0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (388 puan) tarafından

Hayırlı geceler güzel anneler ve anne adayları 

Ben normalde yıldırım doruk hastanesinde cansu kübra  hanıma gidiyordum fakat hastaneden ayrılmış o hastanede olan doktorların da randevuları dolu cumartesi hastaneye gitmem lazım 40 haftalık oluyoruz kontrol amaçlı gitmek istiyorum biliyorsunuz riskli zamana girdik 
Sorum şu ki herhangi bir özel hastanede iyi bir doktor önerirmisiniz  ve son kontrollerde kabul edebilecek bir doktor 

6 Cevaplar

0 oy
(8,563 puan) tarafından
Bende doruk ozelde 2 dogum yaptım başka bilmiyorum doktor cnm
(388 puan) tarafından
Bende ilk kızımı dorukta doğurmuştum  kızımda da doğumumu mecburen başka doktor yaptırmıştı ama memnun kalmıştım bu bebekte nasıl olacak bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(157 puan) tarafından
Doruk çekirge de yaptım Sühandan da çok iyi ama çok dolu ve son zaman alır mı bilmem  aranan lazım kimse kabul etmiyo falan dersen olabilir bide fatmaydı galiba oda iyi. Melike var  arkadaşimda ondaydı. Yıldırım da da erkek var gidersen
(388 puan) tarafından
Arayıp sorsam bilgi verirler mi acaba bakar mı yada bakmaz mı diye
(157 puan) tarafından
ara  bilgi de verirler  doktorları tek tek sor hangisini bağlarsa durumunu anlat . Sühandan ciddi anlamda dolu inşallah denk gelir ama melike yada fatmaya yönlendirirleronlar o kadar dolu olmuyo yarın ara bugün yarın başlasa doğum bide ona stres yapcaksın. Seni tanısın bilsin
0 oy
(426 puan) tarafından
Aritmi, medicabil, Atakent özel hastaneleri var
(426 puan) tarafından
Aritmi de Halit bey varmış kuzenim ondan çok memnun kalmıştı
(388 puan) tarafından
Alır mı son zamanda acaba
(426 puan) tarafından
Bilmiyorum ki gülüm. Sen direkt doğum için mi diyorsun yoksa muayene olacak mısın?
(388 puan) tarafından
40 hafta tamamlıyoruz geçen hafta gidemedim kontrole muayene icin gideyim dedim
Ama doktorum çekirge  doruğa gecmis bulabildim hemen randevumu da aldım teşekkür ederim yinede
(426 puan) tarafından
Rica ederim bı sıkıntı olursa da aklının ucunda bulunsun canım
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım bursa osmangazide Deniz şimşek var devletten yeni özele geçti çok çok iyi ve guleryuzlu bir doktor
0 oy
(12,897 puan) tarafından

Doğu görevindeydik 35 haftalık hayat hastanesine gitmiştim Kuzenimin dr idi rica ile aldı belirli haftadan sonra pek almak istemiyorlar 

2020 de doğum yapmıştım :)

0 oy
(48,512 puan) tarafından
medikalparkta erkek doktor var ismimi unuttum o iyi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 321 göst.
0 oy
10 cevap 125 göst.