0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Yaşadığımız yer pek iyi değil kızlar bizde Bursa'ya taşınmayı düşündük hem eşim iş bulir eder sorun dgl babası orda servis şoförü servis alma muahbbetleri var biz Bursa'ya gidersek su an ninesinin ikinci evindeyiz ev kiraya verilip borclar ödenir bize tek kira şu normal şeyler kaliyo ailem dedi ki zor olur büyük şehir yapamazsın sen yok bişi olsa kim koşar hemen yok eşim yoldan çıkar eşim yoldan cikicak olsa cikardi burda da kız çok Allah'a şükür eşim Muhatap da olmaz bakmazda büyük şehirde neden yapamiyim herşey zor evet taşınması osu Busu yani bilmiyorum hayırlısı olsun kafamız karisik ama yapamazsın edemezsn demeleri uzuyo başarırım olur bı şekilde bn esime de güveniyorum yapmaz degl yapck olan dünya da ful erkek bı kız olsa yine bakar yapar yapmicak adam elli kadının arasına olsa yine bakmaz haksizmiyim akıl verin lütfen ya zaten burdan başka yere gitmek istiyoruz çanakkale çandayiz Bursa arası 4 saat güzel yer hem iş açısından çok güzel büyük oraları buyuk:(

10 Cevaplar

0 oy
(5,033 puan) tarafından
Bak ne güzel diyorsun bakacak olan adam her yerde bakar. Askeriyede bile dolaplarına kadın fotoğrafları asıyor bunlar sonuçta :) bursa kesinlikle yaşanılacak bir şehir. Bende bursadayım. O kadar seviyorum ki..
(383 puan) tarafından
Bı kere geldim bende sevdim valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
eşin neden yoldan çıksın.yapacak olan köy,kasaba, şehir ne farkeder yapar yani allah korusun.Sen de yaparsin sehirde neden olmasın.Bakis acısı dar insanlar demek ki özür dileyerek söylüyorum bunu.iş imkanı da çok bursada ben de bursaliyim.umarim iyi bir iş bulur eşin
(383 puan) tarafından
Allah razı olsun öyle valla
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Kuzum elinin altinda tel var artik erkekler telle yapiyor onun icinde buyuk sehre gerek yok annem de goreve gittikçe diyor bende cok tartistim anlamiyor yapiyorsa yapsin bana yakalanmasin diyorum geciyorum sen nerde nasil ailenle mutlu olacaksan o sekilde yasa kapiyi kapatınca kocan sen çocuğun olacak hakkinda hayirlisi olsun
(383 puan) tarafından
Çok saol canm haklsn
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Vala bacım boyuluyon mu büyük denide bogulcan kaderinde varsa bozulmak her türlü bozulur insan şöyle ki sen kendine guvenmiyosan eşine guveniyosan hiç düşünme benim tek takildigim kaynanamlara yakın Olcan heralde o beni rahatsız etti bak ben sana anatiyim ben 19 yaşıma kadar Uşak'ta yasiyoduk küçücük bi il tek bi fabrika var zaten insanlar ya esnaf ya o fabrikada calisiyo mecbur oyuzden de maaş konusunda çok sikintiliydi fabrika vermiyodu mecbur caliscaklar diye aksatiyodu babam orda 20 sene çalıştı hiç bisey sahibi olamadık en son annemin eniştesi Ankara'ya gelin iş imkanı çok kredi çeker ev alırsınız ikimizde çalışırsınız ödersiniz biz destek oluruz falan babamın aklını çeldi ama ben hiç gitmek istemedim kuru ekmek yiyelim de kimseye minnet etmeyelim ksfasindaydim bizimkileri ikna edemedim geldik Ankara'ya eniştemin dediği gibi babam çalıştı annem çalıştı kredi çektiler ev aldılar 10 senelik kredinin 3 senesi kaldı çok şükür ev sahibi oldular ben evlendim borçsuz düğününü yaptılar kardeşim evlencek şimdi ona da düğün yapacak paraları var küçük kardeşim okuya dershaneye gidiyo maddi olarak çok şükür eskiye nazaran çok çok iyiler ama gel gelelim ki o enişte varya o enişte küfür etmeyin dur annemler 6 kız 2 erkek kardeşler annem şuan bütün kardeşleriyle kus sadece memleketteki dayım ve Almanya'daki teyzemle konuşuyo annem kalp hastası oldu maddi olarak düzeldi ne annem babam ne ben genç kız olarak ne de 2 erkek kardeşim yoldan çıkmadık çok şükür ama bizi birbirimize düşürdüler o teyzeler dayılar annem kalp hastası oldu ben sinir hastasiyim evlendim kurtuldum 2 senedir hiç biriyle gorusmuyorum sakinlestim seninki bi de eşinin ailesi sen bilirsin yani 
(1,248 puan) tarafından
Evet aynı yerde olunca mutlaka bişey çıkıyor
(383 puan) tarafından
Annesi babası ayrı babasının eşi kendi capinda bna dil uzatamaz zamanında fazla tepkili oldum laf etmezler muhatap bile olmaz bnle
(7,005 puan) tarafından
Orasını bilemem önceden koteklediysen :) kimse karışmaz diyosan git o zaman valla küçük şehirde hiç bi yerlere gelemiyosun
0 oy
(7,612 puan) tarafından

Buyuk sehirle yoldan cikmanin alakasizligi:ermm:

(383 puan) tarafından
İsteeee
0 oy
(407 puan) tarafından

Bursa büyük şehir gibi durmasindan çok fazla sanayisi olan şehir heryerde iş var  ayrica hep kocalarimiz çalışıyor kuma gelmedi uzerimize:D

(383 puan) tarafından
Hahahahah
0 oy
tarafından
Hadi kiz hayırlı olsun bende ankaradan sakaryaya tasinacam sjssjjsjs
(383 puan) tarafından
Sna da hayırlı olsun bal uauaua
0 oy
tarafından
Ne demişler orospuyu kilitle kilidiyle oynasir
(383 puan) tarafından
Hahahahah
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Alakasi yok ya .kiz sen en iyisi bizim şehre gel iş çok valla 
(383 puan) tarafından
Hayırlısı bakalm canm istiyorum bakalm
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kız ailen eşinin neyini görmüşte yoldan çıkar diyor ben kızarım açıkçası birde doğduğun yer değil doğduğun yer demişler 
(383 puan) tarafından
Birşeyi gormedi işte aklı sıra beni korkutck

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 409 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,046 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yrdsn (324 puan) tarafından soruldu