
(3 puan) tarafından
Anlamaz  o kadar iğrenç ki beni bile döver biliyormusun
(1,386 puan) tarafından
E o zaman nasıl olcak ailesiyle felan konuşsan o zaman da aynısı olur gerçi
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Aile işi en b.ktan iştir. Teyzemler de öyleydi. Büyük abi karısıyla birlikte zevk sefa içinde yaşardı eniştem teyzemden kısardı. Bir ara eşim kardeşiyle ortak iş yapmayı düşündü ama asla izin vermedim. Benim babam da amcalarımla birlikte çalışıyordu ama bizimkilerde sizinki gibi bir durum yoktu herkes eşitti ama yine de zordu. Eşine bir yerde dank edecek ama iş işten geçmiş olacak maalesef 
(3 puan) tarafından
Vallahi o dank edene kadar ben bu aklı olmayan adamı bırakacam net
0 oy
(799 puan) tarafından
Keşke okumasaydım 
(3 puan) tarafından
Niye kiii
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Eşe.k olursan semer vuran çok olur 
(3 puan) tarafından
Bir ben vuramıyorum biliyormusun eve gelirken ne lazım bile diyip aramıyor evde olduğunda bile ben kendim yapıyorum alışverişi kendi kazık gibi yatıyor evde ben onun düşmanıyım.
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Hepsini birbirne kat sana yemek yaptırmak ney para yok ortada bide sana verilen ki verseler bile yapmam banane aile içinde böyle parayla bile olsa yapınca enayi gözüyle bakılıp illa kullanıyorlar yada aşağı görüyorlar parasını veriyorumda yaptırıyorum yada yapıyor işte diye direk abisine ailenin tam ortasında derim eşim beni dinlemiyorsa uyardigim halde parasini az veriyorsunuz geçincemiyoruz hadi buna dahil olmadım ama bu kadarı fazla kardeşinizi kullanın o musayit buna ama beni kimse karıştırmasın kendinize gelin derim eşin acayip tepki gösterir sana çünkü o patronculuk oynayıp egosunu tatmin ediyor başka işte olsa rahat calisamacagim kafasinda ve yalakalık yapmak istiyor çünkü kendini aşağıda görüyor herşeyi ses çıkarmadan yapınca kabul göreceğini düşünüyor olan olsun derim ben olsam böyle kullanilmaya tahammül edemem 
(3 puan) tarafından
Aynen öyle ikinci yolda ailemle küsüm gideceğim hiçbir yer yok iki küçük  çocukla nere giderim mecburen çekiyorum yoksa çekmem hadi ev tuttum ise girdim çocukları kime bırakıcam hadi kres diyelim kres fiyatı almış başını gidiyor çocuklarım büyüyene okula başlaya kadar bu adamı çekicem
0 oy
(1,018 puan) tarafından
İsterse bir tarafını yırtsın yinede yemek yapmazdım 
(3 puan) tarafından
Şiddeti de var bacım döve döve yaptırır
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun. Kendi anlamayana napsan boş. 
(3 puan) tarafından
Kendini kullandiriyor esek gibi benide kullandirmaya calisiyor basitlestiriyor iyice benim hiçbir işimi yapmaz onlarınkine kosacam diye ölür bosayıp kurtulacam
(3,329 puan) tarafından
Yorumda gördüm siddet uyguladiginda bas kadese gelsin alsinlar. Bak bi daha el kaldirabiliyormu. Sana mi gücü yetiyormus ********

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 580 göst.
0 oy
9 cevap 275 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,208 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,173 cevap

34,862 kullanıcı

...