0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (1,092 puan) tarafından
Şuan antidepresan kullanıyorum. 5 6 aylık bı tedavi süreci mvar. Doktor yavaş yavaş bıraktıracak fakat bıraktıktan sonra eski hale mi donuyoruz nasıl oluyor 

3 Cevaplar

0 oy
(2,869 puan) tarafından
Hayır bırakınca tedavin bitmiş oluyor artık iyi oluyorsun böyle düşünürsen eğer ilaçlar bitince eskiye donmesende döndüğüne inanırsın ve başa sarar hersey 
(1,092 puan) tarafından
Yok öyle bı endişem yok da. Acaba ilaçların etkisiyle mi iyi oluyorsun birsktiktan sonra eski hale dönülüyor mu diye merak ettim.
(2,869 puan) tarafından
Yavaş yavaş bırakırsan hiç bir sorun yaşamazsın
(1,092 puan) tarafından
Anladım canım insallahjj
-Reklam-
0 oy
(13,696 puan) tarafından
Ben bı hata edip biranda birakmistim.biraktiktan 15 gün sonra sinir kriziyle tekrar baslanmisti.

6 aylık tedavi 15 ayda tamamlandı benm
(1,092 puan) tarafından
Hangi ilacı kullandınız ve şikayetleriniz neydi. 15 ay çok uzun bı surecmis. Doktor ne dedi aniden bırakmanıza
(13,696 puan) tarafından
Bana bırakma demişti ben artık iyi hissediyorum diyerek kendi başıma bırakmıştım tamamen benim hatamdi.
İnanır misin 8 sene oldu ilaçları hatırlamıyorum:/

Şikayetlerim intihar düşüncesi ve intihar ettiğimde herkesin inanılmaz vicdan azabı çekerek çok pişman olacağını sürekli kafamda kurmaktı

Yani ben ölücem ve herkes deli gibi vicdan azabı çekecek onlar da böyle bedel ödeyecek düşüncesi.
Ağlama krizlerim.
Bı olay gelmişti başıma şimdi anlatmak istemiyorum yorumda, sürekli o dönem beni neden korumadilar diye oysa haberleri bile yoktu
(1,092 puan) tarafından
Anladım canım insan böyle bı dönem okuyor iste .. ama geçmesi lazım geçmiyorsa sıkıntı zaten. Merak etmiştim ilaçlarını    :) teşekkür ederim cevap için. Şuan nasılsın
(13,696 puan) tarafından
Şuan çoluk çocuktan kendi psikolojimle basbasa kalamiorm desem inanır mısın? :D
(1,092 puan) tarafından
Vallahi inanırım canim ben çocukla daha çok depresyona girdim sinirden :D
0 oy
(4,450 puan) tarafından
5 6 ay kullanmanın amacı ilaçlar anca depo ediyor hormonları sonra yavaş yavaş kesiyorsun ki vücudu şoke etkisine uğratmıyorsun 
(1,092 puan) tarafından
İşte onun farkındayım fakat tamamen bittiğinde ilacın verdiği etkideki gibi olacak yoksa ilacın etkisi geçtikçe başkanı saracak herşey acava
(4,450 puan) tarafından
Hayır başa sarmıyor canım tedavin bitmiş oluyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde kubraerennn (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
27 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaprak mert (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,016 puan) tarafından soruldu

379,559 soru

11,362,361 cevap

34,839 kullanıcı

...