0 oy
642 göst.
Aile kategorisinde (278 puan) tarafından
Sorum yukarda gece sohbeti olsun

68 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bende bilmiyorum o da benimkini bilmiyor ama ne o benden gizler ne ben ondan bilerek gizlenilen birşey değil yani yan yanayken sonuçta telefonu açarken şifre giriliyor ama hiç dikkat etmiyorum aklıma bile gelmiyor o da telefonumdan bişeye bakcaksa mesela bana uzatır ac diye o sırada sormaz bakmaz bile sifren ne diye sosyal medya bende kullanmam o da kullanmiyo oraları arastircak biseyimde yok :D 
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Eşimin telefonu parmak iziydi benim parmak izimi de tanımladı açarsın  telefonu diye sonra ben dedim benim parmak izi olmaz deterjandan sürekli tahriş oluyor eee mutfakta elimi kesiyorum bazen gerek yok yapma dedim. Sonra rakamlardan oluşan şifre yapmış bana da söyledi şifresini. Benim telefonumda şifre yok zaten.
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Biliyorum benim yüz tanimami da yapmış ama hiç bakmadım. Neden bilmiyorum 
0 oy
(591 puan) tarafından

Evet biliyorum bilmemem gibi bir lüks yok :silly:

0 oy
(532 puan) tarafından
Evet biliyorum oda benim ki biliyor 
0 oy
(4,184 puan) tarafından
Bilirim tabikide
0 oy
(69 puan) tarafından
İlk başta soylemkyirdi gizliydi hep kavga ederdik hep neyse ogrendigimi söylemeden takip ettim hep beni canlı shovcu kızlarla aldatmış pislik iki çocuğumla babamın evine gittim 1 ay kaldım affettim sonra çok geldi gitti ağladı zirladi ama sevgim yok hiç kalmadı ama o çok düşkün oldu bana o 1 ay anladı değerimizi 

Ama keşke donmeseydim bosansaydim dedim hep aklımda yaptıkları ama annme yok iki bebek babamm ve üvey karısı bilmiyorum.kaldiramazdjm.o süreci belki ilerde bosanirim die kafamda hep ama bilmiyorum çocuklarım için katlanırım galiba 
(7,972 puan) tarafından
Kactane çocuğun var canım pardon iki yazmışsın görmedim. Unutulmuyor ama eskisi gibi canını acitmaz alışırsın.. inşallah mutlu olursun bundan sonra geçmişi unutmak gerekiyor eğer donduysen
(69 puan) tarafından
Döndüm ama unutamıyorum hep şeytana lanet getiriyorm akilma öyle şeyler geliyirli bir ara zehirlemeyi bile düşündüm ama Allaha korkusu var çok şükür o yansın ateşte kendini yaktı o zina ederek ina rağmen temiz kalayım ki daha da Rabbım sorsun.
(7,972 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(7,431 puan) tarafından
evet oda bende biliriz 
0 oy
(354 puan) tarafından
Evet hatta şifresi benim baş harfim öğrendiğim de çok sevinmiştim (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Bilmiyorum telefona bakma gereği duymadım hiç 5 yıldır evliyiz 
0 oy
(12,681 puan) tarafından

Her     halde :D

0 oy
(417 puan) tarafından
Tabiki biliyorum saklamamalı böyle seyler 
0 oy
(998 puan) tarafından
Biliyorm canm    
0 oy
(638 puan) tarafından
Evt biliyorum oda benmkini bilir tüm şifreleri bilirz 
0 oy
(1,428 puan) tarafından

İkimizin şifresi aynı 8 yıldır :)

0 oy
(992 puan) tarafından
Sifre yoktur asla ondada bendede he olursa ozman skinti kiyamet koparirim bisiler saklior demektir cunku
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Evet herşeyini biliyorum oda benimkini bilir 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ekran şifresi banka şifreleri mailler hepsini biliyorum 
0 oy
(124 puan) tarafından
Ben biliyorum onun şifresini ama o benimkini bilmez. Çünkü ben sinirlendikçe değiştiriyorum :DD normalde biliyor ama ona sinirlenince wp fotosuna kadar kaldırıyorum yoksa eşimle tartışıyoruz bende sinirimi böyle çıkarıyorum :DD
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Şifresini biliyorum tabiki oda benimkini biliyor illa birbirimizin telefonuna arada ihtiyaç duyuyoruz o yüzden biliriz. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
0 oy
76 cevap 708 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu

380,346 soru

11,388,358 cevap

34,893 kullanıcı