0 oy
426 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (61 puan) tarafından

Hanımlar favori kitabınız nelerdir en son 

bir kimya meselesini okudum
 etksiinden uzunca kalkamadım güçlü kadınlara hayranım evet tavsiyelerinizi merak ediyorum 

30 Cevaplar

0 oy
(528 puan) tarafından
Çürük vişne öğretmenlik okuyan kardeşimin kitapları arasından almıştım serisi var etkileyiciydi..
(528 puan) tarafından
Yaa onuda almış kardeşim bi tatilde qelsin bende ona bakarım :)
(61 puan) tarafından
Serisi var ben filmini de izledim tavsiye ederim
(1,089 puan) tarafından
Çürük vişne somut içeriyor diye biliyorum. Ve watpatt kitabi
(528 puan) tarafından
Olur izlerim :)
(1,844 puan) tarafından
Şeker portakalı favorim adını bile aldım :)
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Kahve soğumadan önce
(61 puan) tarafından
kitap için ideal bir isim
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Elif safak ustam ve ben 
(2,818 puan) tarafından
Aşk kitabına başlamıştım ama hiç sarmadı o bu gerçekten çok efsane bir kitap kesinlikle tavsiye ederim
(61 puan) tarafından
Aşkta olsa insana bı seyler katan hayatına dokunan değerli kitapları seviyorum bende Bir kimya meselesi okudum en son
(2,818 puan) tarafından
Yazarı kim
(61 puan) tarafından
Bonnie Garmus 2022 inin en iyi ilk roman ödülünü almıştı
(2,818 puan) tarafından
Kütüphaneden alıyorum ben genelde bakym varsa alırım teşekkürler
0 oy
(396 puan) tarafından
Prof.Dr. Erol Güngör'ün İslam'ın Bugünkü Meseleleri adlı kitabı. Okumanızı tavsiye ediyorum.
(61 puan) tarafından
Bu mübarek aya yakisir teşekkür ederim
0 oy
(10,245 puan) tarafından
İki kitap yürütüyorum. Okulda lacivert taşı sevinç çokum, evde Yaşar Kemal Al Gözüm Seyreyle Salih.
(61 puan) tarafından
Kitap ziyafetine doydum bugün teşekkürler neden daha önce aklıma gelmedi burdan fikir sormak ki
(10,245 puan) tarafından
zevkle tavsiye veririm her daim:) okumak dünyanın en güzel eylemi
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Phılıppa Gregory okuyorum. Bakire nin aşığı. Kitap okunmaz mı ya? Bayılırım saray entrikalarına 
(61 puan) tarafından
Okurken o essiz yolculuğa çıkmanın verdiği keyfi biz okur severler anlarız zaten ama şu sıra okur bulmak zor aynı kitabı farklı bakış açılarıyla yorumlayıp tartışmak isterim ama adam yok
(3,584 puan) tarafından
Her kitap okuyanla kitap yorumlaması yapılmaz. Ben yapamıyorum. Herkes farklı algılıyor okuduklarını. Gelişigüzel yorumlanan kitaplar ziyan oluyor bence
(61 puan) tarafından
Katiliyorum
0 oy
(4,052 puan) tarafından
Bülbülü öldürmek etkisinde kaldığım bir kitap. Mehmet alagaş isimli yazarın alnımdaki ışık kitabı ise favorim..
(61 puan) tarafından
Dini bı kitap mi isim cagristi kafama
(4,052 puan) tarafından
Bülbülü öldürmek roman. Alnımdaki ışık İslami roman
(61 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(155 puan) tarafından
Daha çok psikoloji okuyorum şuanda yeşilin kızı anne
(61 puan) tarafından
Onun dizisini izlemiştim güzeldi kadınların gücünü kış uykusundan uyandırmanin vakitleri geldi de geçiyor demistim
0 oy
(508 puan) tarafından
Burçak Çerezcioğlu Mavi saçlı kız
(61 puan) tarafından
Konusu nedir
(508 puan) tarafından
16 yaşında lösemili kızın anılarını anlattığı bir günlük den derleme ailesi öldükten sonra roman haline getiriyor
(61 puan) tarafından
Himm etkileyici bizde mucizeyi yaşıyoruz kızımla benden daha çok yaşar inşallah onunla başlayan seruvenlerimi derleyip kitap haline getirmekti hayalim mücadeleye devam
0 oy
(7,434 puan) tarafından

En son kaçırılan çocuk okudum. 8. Sınıftaydım:)

