+1 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (595 puan) tarafından
Sorum yukarıda başka sayfalar var mı hm var bide ama pahalı sanki erkek çocuğu bu arada 3 yaş

19 Cevaplar

+1 oy
(1,024 puan) tarafından
Pazardan genelde
(595 puan) tarafından
Buranın pazarı yok gibi birşey küçük şehir o yüzden herşeyimizi internetten alıyoruz
(1,024 puan) tarafından
Minicity di sanırım o uygun arada trendyoldan falan da siparişi veriyorum indirim olunca
-Reklam-
+1 oy
(884 puan) tarafından
Lcw dan alıyorum misafirliklere giderken giyilecekleri ama ev için minicity iyi 
(595 puan) tarafından
Minicity niye ev için acaba
(884 puan) tarafından
Kalitesi açısından bedenleri genelde büyük olmalı makinede cekiyor malesef ev içinde giyilecek şeyleri tercih ediyorum
0 oy
(537 puan) tarafından
LCW de güzel kuponlar oluyor bazen ,bide bizim burda LCW nin ihracat fazlası satan bı dukkan var sweatshirt ler 100_120 ,mevsimlik uzunkollu tişörtler 75 tayt 75 buradan alıyorum genelde 
0 oy
(843 puan) tarafından
E bebek ve LCW dan alıyorum başka yerden almıyorum 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Hiç marka takıntım yok beğendiğimi alırım pazar bile olsa o yüzden farketmiyor 
(595 puan) tarafından
Marka takıntısı olduğundan değil pazar çok küçük öyle sosyete vs de yok mecburuz yani internetten
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Valla nerdeuygun varsa ordan alıyorum 100 tlye alt üst şort takım aldım erkek çocuğu yıpratıyor zaten hemen penye kumaş güzelde yani :) yoksa hayat pahalı kızlar 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Genelde lc den alırım küçük kızıma sadece arada civilden başka yerden almam. Bir kaç kere alıyım dedim iki gün giydi patladı çekti filan hiç çöpe atıcak param yok lcden çocuk ve bebek kıyafetlerinde çok memnunum 
0 oy
(425 puan) tarafından
Lcw ve ciğiten alırım çok memnunum
0 oy
(530 puan) tarafından

E bebek ve LcWaikiki alıyorum bayrama H&M den aldım ikisine ayni Tulumdan <3

0 oy
(881 puan) tarafından
Lwakıkı vecıvıl modamız bır den modamız bır uygun fıyatlı
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Genelde LCW den alıyoruz 
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım modamizbire bak eltim oradan almıştı çocuklara güzel gelmişti uygun da
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Ben gardrops'tan aliyorum. 1. Eller aşırı geliyor. 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Giriyorum trendyola ben beğeniyorum markasına bakmıyorum açıkçası. sonra oğluma soruyorum hangilerini istiyorsun diye öyle alıyorum. Anaokuluna da gittiği için bize çok lazım oluyor.
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Paramı çope atmamak için LCW den alıyorum. Pazardan alsan bile cekiyor ya az para vermiyorsun. 
0 oy
(6,970 puan) tarafından
Ben minicityden alıyorum 
0 oy
(10,339 puan) tarafından
Gap,uspolo,defacto,koton i,lcw. Günlük kreş için defacto lcw koton. Dışarıda giyeceği gezmeliği gap polo
0 oy
(800 puan) tarafından
Lcw defacto koton civil e bebek buralardan alıyorum genelde 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Koton  ve lc den aliyorm. Civilden aliyodm hep aslında baktm renk döküyor kıyafetlerde hep rengi soldu ben de bıraktım civili

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 385 göst.
30 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 328 göst.
+1 oy
41 cevap 542 göst.
0 oy
9 cevap 175 göst.
14 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cimcon (268 puan) tarafından soruldu

379,463 soru

11,359,420 cevap

34,836 kullanıcı

...