0 oy
286 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (61 puan) tarafından
Oğlum telefondan videolar izlemeden yemek yemek istemiyor küçükken zordu onu yedirmek bu yönteme başvurdum kolayima geldi ama 4 buçuk yaşında artık buna nasıl çözüm bulabilirim 

24 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
21 aylık alıştırmadim hala 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Telefonla hiç yemedi ama yemek yemiyosa tamam kalk diyorum ve bidahaki öğüne kadar hiç bişey vermiyorum istediği kadar aglayabilir aglasada vermiceksin...
0 oy
(3,256 puan) tarafından
Geç kaldın benimki de doğdu doğalı yemeyen bir çocuktu 2.5 yaşında halen öyle.  20 aylık civarı bende ekranla yedirmeye başladım 6 ay bu şekilde gittik şimdi 2.5 yaşında 2 haftadır tamamen ekranı kaldırdık TV de yok evde yiyor mu kendiliğinden diye sorarsan yok yemiyor. Nasıl yediriyorum şuan buzdolabına yapıştırılan magnetlerle allahin her öğününde hikayeler uydurarak o şekilde yediriyorum evet zor ve bir zaman sonra gına geliyor ama 2.5 yaşına geldi artık er ya da geç kendi yemeği öğrenmeli diye bıraktım şuan halen ben yediriyorum ama ara sıra sevdiği şeyleri kendi yiyor makarna yoğurt gibi. 
0 oy
(16,682 puan) tarafından
Benimkiler yer canım. Telefonla oynarlar ama yemek vakti alırım önce yemek sonra telefon derim. Oğlan bazen karşı geliyor yok yemicem diyor yemezsen yeme telefonda yok yemek de yok diyorum alıyorum telefonu elinden. Sonra kendi gelip yiyor 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 211 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 320 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 313 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 215 göst.