+1 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Kızlar kızım 1 ay sonra 2 yaşına girecek. Evdeki oyuncak lar ile oynamıyor Artık. Aktive masası aldm. İlk başta oturdu kağıt kalemle biseyler karaladı şimdi onu da yapmıyor. Neler alabilirim başka?? Eğitici olarak neler yapabilirim??

3 Cevaplar

0 oy
(2,353 puan) tarafından
ben eğitici kitaplar alıyorum ilk kitabini 2 yasinda almistim bayada alıştı kitaplara 3 yasina giricek 
-Reklam-
0 oy
(2,806 puan) tarafından
Ben kreşe gönderiyorum saat 2’ye kadar 2.5 yaş şuan.  Eve gelince yemek, sonra dışarı çıkıyoruz en az 1 saat ya bisiklet ya da scooter sürüyor. Eve geliyoruz, tren yolu veya arabalarıyla biraz oynuyoruz. Canı isterse hamur ya da boyama yaparız, pinterestten hergüne farklı bir etkinlik hazırlıyorum pazar gününden 5-6 tane onlardan birini yapıyoruz mutlaka, akşam yemeği, banyo, kitap okuma, diş fırçalama ve uyku. Haftaiçi düzenimiz bu. Haftasonu 2 sefer dışarı çıkarız, bazen çocuk müzeleri ya da hava güzelse çiftlik, hayvanat bahçesi tarzı yerlere gideriz. Ama etkinlik için en güzeli pinterest, bakıp kendin hazırlayabilirsin. 
0 oy
(12,646 puan) tarafından

Kardeşinin pişik kremini getiriyor bezini çöpe atıyor :D

Sabah aktivitesi

Şaka bir yana pek fazla aktivite yapamıyorum bu ara. Her gün dişarı çikartıyorum parka yada yürüyüşe. Eğitici kule birde yükselen zeka çirtli kitapları la oynuyor 

tarafından
Ayy şirin ne zaman idrak etti defne ben de aldım bir sürü ama daha ulaş idrak edemiyor :D cırtlsrı
(12,646 puan) tarafından
İlk anlamadı, iki üç hafta oyle baktı şimdi baya oyalanıyor. Zaten haftada iki gün babbannesinde sıkılmaya vakti olmuyor
tarafından
Kaç aylıktı aldığında benimki 15 aylık
(12,646 puan) tarafından
İki ay önce. 19 fln.
Daha küçük annesı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 226 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
8 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,573 cevap

34,862 kullanıcı

...