0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (298 puan) tarafından
6 Şubat depreminden 2 gün önce rüyamda deprem olacağını gördüm ve 2 gün sonra deprem oldu

Yine aynı zamanlrda bir deprem daha olmuştu ve ben bu deprem olmadan önce yine deprem rüyası görmüştümve ozaman bu ya 3.9 üzeri ne zaman deprem olsa 1 yada Max 2 gün önceden deprem rüyası görüyorum 

Dünde aynı şekilde deprem olduğunu baya sarsıldığını ve çok kapan tütün hareketi yaptığımı gördüm sabahina istanbul Yalova depreminin alarmı geldi 

Neden böyle oluyor korkar oldum rüyamda deprem görmeye 

Bazen öğlenleri uyku bastırıyor rüyamda deprem görüyorum uayndigimda bı yerlerde deprem olmuş goruyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(155 puan) tarafından
Hissetik cnm camlar duvarlar oynadı resmen hava yağmurlu napıcam bilmiyorum Allah yardım etsin inşallah 
(298 puan) tarafından
Amin inşallah Allah tüm müslüman ulkelerinin topraklarina sakinlik versin insalalh
-Reklam-
0 oy
(483 puan) tarafından
Kalp gözün açıktır kalbi temiz.insanlarda olur genelde hissedersin
(298 puan) tarafından
Olabilir korkt cunki sürekli sürekli olunca
(483 puan) tarafından
Bazen bilinçaltı da etkilendiğin için seni yorar rüyalarında da dua et Allah'a sığın
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Dün nerede oldu ni delrem haberleri izleyemdm 
(298 puan) tarafından
Bugün oldu dün değil İstanbul Yalova da sallanmis hissedilmis bazı yerlerde
(4,932 puan) tarafından
Yaaa  Rabbim yardımcılsfi olsun çok zor vala
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Şubat depreminden önce her zaman tasvir edilen şekilde kıyamet kopmasına benzer bi şey görmüştüm bir gün önceydi o depremden beri ülkenin çoğunluğu sık sık deprem rüyası görüyor zaten bilinçaltı canm normal
(298 puan) tarafından
Tabiki olması doğal ruyalarima görmesi de doğal ama 6 Şubat depreminden sonra hissedilen bütün deprem günlerinde olması anormalime gitti

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 792 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Dilek06 (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 272 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 181 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 423 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu

378,956 soru

11,343,338 cevap

34,809 kullanıcı

...