0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi dün gece sabaha kadar doğru düzgün 1 saat bile aralıksız uyumadım her daldığımda yarım saat geçmeden bebeğim uyandı ben de uyandım neyse artık en son öğlen saat 12 gibi tam uyudum kız kardeşim mesaj attı abla görüntülü Arıcam bebeği göster diye ben de yeni uyudu şimdi yüzünü açarsam uyanır ben de çok uykusuzum uyucam dedim banane dedi görüntülü aradı ben de beşiği gösterip bak yüzü kapalı açarsam uyanır çok zor uyudu zaten dedim yanında arkadaşı da vardı haklı yüzünü açarsa uyanır falan dedi neyse kapattık sonra öğleden sonra ben görüntülü ararım açmadı meşgule bile atmadı şimdi de ben uyucam yazmış tamam dedim sonra resmini attım bebeğin cevap bile atmadı. Doğuralı daha 8 gün oldu ya ben çok duygusalım ya da o çok anlayışsız sinirler geldi 

8 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Anlayışsız bence canım seni çok iyi anlıyorum  .Ben evde zile bile bastırmıyorum yeterki uyanmasın diye 
tarafından
Zaten doğumdan sonra eve geldiğimizde de yapmıştı yine bi anlayışsızlık sinir olmuştum
(3,078 puan) tarafından
Ayyy uyar onu canım insanın kensibdersi kendine yetmezmiş gibi trip atıyorlar. Herşeyden önemli bir bebeğin var bunun farkında mı acaba
tarafından
Ya bi de lisede ebe yardımcılığı okudu şu an benim için en zor dönem olduğunu da biliyo
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kardesnnkac yasında canım. Smdi o gece nası ugrastıgını baktıgıjınuykusuzlugınu yasamdıgından anlamıyordur. Sen göstermek istememişsin gbi anlamıs olablir herkes kendi acısından bakıyor ya olaya takma ksfana olur oyleseyler
tarafından
18 yaşında üniversite okuyo şehir dışında. Doğuma gelmişti 3-4 gün kaldı gördü nasıl olduğunu sabaha kadar ağladığını falan biliyo hatta beraber sabahladık
(1,175 puan) tarafından
Hm anladm canım belki de demistir o an gösterse 2 saniye nolcaktı filan gbisnden duusnmustur alınganlık var ondada anladıgım kadarıyla
tarafından
Olabilir canım
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kardeşin çok şımarık ve anlayışsız canım sen abartmıyorsun. Uyuyan bebeği görmek nedir uyanınca görürsün acelen nedir. 
tarafından
Bi de dün çok zor uyuyodu sadece memede kalmak istiyodu en son ben de ağlıyodum bebekle bir babasına verdim al bak çocuğuna diye
(10,046 puan) tarafından
Bir daha çocugun uyurken uyandirma kuzum kimse için, lohusasın sen dinlenmen lazim gerçekten sinir oldum kardeşine şu an
tarafından
Yok canım uyandırmadım zaten uyandırmam da akşam eşim gelince bile diyorum elleme yeni uyudu ona bile uyandırtmıyorum
0 oy
(3,862 puan) tarafından

Daha doğumun yorgunluğunu atamadın üstüne uykusuzluk çok zor canım kardeşinin biraz daha anlayışlı olması gerekiyor :'(

tarafından
Evet canım çok yoruluyorum
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ilk yigenimii canim biraz anlayissizmis 
tarafından
Evet canım ilk
(5,519 puan) tarafından
Heyecanlidirrr canim yaa
tarafından
Olabilir canım
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kardeşin şuanda anlayışlı olması gerek ama oda daha bu duyguları tatmadığı için seninle empati kuramıyor o yüzden sen haklısın ama kardeşin de bilmediği için trip atiyor kafana takma şimdi bunu :)
tarafından
Ay çok duygusalım zaten her şeye ağlayasım geliyo
0 oy
(409 puan) tarafından

Güzel anlat canm sen boş ver kız kardrşindir senden küçük galıba küçüklüğüne ver:)

tarafından
Canım çok fark yok 4 yaş var sadece
(409 puan) tarafından
Belkı bılmıyordur canmm senın zorda olduğunu anlamıyordur yanı bılemedım tabı sen daha ıyu bıkırsın
tarafından
Ben de bilemiyorum artık insanları anlayamıyorum
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Senin duygusallığın gayet normal kardeşin düşüncesiz canım.
tarafından
Doğru diyosun canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 565 göst.
12 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Umutvari (500 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 286 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu