0 oy
45 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,148 puan) tarafından
Daha onceki hamileligimde özele gitmistim, bunda devlete gidecem, direk perinatalojiye mi randevu alicam, birde encok merak ettiğim devlette ayrıntılı ultrasonda bizde görebiliyor muyuz, resim veriyor mu

4 Cevaplar

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Direk vermiyorlar sanırım kadın doğum yönlendiriyor bende özele gidiyodum kızımda detaylı istedi acilden giriş yapmıştım devlette 
(2,148 puan) tarafından
Bugün 182yi aradim. Şehir hastanesi perinataloji istiyorum diye, sıra yok sonra bir daha ara dedi. Bu gidişe sıra bulamiycam gibi
(3,599 puan) tarafından
Yok ki zatn sira bulana kadr bebek büyümüş oluyo
-Reklam-
0 oy
(2,143 puan) tarafından
Hayır sana usg randevusu veriyolar bulunduğun yerdeki devlette varsa tabi. Mesela ablamın olduğu şehirde yok devlette. Dr iyiyse gösderiyo bebeğini bide siyah beyaz resim veriyo renkli olmuyo 
(2,148 puan) tarafından
Kadin dogum doktorum sehir hastanesinden randevu al dedi, ayrıntılı ultrason için dedi. 182yi aradim ama sıra yok şimdi dedi. Direk perinatoloji demistim bölüm var ama şuan dolu dedi
0 oy
(2,711 puan) tarafından
Doktorum randevu al demişti ben ultrasondan aldım baya güzel baktı resımde yüzünü verıyo yakalayıp
(2,148 puan) tarafından
Randevuyu hatanenin ultrasonundan mi alayim o zaman,  çağrı merkezindeki çalışan perinataloji sıra yok dedi de
(2,711 puan) tarafından
Doktor kontrolünde yakında varsa ona hatırlat kağıtlarını versın daha kolay alırsın kuzum perinolatoji zaten rısklı olana bakmıyomu ya
(2,148 puan) tarafından
Bilmiyorum ki bende, ilk cocugumda ozele perino. göndermişti ayrintili için
(2,711 puan) tarafından
Devlette ultrason baktı bıze ya bende bursa sehır hastanesıne gidiyorumda
0 oy
(1,930 puan) tarafından
Her devlet Hastanesi'nde olmuyor araştırma ve şehir Hastanesi'nde oluyor. İlk önce devlet Hastanesi'nde kadın doğuma gidiceksin doktora söylersin alan acicak öyle 182 de veya MHRS üzerinden randevu alacaksın. Evet veriyor ben araştırmaya gittim yarım saat baktı ne sorsam söyledi çok ilgiliydi 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 180 göst.
0 oy
8 cevap 98 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Azros (46 puan) tarafından soruldu