0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (557 puan) tarafından
Oğlumun  tüm esyalarini dagitkyorum iki xi çocuk iatemedigim için şuan 33 yaşındayım  gebe kalabilirim evet ama. Araştırmalar yaş ilerledikçe saglikli. Çocuk dünyaya getirme olasılığı düşüyor diyar üstelik   ruhen de uzunca bir süre tekrar  kendimi anne olmaya hazır  hissetmiycrhimi biliyorum tabi bu sürede daha çok yaslanmista olurum. Siz 35 ve sonrasında çocuk dusunurmuydunuz

22 Cevaplar

0 oy
(3,772 puan) tarafından
İlk çocuk çok etkileniyor beni çıldırtan şuan onun hareketleri yoksa ikinci emiyo uyuyoo ilerliyen zmnlarda ne olacak bilemiyom ama aklında yoksa yaapppmaa
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
37 yasindayim. 2. Çocuğum 34 günlük. Bu tür soruları burdan sormayi doğru bulmuyorum. Herkesin kendi vereceği karar. Ben ,34'te hamile kaldım kısmeti yokmuş olmadı. Travmam 2 sene sonra geçti. Yeniden hamile kaldım isteyerek. Bence kardeş şart..ama söze göre olmayabilir :) 
(557 puan) tarafından
Yani.  Neden burdan bu tur sorular  ssormak  doğru degil onu anlamadım herkesin tabi kendi karari   hepimiz. Kadınız iyisiyle kötüsüyle    başımıza. Gelenleri  tartışmak gayet doğal sonra yine kendi kararrimi  ben vericem tabi
(135 puan) tarafından
İnsanın kendi kararı bile sabit olmuyor ki. İlk çocuktan sonra tüm eşyalarını dağıttım sizin gibi. Sonra bir çocuk istemi geldi ikinciyi yaptım. Maalesef sonlandırıldı. O travmaya daha istemiyorum dedim. 2 yıl sonra yeniden istedim.

Burada sohbet amaçlı yazılıyor.  Ama kimileri için kafa karistirici olabilir. Çok kişisel şeyler. Bu yüzden burdan sorulmamali dedim. Oturup eşle konuşmak lazım ikinciyi yapalım mı sorun çıkarsa ne olacak vs.  Ama siz burdan fikir almak istemissiniz o da sizin düşünceniz. Çok da büyütulecek, tartışılacak bir mesela değil. Sordunuz fikrimizi yazdık.
(557 puan) tarafından
Tamam canım sen yazma    o. Zaman. Büyür sorulara  cevap kafam karisiyorsa

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 337 göst.
22 saat önce Diğer kategorisinde Sevdaaa06 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
20 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde Slvr2446 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu

381,713 soru

11,427,551 cevap

34,987 kullanıcı

...