0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde (746 puan) tarafından
Kızlar bugün eşim yeni araba aldı uzun zamandır arabamız yoktu neyse uzak yerden aldığı için beni kaynanamgile getirdi dün burda kaldım eşimde bugün geldi kaynanamla kayınbabam tartışmış baya boşanmaya kadar konuşuldu ama şuan barıştılar neyse konuya geliyim sahura sofra hazırlıyordum kaynanam yarın benim doktor muayenem var oraya götür çalıştığı yerden ceza gelmiş onu yatiralim fln dedi akşama da ister burda ister evinizde iftarınızi açın dedi seslenmedik eşimde Perşembe günü annengile söyle de iftara gidelim dedi bende tmm dedim hemen kaynanam bizde gelelim değişiklik olur dedi Allah'ım bir sinir oldum ki evlendik evleneli daha annemgile eşimle gitmedik oturmaya gittiysek bile eşim hemen bırakır geri dönerdi ve annemgil 1 saat uzaklıkta iki ilçe arası geri bende patates kızartması yapıyordum birden yüzüm düştü geri diyor öyle söyledim ama gönlün yok gibi fln dedi bende seslenmedim geri eşime gizli saklı konuşacaklariniz mi var dedi eşimde ne gizli saklısi fln dedi eşime şöyle söylesem " annemgil bizi davet etmedi biz kendimizi davet ettirdik biliyorsun demi" derim ikincisi de annemgille aynı ilçede arkadaşı var onlarda çok istiyor gitmemizi yada şöyle mi desem" annemgile gidelim iftarımizi orda açalım çaya da arkadaşının evine geçeriz" diyim ben eşime annesiyle konuşurken söyledim arkadaşın da çok çağırdı bizim oraya da gidelim dedim annesi hiç gitmedim demi diyor evlendi görmeye gittik sadece kız şimdi hamile doğumu yaklaştı bize 2-3 defa geldiler yemeğe çaya yani gitmemiz lazım ne yapıyım bilmiyorum ki birde arabanın önüne kaynanam oturur belim ağrıyor diye yani bir araba aldık ama olan bana oluyor 

3 Cevaplar

0 oy
(13,629 puan) tarafından
Öne otursun ne olacak da her gittiğiniz yere pesinizde gelmek istemesi sıkıntı evet 
(877 puan) tarafından
A dan Z ye eksiksiz anlatırlar bunlar arada sen kalırsın

Ay git kız çok konuşanlada başa çıkılmaz
(746 puan) tarafından
Ama canım artık bir şekilde bıraktırmam lazım bizimle gelmesini
(877 puan) tarafından
İşin zor ozmn baci
(746 puan) tarafından
Hemide nasıl zor bakalım eve geçince eşimle konuşacağım konu daha da uzarsa ben gitmiyorum siz gidiyorsanız gidin derim
(877 puan) tarafından
Mantıklı sjsjdjyjh
-Reklam-
0 oy
(746 puan) tarafından
Eşime ne söylesem kızlar bir tavsiye verinn
0 oy
(554 puan) tarafından
Ben olsam eşime soylecegim belli de annen bunca zaman kaç defa gitmiski şimdi annemi babamı bildide gelmek istiyor derim anlamiyirumki neden açık açık icinizden geçenleri söylemiyorsunuz bırakın o kadar düşünmeyin kirilirmi diye gerçekleri söyleyin ben öyle yaparım gerektiğinde de yapıyorum 
(746 puan) tarafından
Sadece bizimle geliyor öyle daha kaynanam kayınbabam tek gitmedi biz ne zaman gitmek istersek çıkıyor bizede değişiklik olur bizde gelelim diye daha tek değil 10 yaşların da ikiz görümcem daha var onlar okuldan 5 gibi çıkıyor eve gelir üzerlerini değiştirip annemgile gidecekmisiz onlar hazırlaniyim diyene kadar 5 buçuk olur oraya varana kadar 6 buçuk olur daha hoş geldin fln etmeden sofraya oturulur birde annemle oturup muhabbet bile edemiyorum ben erken gitmek istiyorum kaynanam hemen kendini ayarladı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 292 göst.
0 oy
4 cevap 166 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Bir.anne (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 543 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,428 göst.

378,253 soru