0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (369 puan) tarafından
ben değilmişim sogukmuşum gülmüyomuşum alakasi yok her dk gulemem ya normal bi insanim iste insanlarla hemen sicak muhabbet kuramam belki hemen sevemem kaynaşamam ama guleryuzluyumdur kesinlikle ve saygisizliktan hoslanmadigim icin biraz mesafeyi korurum once. karsimdaki insani tanir ona gore davranirim. samimi gelmeyene yalakalik yapamam yalandan gulemem istesem de olmuyor yani. kpeder bana hep samimiyetsiz gelir napim 

16 Cevaplar

+2 oy
(15,231 puan) tarafından
Oğlak Burcu musun. Ben de senin gibiyimdir
(10,046 puan) tarafından
Bende oglak burcuyum çok cana yakinimdir kiz niye oyle dedin :)
(13,118 puan) tarafından
Oğlak mı dedi biri oğlak burcuyum ve bu tarifteki kişiyim :)
(1,315 puan) tarafından
Akrep burcuyum bende de bu özellikler var. Bana kendini begenmis falan da derlerdi
(44 puan) tarafından
Bende boğa burcuyum aynıyım
(15,231 puan) tarafından
Melek Yani ben de cana yakinimdir. Ama içimin ısındığına. hicbir zaman mıç mıç biri olamam ama. Arkadaşlarım tarafından çevrem tarafından sevilirim.
-Reklam-
+1 oy
(3,097 puan) tarafından
Ya bence cıvıklıkla karıştırıyorlar bu durumu gereksiz samimiyetleri hiç sevmem 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Pek girişken olduğumu söyleyemem işime gelirse artik 
0 oy
(407 puan) tarafından
İki yüzlülük yapsak bizden iyi si yok canım o kayın peder ne istiyor Allah Allah 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Senin postlarına denk geliyorum arada sana psikolojik şiddet uyguluyorlar gibi. Boşversene kim ne derse desin herkesin karakteri farklı her insan bir olmaz bende başak burcuyum dışarıdan bakıldığında çok soğuk asık suratlı duruyorum ama asla öyle biri değilim . Yüz ifademi değiştiremiyorum napıyım. Hiçte değiltirmeye çalışmadım . Evliliğinizi gözden geçirin derim . Gerekirse evlilik danışmaları falan var oraya gidin eşinizle çünkü eşin ve ailesi seni mutsuz etmek için ellerinden geleni yapıyorlar gibi 
(369 puan) tarafından
yorumun gulumsetti canim. evet oyle maalesef.)
0 oy
(2,889 puan) tarafından
Ana bu benim

Bende öyleyim

Özelikle yeni tanıştığım kişiler ve sevmediğim kişiye karşı

Karşı komşum beni görünce azrail görmüşe dönüyor

Skskskskskks

Sen en iyisini yapıyorsun hiç bozma çizgini devam kız

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Bu arada ikizler burcuyum
(369 puan) tarafından
kocam da boyle arkamda dursa kimse uzemez beni
(2,889 puan) tarafından
Evet bazen en büyük darbe eşten gelince insan üzülüyor

Benim eşim karışmaz huyum bu ne yapam
Herkesin bir huyu davranış şekli var
Saygı duyulması lazım
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Aman her lafa giren olmaktan daha iyi kiymetini bilsinler. Bi akraba var ben cok giriskenim der bi laubali bi civik tovbe yarebbim. 
0 oy
(2,517 puan) tarafından
Ben de gülerim bi espri oldu mu katılırım hemen ama onun dışında sessizim. Hatta söylerler de yani. 

En son bi kadın söyledi. Konuşkan değilmişim falan. Kendi konuşuyor da çok ciddi. Sürekli konuşuyor ama espri anlayışı yok. Ben de öylelerini sevmiyorum napayım. Konuşmak zorunda mıyım kafam uyuyorsa konuşuyorum diyecektim de. Ev sahibiydi bişey diyemedim. 
0 oy
(7,680 puan) tarafından
Bende öyleyim hemen kaynasamam uzak kalırım biraz kanımda hemen ısınmaz kimseye ztn.Bu yüzden hep kimsenin arasına karışmaz kimseye gidip gelmez dedikoduları var:)
0 oy
(2,355 puan) tarafından
bende öyleyim soğuk yapım yoktur ama içime sinmeyen insanla asla konuşmam mesafeli olurum ama kolay kolayda bir ortama giremem anksiyete var bende 
0 oy
(12,655 puan) tarafından
İkizler burcuyum o anki ruh Halime kalmış
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Sen = ben yani bende öyleyim güler yüzlü değilsin diyene de demek ki görünce mutlu olduğum insan değilsin diyorum ben herkese gülücük saçamam onunda bir değeri var. Daha dün böyle bir muhabbette beni sevemeyen kendinde kusur arasın dedim iddialı bir laf evet ama öyle :)
(369 puan) tarafından
bunlari begendim.d
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Girişken ben demek sanırım tanıdık tanımadık fark etmez sokakta bile güler selam veririm millete sonra muhabbete tutulurum bi bakmisim tanimadigim 60 yasindaki kadinlarla çekirdek yiyorum :) eşim deli sanarlar seni ne konuşuyon önüne gelenle der o da tam tersim oğlak burcu soğuk suratsız 
0 oy
(10,381 puan) tarafından
Her işi kendi görebilen işini halledecek kapasitesi olan insan ilişkilerini sağlam kurabilen. Fazlasıyla girişkenim  soğuk dururum ama ortam kurmakta ya da işimi çözmekte zorlanmam
0 oy
(196 puan) tarafından
Ortamına göre kafa demgim olan insamlar varsa muhabbetin dibine vururum ama samimiyetsiz ilgimi çekmeyen bir ortamsa gıkım bile çıkmaz
0 oy
(3,523 puan) tarafından
Sen=ben ;)) 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 564 göst.
28 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde heygirls (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 325 göst.