0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından

Ya hanımlar ben o an markette gözüme ne gelirse onu alıyorum ama bardaklarım falan hep bozuldu düzenli ve aynı ürünü kullanmadığım için olduğunu söyledi bir arkadaşım ama siz nasıl yapıyorsunuz?

9 Cevaplar

0 oy
(13,807 puan) tarafından
Ben tuz ve parlatici koymuyorum. Bimin deterjanini kullaniyordum hiç sorun yaşamadim fakat geçenlerde finish aldim bardaklarimi hep leke yapti. Güya kaliteli marka ama rezalet yikiyor bardaklari. 
(1,752 puan) tarafından
Deterjan değişince öyle oluyor canım. Ben 2 yıldır finish kullanıyorum çok güzel yıkıyor. Ablam da öyleydi finish'ten fairy'ye geçti bardakları mahvoldu çizik oldu kötü yıkamaya başladım yani anlayacağın çevremde kim deterjan değiştirdiyse hepsi aynı şeyi yaşadı
(13,807 puan) tarafından
Ay şimdi paket bitsin tekrar biminkini alacaktim. Yine mi devam eder acaba kötü yikama. Bardaklarin dışı kireçli gibi damla damla oluyor.
(1,752 puan) tarafından
Ablamın da hep bardakları böyle kireçli gibi ve çizik olmuştu Dumanlı gibiydi 2 paket fairy almıştı baktı deterjandan dolayı öyle ikinci paketi kullanmadan anneme verdi tekrar finish e geçti.
(1,752 puan) tarafından
Uzun süre kullanmadiysan bence bişey olmaz tekrar diğerine geçebilirsin.  Bardakları kireçli gibiyse bi kaba koyup porçöz ile yıkarsın.
(13,807 puan) tarafından
Ya çok yoğun değil ama sanki ayran siçramiş gibi beyaz noktalar var üstünde. Ben tek paket aldim ve bitmek üzere. Kalani kullanmayim en iyisi ya. Temizlik yaparken falan kullanirim.
-Reklam-
0 oy
(9,977 puan) tarafından
Parlatici hep finish kullandim. Tablette bastan fairy kullaniyordum simdi oda finish
0 oy
(1,170 puan) tarafından
tablet fairy parlatici finish kullanirim hep
0 oy
(7,257 puan) tarafından

Parlataci olarak sirke kulaniyorm çok güzel etkisi oluyor tablette hangisi ucuz ise :D

0 oy
(63 puan) tarafından

ya öyle sürekli deterjan değişimi olmaz nasıl şampuan vs kendimize en iyisini alıp sürekli onu kullanıyorsak makineyede öyle yapmak lazım

0 oy
(57 puan) tarafından

Ben ikisi içinde finish kullanıyorum hiç bir bardağım falan bozulmadı bu güne kadar

(63 puan) tarafından
bende kullanmam da onu görmemiştim daha önce gidip markete bakayım parlatıcım bitiyordu zaten iyi oldu
(57 puan) tarafından
Yeni çıktı bildiğim kadarı ile görmemiş olabilirsin bende görür görmez aldım çok da memnun kaldım :))
(79 puan) tarafından
Benim makinam pek kurutmuyo işe yarar inşallah yaaa
(57 puan) tarafından
Makinalar pek kurutmuyo canım zaten muhtemlene o yüzden çıktı bu ürün bende işe yaradı sende de yarar bence
(79 puan) tarafından
Çok teşekkürler cevaplar için daha öyle sürekli başka ürün kullanmam yaaa
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Yok bulaşık tabletm fairy diğerleri finish
0 oy
(264 puan) tarafından
Ikisinide finish kullaniyorum hic sorun olmadi bugune kadar
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Valla bacım finish fairy dönüşümlü kullanıyorum.. Minimum 60 lı paketlerden alıyorum indirim olunca oda 2 ay gidiyor.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 202 göst.
17 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mhmd8mrn (5,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birkullanici00 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
0 oy
2 cevap 54 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde demetceltemen (61 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...