0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından
Yarın 2 görümcem ve çocukları iftara gelecekler benimde çocuğum var ve küçüğü hep kucagimda herşeyi ben yapıyorum bugünde çok yoruldum moralim sıfır 

6 Cevaplar

0 oy
(2,587 puan) tarafından
10 rızıkla gelip, 1 i yeyip 9 unu size bırakacak. Bunu düşünüp motive olun. 
-Reklam-
0 oy
(528 puan) tarafından
Sana tavsiye verim :)) buqun benimkilerde aradı ayy sakın qelmeyin dedim ev buz kesiyor donucaksiniz diyee sende petekleri kapat çalışmıyor felan de :))
(528 puan) tarafından
Kızım eylülde beş olcak ben yeniyim daha 14 hafta oldu qaliba riskli gebeliqim var ondan korkuyorum
(13,648 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşallah sağ selamet al kucağına karnindakini de :)
Kanama falan mı var
(528 puan) tarafından
İlk ay içerde kanama vardı sorun o deqil ama vitamin eksikliqi yüzünden ben kırmızı et felan sevmem bir önceki bebeqimi 5 buçuk aylıkken kaybettim bundada doktor biliyo artık beni ısrar etmiyo yememe ama çok ilaç yazmış midemi felan bozuyo v.s zorlanıyorum hayırlısı olsun artık bakalım
(13,648 puan) tarafından
Basın sağolsun kuzum benm de 2 kaybm var bilirim.
2 tane de cnavarim var :D
Sağ selamet al kucağına insallah ♥️
(528 puan) tarafından
Çok Tsk ederim üzülmeyin cennette kuslarimiz var :)) canavarlarinada Allah sağlıklı ömürler versin cnm
0 oy
(278 puan) tarafından
Mübarek Ramazan ayı boşver canısı şöyle de ben Allah rızası için yapacağım bunları de işte o zaman Allah'ın izniyle sevabın artar, biliyorum yoruluyor insan bide çocuk olunca sorumluluk daha artıyor ama bunlara rağmen Allah bir güç kuvvet veriyor dimi elhamdülillah, bende önceden öyle derdim sonra kendime kızdım şu gelip geçici hayatta neden böyle yaparak amel defterimi bozuyorum ki herşeyi Allah için yapsam daha güzel olmaz mı dedim inan ne zaman çok iş çıksa gözlerimi kapatıp Allah için onun rızası için yapacağım bismillah diyip derin nefes alıp yapıyorum ve yaptığım işten zevk alıyorum canısı sende öyle yap istersen (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
0 oy
(420 puan) tarafından
İnsan yorgun olunca gerçekten kimseyi istemiyor ama yarın yeni birgün dinlen uyu şimdiden ve çok güzel ağırla
0 oy
(13,648 puan) tarafından

Sabah kalk güzel bı müzik aç başla yemeklerini yapmaya :)

Ben anlıyorum gerginliğini çocuklar durmuyo falan diyedir ama bak gör guxel geçecek..

Gelen nasibiyle gelir :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 277 göst.
0 oy
9 cevap 245 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,760 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 475 göst.