(61 puan) tarafından
Onu ilk okulda okumuştum feci sinir olmustum amcasına
(7,434 puan) tarafından
İçeriğini hiç hatırlamıyorum ama çok etkileyiciydi:))))
(61 puan) tarafından
Entrikaliydi yeniden okuyabilirim
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Bugün sipariş verdim bekliyorum bakalım Nurlan nazlı kaya nin 3 kitabını ilk defa okuycam instagram dan takip ediyorum ilginç ve bilgili biri. Alaskaya giderken,senden bir parça, ona secde yakışıyor bunları bakalım umduğumu bulurum ins. En suveyda yi okudum ama pek beğenmedim malesef
(61 puan) tarafından
İyi bir okur her kitabı okumaz secicidir
Hadi bakalım umduğunu bulana kadar devam
(1,632 puan) tarafından
Oyle valla İstanbulu sokaklarını eskiyi anlatan kitapları çok seviyorum mesela :)
0 oy
(3,367 puan) tarafından
Ben fantastik okurum en son kanım sana aiti okudum ama alacakaranlik cakmasi hosuma gitmedi uygulamaya yeni kitaplar gelsin diye bekliyorum
(61 puan) tarafından
Uygulama mi kitabı eline alıp kokusunu içine çekmek nerdde ekran ışığına bakmak ..
(3,367 puan) tarafından
Bir yigin kitabim var bagisladiklarim haric hepsini annem gilde biraktim evimde yer yok koymak icin ilerde kendi evime gecersem kitaplik alicam  o zaman alirim tekrar canım kitaplari uygulama ekonomik qcidan daha iyi oluyor hem
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Kitap okumayı seviyorsan ,sana birşey onereyim okuyup bana Özel olarak yorumlar misin ? Yani nasıl buldun vs gibi .
0 oy
(567 puan) tarafından
Okurum adirim keyif alırım favori kitabım yok ya etkileyen çok kitap oldu ama bu benim favorim diyemiyorum :) 
0 oy
(3,611 puan) tarafından
Kral katilinin güncesi tavsiye ederim. Serinin 3.kitabını bekliyoruz Patrick beyden. Bu aralar şermin yaşar okuyorum kahve yanında lokum misali hoş bir tad bırakıyor :)
(61 puan) tarafından
Entrikali kitaba benziyor bakacagim
(3,611 puan) tarafından
Fantastik müthiş bir hikaye örgüsü var. sakın sayfa sayısı korkutmasın. Ben böyle akıcı bir kitap okumadım diyeceğim canım Victor Hugoya ayıp olur. :)
0 oy
(1,308 puan) tarafından

image

Şuan okuduğum kitap bu özel çocuğu olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim çok güzel bir kitap 
(61 puan) tarafından
Tam bize göre o zaaman teşekkürler alacağım kesinlikle
(1,308 puan) tarafından
Al kuzum kesinlikle bizede psikiyatri önermişti
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Tabi ki. Kitap okumak ufku genişletir :) fırsat buldukça okuyorum. Şu an okuduğum kitap kedi felsefesi. Akıcı gidiyor. Şimdiden ikinci kitaba bakıyorum :)
(61 puan) tarafından
İlginç ismi varmış sevdim bunu :)
(1,229 puan) tarafından
Burada biri vardı. Alacağım kitabı okucaktı. Oku mu diye sorucaktım ama kim olduğunu hatırlamıyorum :)
0 oy
tarafından
Karantina kartanesi kar küresi şeker portakal ı 
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Ben biraz polisiye severim polisiye diyince bizden direk Ahmet ümit tabikide İstanbul hatırası ile tanıştım o yazarla sultanı öldürmek de çok güzeldi ve agatha Christie olmazsa olmazim birçok kitabını okudum hala da okumadiklarim var arada çerez gibi gidiyor onlar :) okuduklarimdan birkaç tane aklımda kalanlar ölüm saatleri, üç yanlış üç ceset, sampayadaki zehir, ölüm diken üstünde ... Tabi en çok bilinenleri doğu ekspresinde cinayet , on küçük zenci...

Bide beni etkileyen Sinan Akyüz incir kuşları okurken agladigim bir kitap Bosna Sırbistan katliamını anlatıyor bir kisinin hikayesi uzerinden bide ona benzer Ayşe kulın nefes nefese ikinci dünya savaşı döneminden bir hikaye mevzu kitap olunca yazdıkça yazasi geliyor insanın :D 
(1,295 puan) tarafından
Sherlock da tabikide kitaplığımda var canim :))hepsini tek tek yazmadım :D ne güzel canım bende önceden okuduklarimla ilgili birşeyler yazar karalardim ama çocuklu hayata yeni yeni alışıyorum düzen yok pek su aralar tekrar başlayacağım inşallah :))rica ederim :)
(1,632 puan) tarafından
Yaprak öz ün kitapları da güzel polisiye
(61 puan) tarafından
Benim ikinci çocuk düzen diye pek bı şey kalmadı bende saldım ev işlerini iş kaçmaz kendime zaman ayirmaliyim diyorum okuyorum yada nakış yapıyorum arada biz de kendimizi simartmaliyiz
Bebek ve aile eğitici  kitaplara bakabilirsin istersen
(61 puan) tarafından
Hiç duymadım bakacagim
(1,295 puan) tarafından
Yaprak öz bende duymamıştım bakicam hemen :) valla haklısın canım zaten evi pırıl pırıl yapıyorum en fazla iki gün sonra yine heryer karışıyo bir şey oluyor bitmiyor iş hiç bende bekarken arada etamin yapardım hobi olarak güzel oluyordu :)
0 oy
(7 puan) tarafından
En son Gece Yarısı Kütüphanesi okudum. İnsanın hayatta pişmanlık duyduğu durumları telafi şansı olsaydı nasıl olurdu konusunu işliyor. Çok akıcı, okuması çok keyifli. Bunun dışında favorilerim Alamut, Semerkant, Konstantiniyye Oteli, Fahrenheit 451, Nar Ağacı... Bunlar şimdilik aklıma gelenler yoksa Bu liste uzar gider :)
(61 puan) tarafından
İyi bir okur daha muhteşem
Fahrenheit Almanca galiba
(481 puan) tarafından
Fahrenheit sıcaklık olcu birimidir distopik bi roman yangın söndürmek yerine kitap yakan itfaiye erlerin  den bahsediyor kitabin adının fahrenheit 451 olmasının nedeni bir kağıdın 451 derecede yandigi bilgisi var tabi fahrenheit cinsinden
(61 puan) tarafından
Emin olmak için netten baktım evet Almanca bı kelime :) içeriği oldukça başarılı okumaya değer teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 175 göst.
11 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Fatma1112 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 315 göst.
0 oy
4 cevap 315 göst.
29 Mart 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 627 göst.
24 Eylül 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...