0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (109 puan) tarafından

Airfryerın iç sepet kısmını bulaşık makinesinde yıkıyor musunuz? Elimde uzun uzun temizlemek bile benim için zor. Bebeğim asla durmuyor. Her şeyi en pratik yoldan nasıl hallederimin derdindeyim. :'(

6 Cevaplar

0 oy
(9,971 puan) tarafından
Ben yikiyorum hep
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yıkıyorum yıkanıyor zaten :) ama geçen gün baya yıkamamışım yap kaplamış dün selsille çıkardım yoksa zor çıkardı 

(109 puan) tarafından
Melek KK ve sessiz biri, teşekkürler yorumlar için. Selsili ilk defa duydum. Şimdilik yağ çözücü ile deneyeceğim.
(9,971 puan) tarafından
Dedigim gibi yap isit yagini dök sonra sık at makinaya hemrn calistir ama kurumasin yinr
tarafından
Ben bayadır yıkamamıştım ama iyice yapışmışlardı :/  kendi pisliğimi de şimdi burada döktürme ortaya :D
(9,971 puan) tarafından
Kiz bayadir napiyosun :D ben her kullanimda atiyorum hadi 2
tarafından
Kullanmıyordum canım öyle pis kullanılır mı kız :D ama üşenmiştim ha yıkadım yıkacağım derken patateslerin baharatı yağı yapışmış çıkaramadım bende makına da iz yaptı yağ tabakasını bende dün selsille temizledim ama bidaha üşenirsem tövbe :S
0 oy
(1,408 puan) tarafından
İki hazinesini de koyuyorum yıkanıyor. Zaten kullanma klavuzunda yazıyordu makinede yıkanabilir diye
(109 puan) tarafından
Peki en dış haznesi plastik kaplaması var sonuçta. Orası renk değişimine uğruyor mu? Bir video görmüştüm. O delikli sepetin bakıldığında dış sepetin rengi sararmış makinede. Onu görünce korkup makineye atamadım.
(1,408 puan) tarafından
Hangi marka sizin ki. Benim ki arzum, hiç sorun olmadı
(109 puan) tarafından
Yui markası. Performansından çok memnunum fakat temizliği konusunda dediğim gibi bulaşık makinesine hiç cesaret edememiştim.
0 oy
(2,997 puan) tarafından
Yıkıyorum da yağ olmuş çıkmıyor çok zor çıkıyor ben de bıktım 
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Yok yıkama ben yıkadım kulp kısmı hafif sarardı tavsiye etmem 
(109 puan) tarafından
Ben de sararmasından korktuğum için atmadım makineye. Elde yıkamak da zor geliyor. Bari tam anlamıyla temizlense
(1,308 puan) tarafından
Çiziliyorda pişman olursun
0 oy
(5,727 puan) tarafından
benimki çekmeceli değil, mini fırın tipinde, fırın teli ve Sepeti var makinede yıkıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 338 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
0 oy
14 cevap 1,077 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde gulcnelanr (198 puan) tarafından soruldu