0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Merhabaa anneler. Evet biliyorum özel ve mahremi bir konu ama bir o kadar da önemli bir konu. Ben hamileliğimde başlayan bir isteksizlik yaşadım doğum yaptım 5 ay oldu ama hala geçmeyen bir isteksizlik halim var ve eşim de bunun farkında. Bu durum biraz da yaşadıklarımla alakalı sanırım hamilelikte enfeksiyonum vardı hatta bu durum erken doğum yapmama kadar sebep oldu.(olumlu olumsuz çok şey yaşadım hamilelikte) eşimle sıkıntılarımız  da oldu

Normal doğum yaptım dikislerjmde toparlandı ama geçmeyen psikolojik bir isteksizlik kaldı ne yapacağım  bilmiyorum. Bir insan hiç mi sex yapmak istemez hiç istemiyorum napacağım

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hap kullan belki işe yarar
-Reklam-
0 oy
(354 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var cnm bende 6 ay önce doğum yaptım bilmiyorum içimden gelmiyor niye böyle oldu bilmiyorum acaba korunmak için taktırdıgim şey mi böyle yaptı diye düşünüyorum 
0 oy
(724 puan) tarafından
Aynı sorun bende de oldu ne hamilelikte ne sonrasında istemiyordum. Doğumdan 1 yıl sonra yavaş yavaş düzeldi. Hem hormonlardan hem de eşimin ailesi yüzünden yaşadığımız sıkıntılardan dolayı aşırı öfkeliydim o yüzden oldu 
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Cnm emziriyorsan hormonlardan oluyo o ne yazik ki. Zamanla duzelecek emin ol. Bende de olmustu kizim 2 yasina dogru gidiyo yavas yavas duzene giriyo. Ben halen emziriyorum ama tam asamadim o sıkıntıyı. Eskiye nazaran daha iyi ama. Bi de tavsiyem arayi fazla acma. O da cok isteksizlik yapiyo
0 oy
(650 puan) tarafından
Hiç istemiyorsan hiç yapma canım :)) 
0 oy
(4,400 puan) tarafından
Emziriyorsanız psikolojik değildir o. Progesterondur :))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 163 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 245 göst.
0 oy
6 cevap 253 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 361 göst.
17 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...