+1 oy
1,544 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Eismin beni aldattığını ögrendim telefonda yazismalari vardi. Ailesine anlatayimmi yoksa susup kalayimmi. Babasindan cekinir. Affetmekte istemiyorum. Boşanmak istedim. Kac gundur ayagima kapanip ağlıyor. Affet hataydi dahada olmaz diye. Cocugumda var. Kiza seni seviyorum demiş. Ben aile zoruyla evlendim mutlu degilim demiş. Kiz ustune bana basa evlisin olmaz abimsin diyor. Ama benimki abi yok diyor. Kaç gündür düşünmekten kafayi yedim. Sadece konuştuk ilerisi olmadı demiş bide ayni iş yerinde kız. Fabrikada calisiyor esim muhasebeci. Oda makine bölümünde yabancı uyruklu suriyeli bide. Bana akil verin ne olur ne yapayim.

54 Cevaplar

0 oy
(354 puan) tarafından
Direk boşan 
-Reklam-
0 oy
(2,481 puan) tarafından
Direk bosanmalik. Agliyo da cocugum var bilmem ne diye bu adami affetme derim. Ben coktan ortaligi ayaga kaldirmistim bile.
(446 puan) tarafından
Söyledim annesine annesi şok oldu benim tarafimdalar zaten aksam size gelelim dedi konusacagiz
0 oy
tarafından
Özür dileyerek söylüyorum kuzum ama affedersen kendine saygını yitirirsin çünkü bir yapan bıda yapar o Suriyeliye takmış o kafayı sen yapabiliyorsan ailenin evine git haketmiyor sarhoşken yattı desen o daha masum gelirdi
(446 puan) tarafından
Aksam ailesi gelecek anlattım herseyi sonra gidecem gitmek istiyorum dogrusu bidaha o ayni yastiga baş koyamam
tarafından
Kesinlikle öyle yapmalısın eşi ve bebeği varken 2. Kişiye aşkı ilan eden neler yapmaz
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Şimdi affedersen bunun üstüne yaşayacaklarina geçmiş olsun derim sadece 
0 oy
(793 puan) tarafından
Yapılacak iş belli de siz onu yapar mısınız onu bilemiyorum... 
0 oy
(547 puan) tarafından
İleriyi düşün canım ayrıldın diyelim ne yapacaksın

ailen varmı arkanda dururlar mi 

ailesine söylesen senin mi eşinin tarafını mı tutar 

Birde yerinde olsam kızı arar sorardım ne zamandır var bu

hatta biliyor san evini falan yakasına yapışır dım

Ondan sonra boşanacam de Arkanda desteğin olmadan çekip gitmek çocuklara yazık olur sadece burda herkes boşan diyecek yerinde olsam tabiki boşanırın ama benim ailem arkamda durur asla bırakmaz o güvencem var düşün taşın kararını sen ver buradakiler değil 
(446 puan) tarafından
Ailem arkamda olur belli bi süre zaten. Ailesine anlattim benim arkamdalar boşanmamam için elllerinden gekeni yapacaklar galiba
(547 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah
0 oy
(790 puan) tarafından
Affedersen yüz bulur en azından süründür ve ailesine bildir ha bazı aileler erkektir yapar diyor birde ne yap et o mesajlaşmaların kanıtlarını al yarın birgün boşanmak istersen daha sonrada elinde kanot olmuş olur bir email hesabı aç ve o  ekran görüntülerini oraya  at erkekler her haltı yer sonra sen yapmışsın gibi davranır benim babamda her *** vardı ama annem boşandığında annemi namussuzlukla suçladı annemse hiç delil toplamamıştı kızımın babası kötü ayrılmayalım diye düşündü  hep birde akrabaydı tüm aileyi birbirine kattılar ha delilleri topladığınıda eşine söyleme daha sonra tekrardan barışırsanız bu sefer kanıtları gizleyecektir gevşek davran genel manada bir süre sonra tamamen affetmiş gibi davran erkekler uzun süre gizli saklı iş çeviremezler yine aynı naneyi yerse bir süre sonra tekrardan yakalanır  herkes uyuduktan sonra kontrol edersin telefonu gizliden gizliye  kredi kartı bilgilerini al alışveriş için  kendi telefonunada kur yani bilgileri birine senden habersiz birşey yolladımı bilgin olur  ben ara ara eşimin kartını kontrol ederim benimki abisi istiyor diye eltime çiçek yollar arada ha abisi parasını verir ama vbu  benim sinirime dokunuyor çünkü bana çiçek alan birisi değil ha benim adamın telefonunda benim parmağımda aktiftir şifresini değiştirmeye kalksada parmağımla açarım güvensizlik değil resmi dairelerle alakalı her işini ben görüyorum eşimin o yğzden herşeyine ulaşmam lazım bazen annesinin evinin vergisini bile ben ödemeye giderim  ha eşim mesajlarını kurcaladıpımı asla bilmez kadın müşteriside var araba tamircisi kendisi sana ayrıl diyemem durumunu ruh halini bilemem ama tedbiri elden bırakma ha benimki beni aldatsa kaynanaya şijayet etsem kadıb olaydında oğlum seni aldatmaaydı der o yüzden ben ona değil ailenin geri kalanına söylerdim hepsini toplar kardeşinizin yediği boklardan haberiniz olsub derdim 
0 oy
(1,650 puan) tarafından
Affetcek Bile olsan ailesine anlat bilsinler ne b.k olduğunu 
0 oy
(227 puan) tarafından
Tabikine söyle ailesine rezil et susup kalman büyük hata olur gizli gizli devam eder konusmaya pısırık olma ayırlmaya niyetin yok gibi saygı duyarım ama böyle ezik ezik davranırsan yine yapar evden kov ciddi ciddi ayrılcakmış gibi göster 1 ay süründür eve alma .
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Oylelerinden bi poh olmaz bacım sen kurtulmaya bak. Böyleleri asla bir şansı hak etmez istediği kadar ağlasın korkudan aglamistir sevgiden değil.
0 oy
(75 puan) tarafından
Affedilecek hiçbir yanı yok.Üstelik affettin diyelim yüzde 100 tekrar deneyecek.
0 oy
(136 puan) tarafından
Bu yabancılardan nefret ediyorum.Ülkeyi maddi manevi zarara uğratıyorlar.Dikkatli ol kocan o kıza göz koymuş.Kız da şimdilik abi der bi işi düşünce yazar.Kocanı söyle babasından çekiniyorsa yaptığı yanına kalmasın.Hatta birkaç gün babanın evine git bedel ödemezse devam etmesi çok yüksek ihtimal.Ve sürekli takip halinde ol ama belli etme bırak seni unuttu şüphe etmiyor sansın.Şunu da unutma bi yapan hep yapıyor ******** erkekler
0 oy
(492 puan) tarafından
Benim içim almazdı . Çocuğum için kalmazdım . Kendi mutluluğum dolayısı ile çocuğumun mutluluğu için ayrılırdım. Çünkü mutlu olmadığım bi ailede çocuklarıma mutluluk veremezdim . 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 311 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 480 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu

380,338 soru

11,388,190 cevap

34,892 kullanıcı

...