0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhaba kızlar 35+3 günlük hamileyim bugün sabah rüyamda yılana benzer bir ****** gördüm ama çok hızlıydı bilemiyorum belki de yılandır hızlı hızlı üzerime geliyordu ben donup kalmıştım hemen gözümü açtım uyandım bir kaç saat sonra randevum vardı bebeğim secde pozisyonunda yatıyordu 2 gün önce de eşimi rüyamda şortla namaz kılarken gördüm neden böyle rüyalar görüyorum bilmiyorum uyumadan önce birşey de düşünmüyorum bu durum beni korkutuyor bebeğime birşey olacak diye kimisi de gebelikte korkutucu rüyalar çok sık görülüyor diyor bilmiyorum yani 

3 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
Canım seni farklı yönlendirmek istemem ama yılan düşman demektir,kocanda şortla namaz kiliyormus,sakın kötü yola düşmüş olmasın. Tabi belki de hamilelik hormonuyla rüya görmüş de olabilirsin.bu sadece benim düşüncem illahiki öyle demiyorum tabi . 
(6 puan) tarafından
Kötü yola düştüğünü sanmıyorum tam namaz kılmıyordu seccade vardı elinde tesbih ve şapka vardı namaz kılacaktı eşime seslendim ismiyle ama bakmadı bana sonrasında gerçekten bağırmışım sanırım eşim zor sakinleştirdi
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Cnm bn bir ay önce düşük yaptım parça kalmıştı vakumlu Kürtaj oldum, bnde Rüya gördüm çok korktum sabah 4 gibiydi eşimi aradım yani uyandığımda gözlerimden yaşlar gelmişti, bn kızımın öldüğünü gördüm bide simsiyah bir yılan, lütfen kendine iyi bak , bn korktum 10 sonra kontrole diye gittim dedi 10 gündür karnında ölmüş
(6 puan) tarafından
Başınız sağolsun kaç haftalıktı
(299 puan) tarafından
12 girecekti ama gelişimi 8 haftada kalmıştı, hala acısı içimde
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Yilansa eger hz yusuf un tabirine göre misafir demektir icini ferah tut sen de bebeğinde allaha emanetsiniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bastet (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kardln (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.