0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (824 puan) tarafından

yumurta yemeyen eşimle sahur çok zorr:)) illa çörek olacak dün de ıspanaklı gizlemeye asermis bi gözleme olsa da sahurda yesek dedi :) siz napiyonuz yapıldı mı sahurlarr 

image

4 Cevaplar

0 oy
(2,438 puan) tarafından
Oy oy oy afiyet şifa olsun 
(824 puan) tarafından
sağ ol canım sizede inşallah
-Reklam-
0 oy
(229 puan) tarafından
Maşallah çok gzuel olmuş afiyet olsun bunun bide domates maydanoz yeşil soğan biber tuz yağ koyup dene efsane oluyo dua edersin bana vallahi :)
(824 puan) tarafından
aa hiç yapmadım bide böyle deneyim inşallah canım çok sağ ol
(229 puan) tarafından
Efsane oluyor canim sende sagolasin normal salata gibi yap içine koy başka malzeme koyma dördünü köy afiyet olsun annem
(824 puan) tarafından
deneyeceğim inşallah canım sizede afiyet olsun
0 oy
(1,177 puan) tarafından

Allah kabul etsin afiyet olsun ben 2 büyük bardak su içtim eşime de tost yaptım. Sahursuz tutuyorum tuttuğumda :D

(824 puan) tarafından
ay nasıl yapiyon sahursuz ben sahur yaptığım halde aç uyanıyorum gerçi kızım sabaha kadar emiyor ondandır
(1,177 puan) tarafından
Diyetteyim zaten alıştırdım kendimi buna zor oluyor ama yapacak birşey yok
(2,438 puan) tarafından
Bende gece 12 yada 1 gibi yerim. Sahur saatinde su içiyorum sadece. O kadar rahat oluyorki. Sahurda yemek yiyince sabaha daha çok acıkıyorum ya onu farkettim :)
(824 puan) tarafından
inanki bende hem aç hem susuz uyanıyorum ama benim kızım emiyor ondan diye düşünüyorum.. benim eşim erken yemem acıkırim diyor bende hem 1 hem 4 te klklayim diye beraber yiyoruz
(2,438 puan) tarafından
Emziriyorsan sahur ye iyi olur
0 oy
(4,039 puan) tarafından

Oo afiyet şifa olsun. Benm de ekmek yoktu evde. Hwm peynirli yaptım hem lavaş yaptım. Elhamdulillah yedik içtik doyduk bugün de :) namaza kadar ayakta kalmak için direniyorum ☺️☺️

(824 puan) tarafından
oo sizede afiyet şifa olsun .. benim uykum kaçtı hem kızım da uyandı şimdi uyutmak için iki saat falan uğraş dur
(4,039 puan) tarafından
En azından senin de uykun kaçmış :) Allah yardımcın olsun ♡
(824 puan) tarafından
sağ ol canım ❤️

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 265 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 381 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 627 göst.
0 oy
10 cevap 360 göst.
27 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,169 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...