0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından

O sandalyeyi ebeleri altan muayene görürüm Süreç nasıl Hanımlar düşününce korkuyorum gidecem ve içimde bı şeyle geri geleceğim :(

Belki son anda vazdagecebilirim yani 

12 Cevaplar

+1 oy
(9,001 puan) tarafından
Bayil bide istersen Feriha dermişim :D bende taktirana kadar böyle düşünüyordum ama Max 2 dakikalik bir olay ve takıldıktan sonra hissetmiyorsun içinde olduğunu 
(1,428 puan) tarafından
Neden takilması 2 dakika suruyorki canim merak ettim animasyonla anlatmışlardı yutubda
(9,001 puan) tarafından
Ameliyat değil ne kadar sürmesini bekliyorsun ki Max 2 dk işte
(1,428 puan) tarafından
Yok yani ben daha kisa çeker diyirum yutubda videoda basit anlatilmis 2 dakika falan surmeyecek gibi
(9,001 puan) tarafından
YouTube da beyin ameliyatı da 3 dk gisteririr ama saatler sürer :D yani 1 dk 5dk 10 dk pazarligimi yapalım canım
(1,428 puan) tarafından
Hahahah haklısın yaa:D
-Reklam-
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Varlığını bile hissetmeyeceğin bir şey içinde olsa ne olur olmasa ne olur. Normal doğum yaptıysan hele de çok garip korkman küçücük bir metal takacak ve saniyeler sürecek 
(497 puan) tarafından
İki tane normal doğum yaptım ama ne bileyim korku var inşallah takıp çıkınca ne abrtmisim derim
(12,960 puan) tarafından
Dersin dersin iki sene olacak bana takılalı hiç sorun yaşamadım sadece doktor kontrollerinde bakıp var diyorlar yoksa aklıma bile gelmez varlığı
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Hiç korkma o kadar kolay bi işlemki 
(497 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah
(17,721 puan) tarafından
Bende var valla hiç hissetmedim bekliyorm doktor dedi bitti ben şaşırdm inan bana o kadar hissetmddm
0 oy
(1,851 puan) tarafından
Bende doğumdan sonra taktıracam artık
(497 puan) tarafından
Hadi inşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah
(1,851 puan) tarafından
Inşallah bacım
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Vazgeçme doğumdan daha zor olamaz heralde. Ben takmadım 3. Bebeğe hamileyim o çatala doğum için çıkacağım
(497 puan) tarafından
İşte Bende kedimi öyle motive ediyorum doğumdan zor değil ya sonuçta
0 oy
(5,348 puan) tarafından
Korkma.ben çok korkak biryirim kasmadim hiç alttan muane benim sadece kasigim ağırdı okdr üç yıl takilydi ama bna yaramadı cnm
(497 puan) tarafından
Benim korkum şöyle hani adetliyken çok ağrım oluyor kasılma vajinal ağrı doguruyormuism gibi hele ikinci gün Sürünüyorum o halde takmak nasıl olacak diye korkuyorum
(5,348 puan) tarafından
Ben adetsiz taktrdim olmazsa parol falan içersin niye öyle kötü oluyorsun
0 oy
(7,570 puan) tarafından
Kasmayacaksin rahat bırakacaksın takarken sana derin bir nefes al desin doktor haber versin ssinek ısırığı gibi bir acı olcak 1 dk bile surmuyor
(497 puan) tarafından
Adetliyken o kadar ağrım kasılma vajinal ağrı doguruyormuism gibi çok sancılı geçiyor bide kanamam çok doğumdan sonra öyle oldu o haldeyken nasıl takılacak diye korkuyorum aslında
0 oy
(2,264 puan) tarafından
3 ay önce taktım inan ben taktysam herkes takar öyle diyim 
(497 puan) tarafından
Yaa içim rahatladı biraz
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Aynen bende iki doğum yaptım ve o catala cikmaya korkuyorum bende taktircam 2 ay oldu 2 ay sonra gel demisdi doktor sonuçları burdada paylasirmisn ayni durumdayiz
(497 puan) tarafından
Tabi yazarım yorumunuz altına bende muane olmaktan bide adetliyken benim çok zor geçiyor kasılma vajinal ağrı doguruyormuism gibi çok sancılı geçiyor O halde takmak nasıl olacak diye korkuyorum
0 oy
(3,592 puan) tarafından
Işlem sırasında Kendini kasma rahat ol o zaman daha kolay oluyor
(497 puan) tarafından
İşte kasılma ve ben arkadaş gibiyiz zeten gergin bi insanım
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Ay bizimde kırkımız 2 gün oldu çıkalı bende taktirmayi dusunuyorum ilk cocuktan sonra taktırmıştm hiç korkmadan ama bunda korkuyorum resmen ya
(497 puan) tarafından
Bende ilk çocuktan sonra taktırmaya gitim iki kere takmadilar belki gene takmiycaklr bakalım benim kansızlık var ondan takmamislardi 5 yıl önce
0 oy
(1,245 puan) tarafından

1 senedir benle beraber hiç hissetmiyorum bile. Takılırken azıcık acıyor sonrasında biraz kanama görüyorsun sonra hayatına devam ediyorsun:D

(497 puan) tarafından
Canım benim âdet dönemim hele ikinci gün Sürünüyorum çok ağrım kasılma vajinal ağrı doguruyormuism gibi çok sancılı geçiyor ondan korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 247 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Duyguyla (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 283 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 280 göst.