0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (5,557 puan) tarafından
Trendyol'un ana sayfasında kazandıran çark var .

6 Cevaplar

0 oy
(1,397 puan) tarafından
Sağol canım bir bakayim bende
(1,397 puan) tarafından
Amin canım amin cümlemizin inşallah ❤ yaa bende balık yağı veriyordum normalde şimdide yeni bugün bir takviye aldim bakalım benimki de sevdi tadını hic bir şey yemiyor benimki de çok iştahsız canım ya hiç bir şey asla zorlamadi beni bu zamana kadar tuvalet eğitimi olsun memeden kesme olsun uykusu olsun asla zormaladi ama bu yemek yememesi beni benden alıyor aşırı üzülüyorum böyle yapınca
Benimki de bu ayın 15 de 3 yaşına girecek inşallah
Şifa olsun  senin kuzuya da inşallah işe yarar aldıklarımızda canları sağolsun canım yeterki yiyip içsinler de giden para olsun
(1,397 puan) tarafından
Aynı aynı benimki de öyle canım seninkinden  eksik yani yok yani dediğin gibi aksama kadar aç kalsın asla acıktım demez
Bende imunol takviye edici aldim canım ballı çilekli aldığım güzel içti özellikle eczanedeki kız dedi ki abla sabahları aç karınla ver daha iyi etki eder iştahı açılır dedi bakalım inşallah senin kuzuya da benim yavruma da yarar canim
(1,397 puan) tarafından
Yok yok canım iyi gelecektir Allahin izniyle bende şişesine 375 mi ne verdim bakalım işe yarasın da yine alırım yeterki iştahı azcık kendine gelsin benimki de 1 yaşından beri böyle iştahsızlık var ne güzel 1 yaşına kadar her şeyi yiyordu
(1,397 puan) tarafından
Ayyy Allah korusun canım Rabbım gönlüne göre versin inşallah düşünme insan en çok neyden korkarsa başına geliyor
(1,397 puan) tarafından
İnşallah canım İnşallah aman kilolu olacaklarına böyle daha iyi kız yarın bir gün büyünce o kiloları vermek için uğraşırlar bu sefer de ☺
-Reklam-
0 oy
(562 puan) tarafından
Saati bitmiş 
0 oy
(874 puan) tarafından
Ben baktım vakti dolmuş diyo
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Saat kaçta geliyor ki şuan açılmıyor bende btti diyor
0 oy
(7,574 puan) tarafından
Bitti Dior kız 10 dakkada nasi bitti
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Dün 500 e 300 tl verdi indirim kodu son anda kaçırdım hemen tükeniyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
22 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nerosahmet (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisosumm (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
28 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Laviniaa.1 (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seherl (551 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...