0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar eşinizle maksimum nekadar küs kalırsınız? Tartıştığınızda kavga yaptığınızda ayrımı yaparsınız yoksa birmi?ilk adımı kim atar?

9 Cevaplar

+3 oy
(12,633 puan) tarafından

Max 5.10 dk:D. Uzatmam. Baktım olmuyor bi sevişince bi şey kalmaz

(12,633 puan) tarafından
Ama gerçek ahdsdgjb
(3,479 puan) tarafından
Gercek evlilik budur :))))
(2,150 puan) tarafından
Kız swety allah da seni güldürsün :)))) evliliğin bilincinde olmak çok güzel gerçekten bende hiç küs kalmam eşim haksız olduğu zamanlarda ben unutuyorum o hatırlatıyo küsmedin miydi diye neyse unuttum bu seferlik diyorum hahaha
(12,633 puan) tarafından
☺️☺️☺️
(780 puan) tarafından
Kız Allah seni cennetine koysun deli kadın ne güldüm ya
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Kavga etsek mecbur yanıma gelcek. Ben gider yatarım oda gelir sabah unuturuz. 
0 oy
(299 puan) tarafından
Bizim kavgamız yatağa girene kadar, o sarılır öper barışırız.
0 oy
tarafından
Konuya bağlı mümkünse çok sinirliyken gelmesin gelirsede gonderirim odaya
0 oy
(15,984 puan) tarafından
Eşim gelip barışana kadar küs alırım. Önceden hemen barışır ben ilk adımı atardım ama artık o günler geride kaldı. Ama küs olsak da yatak ayirmayiz 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
En fazla bir gün küs kalıyorum eşim hayatta küsmeyi bilmez ben küserim hemen gelip sarılır gecede onun yanında yatmam ama yinede gelir bu sefer daha çok sarılır barışana kadar peşimi bırakmaz 
0 oy
(124 puan) tarafından
Ben çok kırılganım ama uzatmam kırıldığım ile kalırım sadece. Yatağa girince gönlümü almaya çalışır özür diler ve ben direk ağlarım zaten. Yatağa küs girsek de küs uyumayız. 
0 oy
(61 puan) tarafından
Ben barisirim maksimum kus kalma süresi 5 dakika 10 dakika yüzlük oldu mu o evlilik yürümez heleki yatağa kus girilmez kuşluk oldumu evlilik yürümez ben barisirim kuslugu hiç sevmem oda alıştı bana 
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Öyle büyük tartışmalarımız hiç olmadı şükür. En fazla 6 7 saat filan konuşmayız çok nadirdir. Genelde her şeyi konuşarak hallederiz en sonunda kim hatalıysa o özür diler. Ama hiç bir zaman yatağa küs girmeyiz.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 309 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Aysekulder (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 294 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 293 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 496 göst.