+2 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Selam kızlar. Eşinize saçma sebeplerden dolayı küsüyor musunuz. Ben bu huyumdan bıktım nasıl düzelteceğim ufacık şeylere bile küsüyorum sonra konuşmuyorum bazen niye küstüğümüde unutuyorum. Mesela dün eşimden ağrı kesici getir dedim dolaptan telefonla oynuyodu koşup gitti getirdi attı üstüme tüm dikkati telefonda idi bende küstüm konuşmuyorum 2 gündür adam niye küstüm bilmiyor. 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben çok çabuk küserim eşim küsmez kussede dkda unutur
-Reklam-
0 oy
(5,692 puan) tarafından
Tabi ki küsüyorum ama böyle de ufacık şeylere değil 
0 oy
(13,855 puan) tarafından
Haklı sebeplerim varsa küserim bazende küsmeden bak küsüyorum diye tehdit ederim. Veya ben sana küstüm derim ki benle ilgilensin veya telafi konuşması ile aramızı düzeltsin 
0 oy
(563 puan) tarafından
Benimki kussem de kusmesem de farklı etmez . Benim modum düşükse konuşmaz.  Kendi Trip atmaya başlar neymiş gülene gülermiş.  Başım ağrısa suçlu çıkartıyor beni :)
0 oy
(7,794 puan) tarafından
Ahahahah kız sen tobe estağfurullah yaaa ne güldürdün buna 2 gün küstün ve eşin hiç anlamadı öyle mi ahahahah kendine ediyosun böyle başka bişey değil saçmalama 3 günlük dünya surasi ölümün olduğu bi hayatta bu kadar kırgınlık fazla 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ilgi istegini cocukca yontemlerle cozmeye calisiyosunuz ancak bu iliskinize en buyuk zarar.
0 oy
(321 puan) tarafından
Bana küsmeme fırsat vermiyor ki küsmek nasıl birşey bilemiyorum ağız tadı ile kusemiyom ki
0 oy
(364 puan) tarafından
bence iyi değil bı süre sonra eşin bu duruma alışır ve hep böyle diye umursamamaya başlar cnm  arada sırada tam kuseceksin ki peşinde gezecek ben mesela arada nadir yaparım zaten hemen yüzümden anlar kızdığımı başlar pineklemeye arkamda ufak tefek şeyleri görmezden geleceksin içinden kizsan kussen bile normal davran öyle öyle alışırsın 
0 oy
(7,974 puan) tarafından
Benimki bana asla kusemiyor keşke kusse biraz kafa dinlesem :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 179 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minikii (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 335 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 376 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Aslı saray (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 858 göst.