0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,315 puan) tarafından
Eşim zayıf ve uzun boylu ben istiyirum ki kalıplı dursun çünkü ben iri kemikliyim uzun boylugum :)))

4 Cevaplar

0 oy
(1,159 puan) tarafından
Ben bi dönem kullandim ama tüp mide ameliyatı olduğum icin ilk sivi doneminde yani protein tozunu esin icin soruyorsan kullanirken spor ve beslenme düzeni sart canim dediğin gbi olmasi icin
(1,315 puan) tarafından
Spor yok işten vakit bulamaz ama beslenmeye dikkat ederim. Veya başka önerin varmı sunu denesin dediğin. Geçmiş olsun bu arada
(1,159 puan) tarafından
Benim burada cok iyi bir spor hocam var gerçekten Türkiye basarilari olan bir hoca ondan az buçuk öğrendiğim kadariyla tavuk yumurta pilav tabi ekmeksiz sonra avakoda felan bu sekilde besleniyor hep internetten bakabilirsin ama istediğin görüntü icin kesinlikle spor şart canim benim valla
-Reklam-
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Bir spor salonuna yazılmadan, düzenli antrenman yapmadan protein tozları fayda etmez. İyi bir spor salonu araştırın bence.
0 oy
(6 puan) tarafından
Benim eşim kreatin de kullanıyor tabi spor yapıyor spordan sonrada protein alıyor spor yapması lazım vücut yapması için
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Eşim cokkkk önceden kullanmıştı çilekli hatta mis gibi kokardı.spoara giderken içiyordu şuan da spora gidiyor ama tehlikeli ve zararlı olduğu için gerekli proteini yiyecekelrden almaya çalışıyor bide çok pahalı bı arkadaşı aldı set 7.500 TL 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 2,846 göst.
12 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selinnnn (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
26 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Malefizz (104 puan) tarafından soruldu

379,858 soru

11,370,668 cevap

34,854 kullanıcı

...