0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar mesela Telefonda birseye bakarken nasıi diyeyim hanı bu bebek programı sayfasını gezerken aşağı kaydiriyoruz ya işte öyIe kaldırınca yazılar hafif bulanık oluyor sabit durunca net oluyor bunu durumu yaşıyor musunuz gözlerım mı bozuldu kafama takılıyor

7 Cevaplar

0 oy
(486 puan) tarafından
Belki telefonun bozuktur:)
(209 puan) tarafından
Yok esıme dedım onda olmamış
-Reklam-
0 oy
(688 puan) tarafından
Aynı sorunu yaşıyorum. Bulanık görüyorum. Çok fazla ekrana bakmaktan galiba. Salı gününe göz doktoruna randevu aldım, yalnız değilsin yani canım.. 
(209 puan) tarafından
Kız bana da haber verır misin hızlı kaydırınca gidiyor yazılar öyIe demo sende
(688 puan) tarafından
Aynen bütün yazılar birbirine giriyor :D Gelince haber veriyim muhtemelen gözlük verecek ee yaşlanıyoruz artık :p
(209 puan) tarafından
Aynen valla öyIe galiba :)
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Telefonun ayarlarına bak istersen koyu modda ise normal moda al bunlarda bir sorn yoksa gözlerinde problem olabilir bende uzaktaki yazıları okuyamıyorum aslında mesafe yok pek ama genede göremiyorum pek bende gidecem bir ara büyük ihtimalle gözlük vericek bana 

0 oy
(1,122 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşıyorum ama daha başka sorunlarda var tabi astigmat 2 numara gözlerim
(209 puan) tarafından
Başka sorun ne
(1,122 puan) tarafından
Bulanık görme sık baş ağrısı bulanık görmeden kastım öyle geldi geçti değil genel olarak hiçbişeyi gözlüğümü kullanmazsam net göremiyorum uzaktaki hiçbirşeyi göremiyorum gözlüksüz kitap okuyamıyorum
(209 puan) tarafından
Anladım benımde eskisi gibi net değil bu arada böyIe anlattığım gibi oluyor
(1,122 puan) tarafından
Bende bayadır evimizdeki televizyon bozuldu sanıyorum mesela her gelene soruyorum normal diyorlardı doktora gittim gözlük verdi gözlüğü taktım meğerse bizim televizyon değil gözlerim bozukmuş dirseklerim kırık telefon elimde olmasına rağmen gözlüğüm gözümde yoksa ekranı bulanık görüyorum mesela
0 oy
(790 puan) tarafından
Benim stressel görme engelim var stres göz tansiyonumu etkileyip  2 metre ötemdeki yazıları görmemi engelliyor ama son 2 yıldır dediğin gibiyim bende ben dışarı çıkarken gözlük takıyorum yada bilgisayarsal işlemlerde takıyorum ama televizyona bile bakamıyorum şuanda 
(209 puan) tarafından
Nasıl yanı kötü birşey mı
(790 puan) tarafından
Benim bu bulanıklık uzun süre telefona odaklı olup telefondan başka şeye odaklanmaya çalıştığımda oluyor  mesela telefonda bir süre birşeyler izledikten sonra 2 metre ötemdeki eşimin suratını seçemiyorum sadece eşime belirli kalıplarla benzetiyorum telefonumda mavi ekran filtreside var ama nedenini bende bilmiyorum doktoruma söylediğimde bu kadar telefona bakma dedi ama çok sıradan bir hayatım var daha yeniye kadar bebeğim bile yoktu şimdi hamileyim evimde öyle çıkıp gezebileceğim yerde yok
0 oy
(9,546 puan) tarafından
Astigmattt.             
(209 puan) tarafından
Sende de mı oluyor
(9,546 puan) tarafından
Kızımda var doktor da buna benzer şekilde anlattı astigmatı
(209 puan) tarafından
Hmm anladım geçmiş olsun
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Astigmatınız var yüksek ihtimal bendede var ondan biliyorum
(209 puan) tarafından
Nasıl oluyo peki yani ben tam anlatamadım galiba
(1,168 puan) tarafından
Bulanıklaşma oluyor özellikle sayfayı hızlı kaydırma gibi işlemlerde durduk yere de bulandığı oluyor düzeliyor gibi oluyor tekrar bulanıyor
(209 puan) tarafından
Aynen ben de var göz lük verdi mi doktor
(1,168 puan) tarafından
Evet canım 23 senedir gözlük kullanıyorum ben
(209 puan) tarafından
Anladım geçmiş olsun canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 225 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.

379,081 soru

11,347,099 cevap

34,813 kullanıcı

...