0 oy
3,392 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
Selam anneler, reflu olmasa bile faydali diyolar, siz ne diyosunuz bilgi sahibi olanlar??

8 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bime gelmişti almadıgıma pişmanım herkes alsaydın dedi ama bilmiyorum yinede herkes dedi diye pişmanım :D
(116 puan) tarafından
Hadi ya ne kadardi. Ben de ebebekte baktim simdi 50tl
(25,224 puan) tarafından
Valla yalan olmasın oda o civarda bşydi galiba
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Olursa iyi olur tabi eğimli olduğu için kusarak boğulma riski yok rahat nefes alıp veriyor yan da rahatlıkla yatırılıyor.. olmazsa olmaz değil ama olursa iyi olur
(116 puan) tarafından
Aliyim ozaman❤
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Bütçeni zorlamazsa alabilirsin. Rahat bir şekilde yatıyorlar yavrum hemde yere koyar işini hallederdin kenarlarında korumalık var küçük küçük. Onlar sayesinde dönmezde iyi olur yani senin için 
(116 puan) tarafından
Evet ben de oyle dusundum ama bi fikir aliyim dedim yine de
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Gaz icin alcaktim ben yuzustu yatiriyodum ama almadim buyudu gitti :)
0 oy
(437 puan) tarafından
Gerekli değil canım yani o satılanlar formunda olmak zorunda değil bebek yatağının altına bir yastık köy baş tarafına yatır bebeğini oldu işte reflu yatağı benim doktorum önermişti ben öyle yaptım rahatta oldu baya bebek için 
0 oy
(173 puan) tarafından
Reflu yatağı bebek kkusunca geri yutmasin nefesi kesilmesin diye ama alan bikaç kişi tanıyorum olmazsa da olur dediler onun yerine yatağı alttan destekleyebilirsiniz yada ince bi yastıkla bebeğin belinden yukarısı yukarıda kalacak şekilde yatırabilirsiniz ama illa içim rahat etsin alayım diyorsanız siz bilirsiniz iz 
0 oy
tarafından
Almadım gerek duymadım tercih meselesi sen bilirsin yinede canm 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben almadım reflu yoktu oğlum da ama zaten anlarsin reflu olursa alırsın hemen canım.

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 65 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yrdsn (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hulya Pkby (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 147 göst.
7 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurbilgeee (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 413 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu

381,453 soru

11,420,119 cevap

34,975 kullanıcı

...