0 oy
668 göst.
Aile kategorisinde (168 puan) tarafından
5 aylık Doğan ikizimin kızı nefes dün gece kalbi durdu kardeşim kan kaybı çekiyor hastanede öyle ki kardeşime hayati derecede kan kaybediyorsun demiş pskolojikmen çökmüş ciddi anlamda ne yapabiliriz nolur yardım edin lohusa depresyonu olabilir mi yaşamak istemiyorum gibi şeyler diyor bebek yeni öldü acisintaze diye mi böyle nolur kalıcı olmasın dua edin lütfen nasıl geçer hepimiz seferber olduk ama ne yapacağız dua edip duruyoruz 

24 Cevaplar

+2 oy
(1,484 puan) tarafından

Geçmiyor gülüm geçmiyor kim ne derse desin sadece zamanla alışıyorsun ve o kocaman bir yara olarak kalıyor 

Evet destek olun ama akıl vermeye çalışmayın o saysin konuşsun içini döksün buna fırsat verin

Rabbim yardımcısı olsun inşallah 

-Reklam-
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun çok üzüldüm 
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Bende o bebeği merak ediyodum nickini bilmiyodum Allah sabır versin ablana zamanla toparlanır inşallah
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Evlat acısı geçmez çok üzüldüm destek olmaya çalışın
0 oy
(1,412 puan) tarafından

Rabbim yardımcısı olsun çok üzüldüm aklımdaydı ama nicki bulamadım :(

0 oy
(1,149 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun rabbim evlat ve nikahla imtihan etmesin bizleri 
0 oy
(168 puan) tarafından
Dualarınız için hepinize teşekkür ederim tek tek okuyorum Rabbim mübarek aylarda hepimizin evlatlarını sevdiklerini korusun sağlıkla huzurla mutlulukla uzun ömürler versin insAllah 
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin. Rabbim kardeşinin gönlüne ferahlık versin. Bir daha evlat ile sınanmasın inşallah. Mutlaka psikolojik destek aldırın. 
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Allah'ım şifa versin kardeşine mevlam imtihan vermiş insAllah toparlar tez zamnda :(

