0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (313 puan) tarafından
Hanımlar mutlu haftalar . Sorum şu ben kiraciyim şu anki evim 2+1 5500 kira veriyoruz . Eşimin işyeri arkadaşının oturduğu binada boş ev varmış hanımı da benim arkadaşım dip dibe daireler onun yanı yani bosmus eşim diyor gel oraya gecelim sen ev küçük diyorsun . Eşyalar hepsi sığmıyor orası yeni bina 3+1 2 tane banyosu var ebeveyn banyosu da var yatak odasında. Yeni bina mutfahi geniş odaları geniş kirası 12 bin . Ben gurbetteyim evime gelen giden olmaz zaten sizce tasinayim mi . Masrafları ayarlarız diyor . Pencereler su alıyor lastikleri değiştik gene alıyor eşim göreve gidince uzun sur gelmiyor o zaman eve kim bakacak dedi bende kendi memleketime gidiyorum o gorevdeyken. Sizce degiseyim mi bu ev eski 15 yıllık site içinde işte 

8 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
İmkanım yetiyorsa taşınırım 
(313 puan) tarafından
Hamdolsun elimizden geldiğince taşınır yaparız ama 12 bin çok geldi gözüme bı anda sanki ama ev yeni güzel şu anki de fiyatına göre normal biraz eski bir. Ev
-Reklam-
0 oy
(5,457 puan) tarafından
İmkanım varsa tabi ki giderim ev sıkıntılı dememe göre onun işleri zaten kirayı geçer 
(313 puan) tarafından
Eşimin iş arkadaşının hanımıyla da arkadaşız nasıl olur yan yana bilemedim hiç ondan çok kararsisim
(5,457 puan) tarafından
Çok samimiyete gerek yok bence yakınız diye şimdi nasılsa öyle olacaksa olur eğer çok samimi oluruz dersen biraz sıkıntı olur çünkü fazla samimiyet iyi değil bence
(313 puan) tarafından
Şimdi nasilsak yine öle oluruz gibi geliuor bana hani o da kendini bilen birisi
(5,457 puan) tarafından
O zaman kendiniz bilirsiniz canım maddi manevi herşeyi düşünmek lazım
0 oy
(1,919 puan) tarafından
İmkan varsa taşın Tabiki 
(313 puan) tarafından
Hamdolsun hallederiz dedi eşim ama çok kararsis kaldım bende
0 oy
(3,853 puan) tarafından
ben degismezdim sanirim ya . 5500 cok iyi . yani ev guvenliyse markete falan yakinsa hic o masraflara girmezdim 
(313 puan) tarafından
Ev güvenli komsularima alıştım lokasyonu seviyorum aslında ama ev gercekren küçük geliyor bana birde işte pencereler çok yağmurda su kaciriyor . Lastik değiştik gene kacircwk gibi
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Oturduğunuz bina ile sağlamlık açısından tereddüt varsa taşının ama sadece genişlik veya komşular içinse aradaki her ay yedi bin farka değmez bence 
(313 puan) tarafından
Komşularımi herkeee alıştım market pazar yakın aslinda ama o evd çok cazip geliyor yeni ve geniş işte kafam çok karışti
(12,947 puan) tarafından
Her ay yedi bin yıllık 80 bin para eder bana çok geldi ben kendi evime taksit 6 ödüyorum
0 oy
(346 puan) tarafından
hiç durma bence cnm mis gibi taşın bayrama temiz temiz 
(313 puan) tarafından
Bende heves ettim aslında ama diyorum ücreti boşa mı veririm acaba gelenin gidenim yok gurbetteyim hani . Ev geniş ve güzel tam istediğim gibi paraya kiyayim mi birde arkadaşla dip dibe olucaz nasıl olur bilemedim
(346 puan) tarafından
eşin dediyse git cnm ya dünyaya bidaha mı gelicez istediğin gibi yerleştir et sanada yoldaş olur arkadaşın kimse yokmuş bak yanında gider gelirsiniz birbirinize market pazar olsun gider gelirsiniz bence gözünü karart bı kerelik taşın derim ben♥️♥️
(313 puan) tarafından
Yarın bakmaya gidicez inşallah canım anlaşma olur adamla ❤️❤️
(346 puan) tarafından
hayırlısı olsun canım hakkında
(313 puan) tarafından
Amin canim inşallah teşekkür ederim
0 oy
(495 puan) tarafından
İmkan varsa taşınırdim.  Her arkadaşım olurdu hemde eşim göreve gittiğinde sürekli gezemedigim zamanda evimde otururdum. Eşyalar bir şekilde uydurulur . Eski ev problemli demişsiniz rahat edersiniz
(313 puan) tarafından
Yaa öylemi dersiniz evet bu ev hem yeni hem geniş hani carsiya yakın . Hastaneye yakın . Başka zaman burdan çıkmak istesem bu fiyata bulamayabilirim belki sanırım yarın bakmaya gidicez eve adamla konuşmaya
(495 puan) tarafından
İnşallah ev içinize siner . Bebekte gelince işler karışıyor büyük ev rahatlık oluyor oyuncaklar falan .. maddi yönü var tabiki ama biz desek eslerimiz kabul etmez . Eşiniz olur dediyse bu fırsatı değerlendirin. Merkeze yakın yerler çocuklu bayanlar için bulunmaz nimet bence.. benim bulunduğum ilçede park yok . Tek zevkimiz oğlumla market gezmesi . Oda olmasa napariz bilemiyorum
(313 puan) tarafından
Rabbim yavrunuzu sağlıkla büyütun bende hayalini kuruyorum çocuğumla arabasıyla gezdirmek parkta salıncakta sallamak çok seviyorum bebekleri :)
0 oy
(2,814 puan) tarafından
İmkanım da olsa 5 bin liralık evden çıkıp 12 bin liralık eve çıkmam arada 7 bin lira var biriktirim daha karlı 
(313 puan) tarafından
Baya dar ama evim yatak odam dar mutfağım da dar tezgahla masa arası sadece ben geçebilirim yani o derece birde bebiş gelicek inşallah yolda . O yüzden düşünmustum işte eşim okeyledi ama maddi olarak çok geldi bana kararsız kaldım şu anki evim biraz eski

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 200 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 153 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 123 göst.