0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (2,419 puan) tarafından
kızlar biz Akika keseceğiz inşallah ama bu konu hakkında çok bilgim yok dün arkadaşımla konuştum oğluna ve kızına kesmiş iki adet kurban fiyatı 4400 adeti 2200 ben de dedim ki çok uygun süt keçisiymiş süt keçileri hep bu kadar uygun mu olur ama Türkiye’de değil Afrika’da kesildi galiba Afrikaydı çok hatırlamıyorum ama yurtdışından bir yerdi arkadaşım parayı göndermiş onlarda video çekip göndermiş kurbanı kesip derneğin adı mizan derneği sizler bu şekilde kestiniz mi fiyatı normal mi bu kadar ucuz olması arkadaşım dedi ki oralarda böyle ucuz kesip videosunu çekip atıyorlarmış Hatırladım kızlar kurban Çat da kesiliyor

7 Cevaplar

0 oy
(6,858 puan) tarafından
Evet oranın fiyatları çok uygun 
(2,419 puan) tarafından
Hangi derneğe kesitrdiniz
(6,858 puan) tarafından
Hatırlamıyorum bakarım yazarım sana abrazdna
(2,419 puan) tarafından
Tamam bekliyorum cok saol
-Reklam-
0 oy
(811 puan) tarafından
Evet biz oğlumun akika kurbanını öyle kestirdik aynı böyle uygundu oralarda böyle fiyatlar dediğiniz gibi bize video attılar bizim kestirdiğimiz yerde Afrika Mali ydi
(2,419 puan) tarafından
Hangi derneğe kestirdiniz
(811 puan) tarafından
Yaren yardım gönüllüleri derneğine canim
(2,419 puan) tarafından
Video filan attımı güvenilirmi peki
(811 puan) tarafından
Yani güvenilir diyemem bana güvenip gidip oraya yaptirmani da istemem ama bize video falan attılar eşime arkadaşı söylemişti onun vesilesiyle yaptırdık biz canım şimdi ben ne desem yalan olur evet çok güvenilir falan diyemem yani yanlış bisey yapmak istemem ha bizden sonra kuzenimde yaptırdı buraya onlara da video falan attılar aynı
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Bizde aynı o şekil yaptırdık. İddef olacak adı. Sülalecek yaptırıtoruz oraya. Dernek olarak güvendiğim bi orası birde umuda koşanlar 
0 oy
(429 puan) tarafından
Bende kızıma Afrika'da kestirdim akika kurbanını .video fotoğraf attılar kesim anını Allah kabul etsin sonuçta irada yetimhanelere kesim yapılıyor . Fiyatlar ucuz turkiyeye göre ama ederi o zaten bir kurbanın bakmayın bizim ülkede herşey pahalı olunca bize ucuz geliyor o fiyatlar .video atıyorlar vekalet alıyorlar mesaj yoluyla gerisini Allah bilir önemli olan niyettir
0 oy
(2,985 puan) tarafından
Evet. Gecen hafta bizde koç kestirdik tazmanyadaydi. Bu dernekte 2 akika kurbaninin ikisinide kestirdik. 
0 oy
(4,003 puan) tarafından
Evet oralarda öyle. Biz haseneyle kestirmiştik. Yeğenim gitmişti hatta. Diyor teyze oralarda çok ucuz hem de aşırı ihtiyaçları var diyor.
0 oy
(120,153 puan) tarafından
valla bagis vs yapilir ama biz akikamizi gidip gorup alip kestirdik ben kurbani bagis ne bilim icime sinmez bak burda kurbsn bedeli 200 euro diyo dernekler turkiyede 6 ,7 bine kurbanmi var 18 bin hissesi buyukbasin ben bu dernekler neden ucuza veriyo anlamiyom bide keciden akika olurmu 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 225 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fisela (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
0 oy
4 cevap 145 göst.
0 oy
11 cevap 206 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,661 soru