+2 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar oglum küçük her ise yetisemiyom esimden destek bekliyom ama oda surekli evdesin baska ne isin var yorulmuyon filn diyo bnde bugun grev baslattim bulasik haric elimi bi ise vurmaycam anlasin bn evde is yapiyom nu yapmiyom mu

6 Cevaplar

+1 oy
(160 puan) tarafından
Aklıma sen anlat Karadeniz'de ki Asiye in grevdeyuk yengem repliği geldi  

Grevde olsan da anlamayan anlamaz ya 
(1,235 puan) tarafından
Anlayana kadar devam ederim belki bnde alisirim onun gbi evimiz cop ev olur boylelikle
(160 puan) tarafından
Acı bir gerçek erkekler bizim gibi detay görmezler. Dümdüzler saçma bir şekilde düümmmmdüzler :/ ancak tuvaletleri temizlememen lazım ona da yapaman guzum sende kullanıyorsun sonuçta mikrop kapmak var ucunda
-Reklam-
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Eşler kendileri işte diye zannediyorlar ki biz bütün gün bacaklarımızı uzatıp keyif yapıyoruz tepkinde haklısın ama sen sonuçta o evi kendin için temizliyorsun yani grevdeyim diyip evinin işini yapmamak çok doğru bir davranış değil. :)
(1,235 puan) tarafından
Rahat edemem biliyom ama dayanmaya calisacam cunku burama kadar geldi yapmam yapmamam arasindaki farki anlasin
(1,344 puan) tarafından
Bu düşünceye sahip bir adam anlamaz boşuna greve girme
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Bacım işin sonra daha çok katlacak. Umarım eşine dank eder 
(1,235 puan) tarafından
Esimin kafasi o kadar kalin ki zor dank eder ama ne demisler azimli sican mermeri deler valla aglanacak halime guluyom zor durumdayim
(1,235 puan) tarafından
Benzer sayılırız, çocukları baksın bari diye düşünürüm onda da çocuklar sıvışır yanıma hemen. Ben diyorum sürekli bıktım artık ama zihniyet kötü. Erkek işte yoruluyor vs diye saçmalayan çok. Eşim bedenen değil beyin olarak çok yoruluyor farkındayım ama inan benimde doğru düzgün oturmam yok anlayış merhamet istiyorum baktım olmuyor kadın çağıracam diyorum o zmn ya biraz yardım eder yada çağır der
(1,235 puan) tarafından
Evet daha dun babam kizdi herseyi kocana yaptiriyon diye dedigim sey ne namaz kilacam cocuga 5 dk bak dedim eskiler boyle ogretmis
(1,235 puan) tarafından
Eşinde alıyor gazı daha n yapsın
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla bazen rahatsiz oluyorum boynum ağrıyor bi iş yapmıyorum afedersin evi b.k götürüyor bütün sistem çöküyor. Erkeklere göre evde yatıyoruz ama hiçte öyle değil iki gün yapma bakalım nasıl oluyor 
0 oy
(5,328 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin eşide 1 hafta iş yapmadım eşim temizlikçi tutmak zorunda kaldı demişti :D
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Bulaşık da yıkama boşver. Bende başlatmayı düşündüm de ortada bişey olsa ben almasam kocam denilen kocaaa yıllarca almazzz gene bana kalacak:))

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 770 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde A&H&M (1,235 puan) tarafından soruldu

380,170 soru

11,380,969 cevap

34,874 kullanıcı

...