0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından
Özel günüme bir hafta kala fiziksel olarak ağrılarım başlıyor. Bacak, bel, kasik ve sırt ağrıları oluyor. Onun haricinde ruhsal olarak da çok kötü hissediyorum takip ediyorm özellikle adetime yakın oluyor bu haller bana. İçimde bir huzursuzluk oluyor, hiçbir şey yapmak istemiyorum, aklıma saçma sapan düşünceler geliyor bunun gibi işte. 

Özel gününde bu tarz şeyler yaşayanlar var mi

17 Cevaplar

0 oy
(4,151 puan) tarafından
Bende oyle agrılarım oluyor huzursuz oluyorum 
-Reklam-
0 oy
(542 puan) tarafından
Bende böyle şeyler olmuyor ama ayazda kalmış gibi üşüyorum 
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Aşırı duygusallasirim alinganlasirim ve asiri tatli istegim olur
0 oy
(327 puan) tarafından
Bunun adı premenstürasyon sendromu, mens başlangıcı ile bitmesi lazım
0 oy
(7,586 puan) tarafından
Çok sinirli evde mutlaka bı kavga cikartirim.Hamur işi çikolata tarzı şeyler mutlaka alırım anca sakinlesiyorum cünkü.Sicak basar soyunurum evde atlet şort soğukta olsa hava duşa girmeden rahatlayamam oldummu 3. Günü anca kendime geliyorum nie böyle ya hormonlarmi tavan oluyor noluyor acaba
0 oy
(394 puan) tarafından
Evde terör esiyor sabah bı uyanıyorum sinirle günüm herşeyin mahfoluyor. Eşyalarla bile kavga ediyordum hirsimi alamayıp kocama salça oluyorum sayiyorum sovuyorum eşim der senin yine regli zamanın gelmiş diye. 
0 oy
(3,672 puan) tarafından

Eşim ve büyük kızım mens. Günüm yaklaşırken resmen benden kaçıyorlar :) mide bulantısı ağrılar sinir stres offf off

image

image

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Ah bende aynıyım ya fiziksel değişimler neyse de ruhsal değişimler bana hayatı dar ediyor çok sinirli gergin oluyorum bazen de çok duygusal hassas oluyorum içimden herşeye ağlamak geliyor kendimi telkin ediyorum hormonların etkisine girme diye ama başaramıyorum malesef
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Özel gün diyince ben de sevgililer günü birşey sandım sonradan düştü jeton :)

0 oy
(1,847 puan) tarafından
Bir ağrım olmuyor ama çok fazla çikolata yeme isteği oluyor
0 oy
tarafından
Olmadan bır gün önce gerginlik başlar hiç çekılmez bır hal alıyorum    olduğu günde agrıdan kıvranırım belim ayrılacak gibi agrır ve kasıklarım.. Hiçbirşey yapmadan yatarım karnımda sıcak su torbamla, bıtter çikolata iyi gelir ağrılarıma sağolsun esım hergün gelırken alır gelır regl dönemi.. 
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Vucudum komple geriliyor

Ruhsal olarakta bir ejdarhaya donusuyorum herkesden nefret ediyorum basimi alip gidesim geliyor 

Ama regl olunca pammik gibi oluyorum bu tutarsizlik beni sinir ediyor yoruyor
0 oy
tarafından
Valla 4 gün geçti günüm daha olmadım sinirden kafayı yicem aşırı sinirlilik.kafada kurma hayaller yaşama düşüncelere dalma insanlardan nefret etme psikolojim mahvoluyor adet bitesiye 
0 oy
(779 puan) tarafından
Kalp çarpintısı oluyor özellikle 1 senedir migrenim tutar sinirli olurum yaş 40
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Ultra sinirli ultra huysuz ultra ağlak ultra çikolata canavarı :D
0 oy
(8,895 puan) tarafından
Benim de belim kırılacak gibi ağrıyo. Bir de çok melankolik oluyorum sjjssj
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Benim goguslerim aşırı şişiyor ve acıyor. Emzirirken saatlerce sut vermediğinde olur ya aynı oyle çok rahatsız ediyor beni 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Bir erkek annesi (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 378 göst.
7 Ocak 2019 Aile kategorisinde 2019Annesi❤️ (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 62 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde yaseminozturk9 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.