0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (2,194 puan) tarafından
Bebeğim koktuktan düştü 9 aylık bebeğim koltuktan düştü hastaneye götüreyim mi birşey olurmu kızlar kafaisnin sert tarafına vurdu şu an bir şeyi yok gibi ama götüreyim mi yinede 

6 Cevaplar

0 oy
(306 puan) tarafından
kusma şişme morarma , normal halinde farklılık yoksa , çok ağlamadıysa bekle 1-2 saat uyutma 
(2,194 puan) tarafından
Hafif morar ma var anlinda ,aglamadi oyun oynuyor gözleri bakışları normal çok aglamadi keyfi yerinde aslında bilemedim canım ya daha öncede gitmiştik böyle düşüp boşuna saatlerce hastanede bekliyorsun birşey yapmiyoryor sonra eve gönderdiler evde gözlemleyin diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
kafasını çarpmış her ihtimale karşı bence götürülmeli.
(2,194 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(985 puan) tarafından
Bebeğim 5 aylıkken düşmüştü götürmüştüm doktor bizim için 1 metrenin altındaki mesafeler pek önemli değil dedi.  Ama benim oğlumda 9 aylık gitme diyemem ben olsam giderdim
(2,194 puan) tarafından
Bende aynen 4 aylıkken düştü eve gönderdiler canım geri hiç bir şey yapmamidlardi ne rotgen ne birşey sadece beklemiştik eve de gözlemleyip diyip göndermişlerdi acaba gözlemlesem mi değişik birşey yok gülüp oynuyor çocuk gitsem mi o yüzden kararsız kaldım ordada birşey yapmamislardi bekleyin birşey olursa. Müdahale ederiz demişlerdi ne rotgen ne fil sadece kabinde bekletiyorlar o yüzden kararsız kaldım
(985 puan) tarafından
Bir iki saat bekle istersen geçen oğlum eşimin kucağından düştü önce ağladı sonra güldü bizi tanıyordu.  Kusma falan olmazsa takip et o halde
(2,194 puan) tarafından
Olmadı bencede öyle canım çünkü ordada kusma vs olmayınca film çekmiyorlar sadece kabinde bekliyoruz değişiklik görürsem götüreyim şimdilik oyun oynuyoruz gülüyor sıkıntı yok gibi canım inşallah birşey olmaz
(985 puan) tarafından
İnşallah kardeşim
0 oy
tarafından
Kusma(fışkırarak ) göz altında morluk uykuya eğilim kulak ve burundan sıvı ya da kan gelmesi

falan gibi belirtiler varmı 

2 saat uyutmayin sürekli kontrol edin ilk 24 saat çok tehlikeli eğer emin olamıyorsanız kafasını çok sert çarpmışsa yere doktora götürün bnce

bnm oğlum oğlum yatak odasındaki yataktan düştü yer parkeydi (beton olsaydı Allah korusun daha kötü olabilir di ) 
(2,194 puan) tarafından
Bizimkide parkeye düştü canım ama anlı morardı biraz ama aglamadi çok oyun oynuyor gülüyor şu an emin olamadım hastanede kabinde bekletiyorlar birşey yapmıyor o yüzden daha önce gitmiştik kabinda bekledik saatlerce birşey olursa müdahale ederiz birşey olmadıkça kusma vs film çekmeye falan gerek yok demislerdi ve eve göndermişlerdi bizi
0 oy
(57 puan) tarafından
Düştüğü Mesafe hic onemlo değil çakıl taşı kafasına geldi diye ölen insan var kaza ve kader ama tedbirli olmak bizim has görevimiz götürmesiniz
(2,194 puan) tarafından
Haklısın canım 4 aylıkken anakucagindan düşmüştü kabinde beklettiler bizi eve geri yolladılar gözlemleyin evde kusma gözlerde kayma olursa geri gelin diye eve gönderdiler o yüzden emin olamadım canım
0 oy
(2,040 puan) tarafından
İçin rahat etsin istiyorsan götür cnm
(2,194 puan) tarafından
Eşim hastanede çalışıyor ulasmaya çalışıyorum canım olmadı eşimin Hastanesi'ne götüreyim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 259 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
14 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceren4307 (476 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 254 göst.
8 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,456 cevap

34,809 kullanıcı

...