0 oy
239 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Arkadaşlar bebegim daha yeni 2 aylik oldu ama kucagina alıp öpmek koklamak isteyenler oluyo ve bunu çoklu çalışma ortaminda çalışan en yakin akrabalarimiz yapiyor tahmin edersiniz ki baba tarafi. Sinir krizi geciriyorum ya küçücük çocuk öpülür mü ben mi hassas davraniyorum tecrübe ve fikirlerinizi paylasin benimle. Paylasin icim sogusuun cok gicik oldm

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende aynı durumu yaşadım canım oğlum daha 3 aylıkken eşimin tarafından görmeye gelenlerin eline kayınvalidem tutuştururdu bana sormazdı oğlumun resmini komşusuna atmıştı bana sormadan ona kendisi sanki annesiymiş gibi davranıyodu annemler görmeye geldiğinde hep bi bahaneyle ellerindrn alırdı bende mesafemi koydum artık kimdr ne hastalık var belli değil sinirlenmekte haklısın 
(2,647 puan) tarafından
Sen benmisin acaba çocuk benim diyodu kadin hatırladıkça sinir krizi geçiriyorum gerçi o zamanlarda geçirdim haddini bildirdimde
(21 puan) tarafından
Anlatir misin ozel degilse :D
(2,647 puan) tarafından
Valla tohum bizim sen tarlasın dediginde oğlun dogursaydi o zaman dedim
Sonra bigun cocuk benim sen kimsin demişti bakti kaynim elim ayagim titriyo b.ok senin demişti bende dedim haddini bil yoksa bidaha kızımın yüzünü bile zor görürsün dedim bidaha odur budur beni gecmeye çalışmıyo
(21 puan) tarafından
Ayy tam hadsizmiş çok iyi yapmissin
(2,647 puan) tarafından
Az  bile kaldı salaklık etmişim
-Reklam-
0 oy
(4,091 puan) tarafından

ben kendi ccgumun agzina pat pat vuruyorum sevmek hosuma gdiyor o sekilde :))ama elalemin cocuguna da yapmam

(21 puan) tarafından
Ben de cocugumu operek sarilarak oksayarak seviyorum sutumuzle besleniyolar bizim parcamiz onlar tabi sevicez :D ama butun gun evdeyim disardan kargo gelince bile ellerimi ustumu basimi temizliyorum
(4,091 puan) tarafından
e tabi orasi oyle. esim sigara icince dezenfektan sikip sonrada elini yikayip da severdi:))
(21 puan) tarafından
Aynen benimki de
0 oy
tarafından
Kesinlikle haklisin daha yeni doğmuştu bebeğim.  babannesinin ağzı sürekli bebeğimin yanagindaydi bir de vakumlayarak sulu sulu öpüyordu dedesi desen sigara içmiş ağzıyla bıyıkları batarak öpüyordu sinir oluyordum ama bişey diyemedim ilk bebekte cahilligime denk geldi sonra bebeğimin gözleri akmaya başladı baya enfeksiyon oldu onların yüzünden. 

İlla ağzını degdirmek koklamak istiyorsalar g.tunu koklasinlar tobe tobe 
(21 puan) tarafından
Ahahahah :Ddd agzin bal yesinn yaşa
0 oy
(1,719 puan) tarafından

Bende ilk bebekte öyleydim :sideways: hastaneyr bile kimsenin gelmesini istemiyordum .. eşim kapıdan gelene dezenfektan sıkıyordu. Öpen görünce o gittikten hemen sonra yada emzirmeye gidiyom die çıkıp tülbenti şampuan suda yıkayıp yüzünü boynunu silerdim.. daha neler neler.. okadar dikkat etmeme rağmen 15 günlükken hasta oldu bronşit olmuştu gözleri iltihaplanmıştı..ama 2.den sonra geçti kucaktan kucaga gezdi diğerleri hatta son numara bayramdan 1 hafta önce doğdu bütün sülale 2 gün içinde geldi her gelen aldı öptü maşallah bişey olmadı . Gözüne baktıkça üstüne titredikçe bişey oluyor 

(21 puan) tarafından
Evet oyle de bişey var Allah tüm evlatları korusun sağlık versin. Ama gözüme batan biraz da hic emek vermeden hamileyken lohusayken hep bos islerle beni aglatip yorup sonra bebegimi sevmeye calismalari galiba
0 oy
(40 puan) tarafından

Hiç dikkat etmeyen ben hiç hasta olmayan kızım:)

0 oy
(15,038 puan) tarafından
Ben pek sakinmadim valla. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
17 cevap 582 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 977 göst.
0 oy