0 oy
(15,038 puan) tarafından
Yanında olun . Acısı var. Hem desigin gibi lohusalık duyguları daha güçlü hissetmemize sebep oluyor. Allah'ım sabırlar versin. İnşallah çabuk toparlanir. 
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun inşallah çok zor bir dönemden geçiyor çok üzüldüm ya kizjmin adi da Nefes biran kanım çekildi düşüncesi bile beni bu hale soktu kim bilir ablan ne halde :((
0 oy
(7,424 puan) tarafından
Kardeşine şifalar diliyorum 35 aylık karnimda öldü benimde doğdu gördüm dokundum 3 sene olacak acısı hafifledi ama yarası hala duruyor canım bir evlat daha sonradan isdedik acımızı hafifletsin die şükür hiçbirsey hatırlamıyorum o anlara dair çok ağladım heleki sütten taslasan gogsum eve eli boş dönüsüm hazirliklarim falan hep kalmıştı şükür yani o kadar derin deil cennet kuşum o benim inşallah atlatirsiniz bu günleri biraz zaman alır ama yeni bir evlat gelir acısını hafifletir die dusunuyorm
(7,424 puan) tarafından
Sütü kesilsin
(293 puan) tarafından
Neden vefat etti karnınızda acaba açınızı hatirlatmak gibi olmasın çok üzüldüm
(7,424 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım hareket hissetmedim gittiğimde kalbi durmuş
(293 puan) tarafından
Şimdi var tekrsr evladınız diye biliyorum rabbim sağlıkla buyutmeni nasip etsin canim
(7,424 puan) tarafından
Evet canım oğlum 3 aylıktı onu ogrendigimde 5 haftalık  hamileymisim erkekti oda  isde o öyle oldu sonra 3 sene geçti aradan kızım oldu nasip kısmet devlette kontrol oluyordum ihmal olduğunu dusunuyorm birdaha hayatta gitmem ztn devlete dedim kızımın kontrolleri hep özelde oldu bu durumu anlattım detaylı kontrollerle 37 haftada sezeryan oldum risk almak isdemediler plesenta yaşlanması suyum azaldı fln sorunlu gebelikler geciriyorm galiba ihmal
0 oy
(89 puan) tarafından
Başınız sağolsun rabbim ablaniza sabır versin. 20 Kasım'da aynı durumu yaşadım bende 23+4 günlük ikizlere hamileydim suyumun fazla olması sonucu doğumum başladı suyumla birlikte bebeklerden biri bacak arama geldi ağladı sesini duydum onun diğerinin doğması için çok uğraştılar malesef o direk ölü doğdu. Tabi ben bu esnada çok fazla kan kaybettim suyum gelir gibi kanamam oldu 3 gün yoğum bakimda yattım 2 ünite kan yedim değerlerim çok düşüktü. İlk doğan bebeğimi de 2 saat sonra kaybettim. Gelen herşey Allah'tan verende alanda o dedim. Biri 550gramdi digeri 450. İmtihan dünyası işte. Dogumumun ertesi günü psikoloj geldi odaya hastanın durumuna göre tedavi için. Ablaniz içinde gelir büyük ihtimal. İnşallah tez zamanda toparlanir 
(168 puan) tarafından
İnsAllah kardeşim Rabbim bu durumu kimselere yaşatmasın yaşayanlara da dayanacak guc versin Allahim
(89 puan) tarafından
Amin canım amin dualarımız sizinle
0 oy
(601 puan) tarafından
Ay çok üzüldüm:( Allah sabır versin inşallah,tez zamanda kendini toparlar ablaniz.tekrar anne olmayı nasip etsin inşallah.
0 oy
(711 puan) tarafından
Allahım yardımcısı olsun 
0 oy
(102 puan) tarafından
Ben de 7 aylık ölü doğum yapmıştım 3 yıl önce doktorlar Doğumdan sonra hap vermişlerdi süt gelmesin diye o zaman kimseyi görmek istemiyorsun anneni bile sürekli ağladım aynı yaşta olan çocukları görünce hala üzülür ağlarım şimdi bir çocuğum var onunla ilgilenince çok aklıma gelmiyor ama bazen durup düşünüyorum mezarına gidiyorum geçmiyor ne yazıkki hep için de kalıyor ama zamanla gülüp eğleniypsun hayat çok garip noktası da bende burda başlamıştı ve bana annem de dahil unutursun dediklerin de onlarla konuşmak istemiyordum sinir olup ağlıyodum neden ben diye çok suçladım zamanla hafifliyor 
(102 puan) tarafından
Şunuda ekleyip bırakın ağlasın o onun doğal hakkı ağlamaz sa daha kötü biraz kendi haline bırakın tekrar bebek sahibi olana kadar hatta açmayın konusunu bile o açarsa değiştirin bebeği olunca düzelecek
(168 puan) tarafından
Sütü geliyormuş şişmiş gogusunne yapabilir peki
0 oy
(874 puan) tarafından
Rabbım yardımcısı olsun inşallah. Yüreğine ferahlık versin acısını dindirsin
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Çok şükür  hamile kalabiliyorsun  deyin hamile kalamayan o kadar insan var Rabbimden gelen bir şey ama Rabbim yine yerini doldurur deyin bende o durumu yaşadım çok şükür Rabbim  en hayırlısını  verdi
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun, çok üzüldüm. Ağlama vs demeyin, bırakın acısını yaşasın ve mutlaka psikolojik destek aldırın. Çok zor bir süreç.
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Bu anneye acısını hafifletecek bi söz bulamıyorum ağlasın, acısını yaşasın içindeki zehri atsın ,o istediğinde yanında olun.Bi daha olur, hamile kalırsın yine tarzı söylemler onu yaralayabilir.//

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 168 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 562 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.