0 oy
55 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (592 puan) tarafından

9,5 aylık kızım var ek gıdaya geçtiğimizden beri 3-4 bazen 5 günde bir kakasını yapıyor anormal bir durum mu yani sabahları yumurta avakado peynir ceviz hatta zeytinyağı herşeyine koyarım akşamları çorba falan öğlen bazen irmikli yulaflı meyveli püreler yaparım bazen gün kurusu kayısı kaynatır veririm ona rağmen sanki geç dışkılama oluyor gibi düşünüyorum sizce de öyle mi ne yapmalıyım :angel:

5 Cevaplar

0 oy
(15,149 puan) tarafından
Evet o aralıklar bence de fazla. Doktora sor yine de ama suyunu artır bence. Daha çok su içsin. İrmikli şeyler verme bir süre. Kabız yapacak şeyler değil de kabak bamya gibi şeyler yesin mesela. 
(592 puan) tarafından
Tamam canım dediğin gibi yaparım ah ahh su içmiyor doğru düzgün :/ veriyorum buvv buvv yapyor oyun oynuyor ya
(15,149 puan) tarafından
Ondandır. Çay kasigiyla falan icirsen. Yemek aralarında mesela. Bizimki yemek yemez. Suyu sever. Şu diye kandırıp kandırıp çorba veriyorum ben de. Suya ağzını aciyo
(592 puan) tarafından
Zaten kaşıkla veriyorum bi iki içiyor sonra oyuna çeviriyor biberonla vermeyi denedim ondada ucunu ısırıyor ne yapacağımı şaşırdım ☺️
(15,149 puan) tarafından
Suluk dene madem sen de
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Oğlum 9 aylık her gün bir ya da iki defa yapıyor. Düzenli çıkıyor. Bir doktora danışın sanki dışkılama süresi uzun 
(592 puan) tarafından
Banada öyle geldi sağlık ocağı doktoruna sordum normal dedi birde çocuk doktoruna sorayım en iyisi
0 oy
(1,599 puan) tarafından
Ek gıdaya geçtikten sonra 48 saat içinde normali diye biliyorum 
(592 puan) tarafından
Öyle miii :/
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Benimki iki aylıktan beri kabızlık sıkıntısı cekiyor. Şu an 8 aylık. Dediğin aralıklarda yapıyor. Bazen bir haftayı buluyor. 
(592 puan) tarafından
Altınkılıç normal mi laktozsuz mu veriyorsun canım ben geçen ay denedim yok anam onuda içmiyor içine kayısı suyu yine içmiyor ☺️
(15,149 puan) tarafından
Altın Kılıç hangi marketten aldin
(2,674 puan) tarafından
Altinkilic normalinden alıyorum sade olandan. Bim ve a 101 lerde var
(15,149 puan) tarafından
Ben de deneyeyim bı olmadi
(2,674 puan) tarafından
Deneyin inşallah iyi gelir ya ben çok çektim çekmeye de devam ediyorum .
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Biz 6 aylığız günlük yapar yada 1 gün yapar 1 gün yapmaz. Bebeğin sıkışır doktora götürmelisin
(592 puan) tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 54 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde L5 (21 puan) tarafından soruldu