0 oy
641 göst.
Aile kategorisinde (278 puan) tarafından
Sorum yukarda gece sohbeti olsun

68 Cevaplar

0 oy
(987 puan) tarafından
İkimizde sifrelerimizi biliriz banka hesapları hariç pek bakmıyoruz o da para transferi yapıyoruz birbirimize 
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ben kendi telefonuma hiç şifre koymadım.Eşimin şifresini biliyorum ama hiç bakmam.
0 oy
(433 puan) tarafından
Asla sifre koymaz bir kere koydu bende telefonuma koydum dedi hayirdir o telefona birdaha sifre koyarsan kirmakla kalmam yiyeceğin haltlari ogrenir  koyarim kapının önüne s....... Tir olup gidersin dedim  sen bana sen bana guvenmiyomusun guvenmiyorum ben kimseye guvenmem ben kimseyi sevmeyede zorlamam guvenmeyede zorlamam kendimi he yaparsan ne affetmek ne goz ardi etmek nede çocuklarımın gözünün yaşına bakarim ogrendigim an mahkedemesin cocuklarin yüzünde ancak ölümü cigner görürsün dedim simdi 4yildir asla sifre koymaz nerde ne yaptigini arsr söyler görüntülü arsr asla telefonu mesgul olmaz e devlete girer ustune kayitli tel veya hat varmi diye bakarim telefonunada bakmam huylandirirsa bakarim oda bana bakabilir 
(433 puan) tarafından
Onceki eşimden bunun darbesini yedim ondada aynisini yaptim koydum kapının önüne cocugum yoktu ondan suan en yakin arkadasimla evlendi oyle bi  s e r e f s i z d i bana yaptiklarini o kizada yapiyormus nasil seviniyorum hakkettiler o yuzden acimamayi guvenmemeyi ogrendim kimseden asla kopamicak kadar sevmemeyide ogrendim
(1,125 puan) tarafından
Çok doğru bir karar almışsın boşanarak ve bir kadın olarak hepimiz böyle gururlu olmalıyız.Yaşattıklarını yaşıyorlar eski eşin ve eski arkadaşın.Net olman çok güzel .
(433 puan) tarafından
İnşallah canim  hiçde uzulmedim Calistim gezdim yedjm ictim simdiki esimle tanistim evlendim ne esimin nede benim arkadaslarimizla gorusmuyoruz disarda gorusuruz yilda bir kez falan evde cocuklarimizla ilgileniriz çünkü esim nişanliyken nisanlisi baska bir adama kacmis gitmis dugune 1 hafta kala  6 ay sonra biz tanistik ben bir evlilik yaptim esimde nisanlisindan ayrilmisti onunda agzi yanmis o yuzden birbirimizi koruyoruz
(1,125 puan) tarafından
Ne güzel iki kalp birbiriyle buluşmuş.Allah her daim mutlu olmayı nasip etsin.Çok mutlu oldum adınıza.Yaşadığınız tatsız şeyler birbirinizin yaralarını sarmanıza neden olmuş.
(433 puan) tarafından
Evet hemde nasıl merhem olduk valla
0 oy
(32 puan) tarafından

Benimki nefret eder telefon şifresinden eriniyorum şifre cevireyim diyor :D

0 oy
(96 puan) tarafından
Eşimin şifresi ikimizinde parmak iziyle açılıyor 
0 oy
(354 puan) tarafından
Telefon şifresi yok istediğim zaman alabiliyorum
0 oy
(323 puan) tarafından

Evet biliyorum çünkü gmailden tut banka hesaplarına kadar şifrelerimiz aynı :D

0 oy
(427 puan) tarafından
Evet biliyorum canım ilk zamanlar sürekli unuturdum :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
0 oy
76 cevap 708 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı