0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (74 puan) tarafından
Kizlar sali günü adetten gecikmesinden birgün sonra kan verdim 63 çıktı simdi bugun tekrar verdim yani cuma günü 3 gün sonra yani 270 çıktı kadindoguma gitmistim vajinal ulturanyonla bakti kese yok erken göremesekte sıkıntı yok demisti kese yoktu zaten betada 270 cikti gorunmemesi olasi diye dusunuyorum ama kafami karistiran kizimda 4+5 te keseyi gormustum bugun son bata gore 4+6 ydi görmedim normalmi 

Salı günü betahcg:63

Cuma günü beta:270 artış iyimi kafam karisti 

6 Cevaplar

0 oy
(567 puan) tarafından
Her gebelik farklı olur ben ilk gebelikte 5.haftada ikinci gebelikte 7.haftanın sonunda görmüştüm hatta kalp atışı neredeyse 9.haftayı bulmuştu . Beta 3000uzerune çıkmadıkça karından gözükmez tabi ufak tefek yanılma payı olur ama şuan kese için çok erken yani en az 1 hafta 10 gün var. 
(74 puan) tarafından
Anladım canım ben biraz tedirgin oldum ilk gebelikte hemen gorunmustu bu oyle olmayinca tedirgin oldum hayirlisi
(74 puan) tarafından
Sizce artış iyimi doktora gostermedim kafam karisti biraz
(567 puan) tarafından
İki güne bir en az yüzde 60 artması lazım yani yaklaşık 2 katına cikmasi gerekiyor.  Sizin fazlasıyla artmış  3 4 gün içinde
(74 puan) tarafından
Ay cok tesekkur ederim icim rahatladi biraz
-Reklam-
0 oy
(74 puan) tarafından
Beta hcg artisi nasil iyimi kizlar
0 oy
(3,367 puan) tarafından
Kese icin betan dusuk daha canim ama artisi guzel bence pazartesi bir daha kan ver cuma ya da ondan sonraki pazartesi git kesen gozukur
0 oy
(62 puan) tarafından
Daha coook erken o HCG seviyesi binlerin üzerine çıkması lazım kese ve bebek icin
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Bin üzerinde kese gozukuyor canım artma varmış değerde bir haftaya falan görürsünüz inşallah 
0 oy
(298 puan) tarafından
Maşallah sen keseyi 4+5 görmüşsün kızını. Ben oğlumu 6. Haftada görememiştim. 8. Haftada zar zor kalp atışını dumuşdum. Her hamilelik bir değil görmemen gayet normal. Bu 2. Hamileligim de kese göründü görünmedi diye ugraşmak istemediğim için 8. Haftada gittim kalp atısını karından duydum ilkinde vajinal udrasyonla zar zor  duymuştuk bunda karından duydum. Hepsi bir olmuyor. Sıkıntı yapmana gerek yok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Perikizi10 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
0 oy
1 cevap 167 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Erdem ela (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Erdem ela (3 puan) tarafından soruldu