0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,683 puan) tarafından
Bir türlü içemiyorum 2 ve üstü lt içmem lazım ama yok işte midem bulanıyor 

8 Cevaplar

0 oy
(2,526 puan) tarafından
2 lt lik motivasyon şişeleri var onlardan aldım. Ben aldım güzel içiriyor. 
(1,154 puan) tarafından
Tam onu yaziyordum 2 lt den fazla bitiriyorum günde matarayla diger türlü nedense zor geliyor su icmek :)
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Su alarmları var indir kur yarım saatte bir bir çay bardağı da olsa iç motivasyon için mataralar var 2 litrelik gün içinde kullanabilirsin
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Günde bir bardak dahi içmiyorum unutuyorum imi bardak su içsem WC ye yüz defa gidiyorum ne yapcam bilmiyorum:)
0 oy
(1,973 puan) tarafından
570 cc'lik bardaklardan aldım. Hedef koydum kendime. O hedef kadar doldurup içiyorum. Bazen içine karanfil, nane gibi şeyler atıyorum hoş oluyor.
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Seni susatacak şeyler tüket, evde tatlı olabilir yada kilo almamak istiosan tuzlu çerezler flan 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Su için şişe aldım sürekli yanımda taşıyorum. Yatağımın başında ayrı var her gördüğümde su içiyorum. Normalde de suyu seven bir insanım. Su sağlıktır.
0 oy
(61 puan) tarafından
Suyunu tatlandirabilirsin limonla maydanozla başka meyve sebzelerle senin damagina kalmış eski bı araştırma yazısında okumuştum yabancı bir ülkede suyu normal icemeyen ama sağlıklı yaşam için şu tüketmenin çözümlerini arayan birisi suyuna ahududu koyarak başlamış sonrada markalaşmış :D
0 oy
(433 puan) tarafından
Ben hep suyu sevmisimdir suan cocuk emziriyorum gunde 3.5 lt su içiyorum uyanir yanmaz aklima su gelior hemen iciyorum yoksa kahvalti yapamıyorum gece yatarken 1litde su koyuyorum sabaha kadar uyanıp uyurken iciyorum o yuzden wc den cikamiyorum  heryerde bol bol icerim 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 138 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 282 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
13 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,893 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...