0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (5,848 puan) tarafından
Evim 3 odalı ama sobalı oldugu için herşeyi is bir odada . Yemek odası , oturma odası , giyinme odası, uyuma odası , misafir odası herşey bi odada. Çocuklar biri 5 yaşında biri 7 aylık. Büyük olan küçüğü uyutmuyor TV'nin sesini açıyor yada oyun oynuyor kapıyı açıp kapatıyor hiç uyutmuyor kardeşini. O da zaten mızmız. Bazen kendimi hapishane de gibi hissediyorum . Yinede halimize çok şükür ama sobalı evde yaşamak çok zormuş doğalgazlı evde ne kadar rahattık geçen sene

9 Cevaplar

+1 oy
(15,168 puan) tarafından
Biz öyle büyüdük valla 
(5,848 puan) tarafından
Bende öyle büyüdüm evlendim 3 sene doğalgazın rahatlığını gördüm ama şimdi eski günlerime döndüm garip anam ne zorluk çekmiş bee
(15,168 puan) tarafından
Eskiden herkes öyle olunca çok göze gelmiyo. Şimdi daha farklı tabi .
-Reklam-
0 oy
(5,141 puan) tarafından

Benimkide sobalı dediğin gibi herşey tek odada olmak zorunda 

Yazı iple çekiyorum 
(5,848 puan) tarafından
Valla bende aynı şekilde ama bizim üstte ev yok bu sefer de yazın sıcaktan durulmuyor
(5,141 puan) tarafından
Öyle de kötü maalesef annemlerin ki öyle durulmuyor benim üstte ev var Allah'tan
Allah yardımcıniz olsun sizinde
0 oy
(3,286 puan) tarafından
Şuan banada 3 oda ev lüks geliyor mesela insan elindekinin kıymetini kaybetmeden bilmiyor banyo mutfak hepsi iki odanın içinde bizim 
(5,848 puan) tarafından
Dizinde Allah yardımcınız olsun cnm :(
0 oy
(902 puan) tarafından
Valla canim brnm evindede soba yakiorz kizlarimin odasinda soba var ama kapiyi kapatmiorm o soba yatak odamla salonu isitio evim cok kucuk ama benm cocuk odasi yatk odasi dip dibe oturma odasindada genellikle ufo yakiorm tek odaya tikilip kalmam imkansz dedigm gibi cok cok kucuk insallah rabbim nasip ederse seneye tasinmayi dusunuorm cokta dua ediorm dogalgazli guzel bi evde oturmak icn soba gercekten cekilvek cile deil
(5,848 puan) tarafından
Aynen öyle cnm pisliği ayrı mutfakta tüp biter pat diye kalırsın kül boşalt vay rüzgar esti vay soba söndü valla annem iyi dayanmış yıllarca
(902 puan) tarafından
Evet tam bir eziyet nerden tutarsan tut rabbim insallah sanada banada nasip eder canim ceken bilir cunku o pisligi
0 oy
(192 puan) tarafından
Bizimde sobalı ve kaynanam ile yaşıyorum benim odada var kaynanamin odasında var oturma salonunda var mutfakta var bitane oda ve koridor tek soğuk diğer heryer sıcak ama yazının gelmesini dört gözle bekliyorum bu sopalar yüzünden kışını ağız tadıyla geciremiyoz hayırlısıyla doğal gaz gelsede kurtulsak
(5,848 puan) tarafından
Sizin de çok sobanız varmış benim çektiğim X3 yani hepsinin ayrı ayrı temizlği çok zor Allah yardımcımız olsun cnm
(192 puan) tarafından
Evet şu bildiğimiz kovali hemde ama sagolsun kaynanam yardım ediyor bide hamileyim zor oluyo valla
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Hepimiz oye buyumedik mi oyle deme canım Allah'ın gücüne gider 
(5,848 puan) tarafından
İsyan etmiyorum canım ama bazen çok zorlanıyorum yinede hamdolsun rabbime
0 oy
(5,893 puan) tarafından

yazın böyle oluyorm ben klimalı odada yaşıyoruz :) 

(5,848 puan) tarafından
Klima tertemiz yaa sobanın bi ton pisliği var
(5,893 puan) tarafından
öyle deme  adana yazın 50 derece :)
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Valla biz de öyle büyüdük çoğunlukla ama tabi ki zor o günleri hiç özlemiyorum. Kardeşim yüzünü yaktı sobada ben göbeğimi yaktım abim desen kaç kere elini yaktı zor yani valla… Allah seni feraha çıkarsın inşallah canım 
(5,848 puan) tarafından
Amin canım çok saol Allah razı olsun
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Bizim evde öyle köydeyiz.Sobadan fln değil.Sadece tek bi odası var.Mutfak yok.Kücük bi beton yer var.Yemegi bile yerde pişiriyorum.Kücükte bi banyosu var.Tuvalet dışarda.Şu anlık böyle idare etmeye çalışıyorum.Bemimde 3 yaşında ve 9 aylık kızlarım var.Sürekli biri diğerini uyandırıyor.Hava güzelse dışarda zaman geçirmeye çalışıyoruz çoğunlukla
(5,848 puan) tarafından
Allah seninde yardımcın olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 321 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Muhammed.mirac (197 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 394 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde 021821 (1,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 288 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu