0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Bayanlar kullandınz mı memnun musunuz herhangı bır hasar verdi hipoglisemi var sekerım düşüyor ve bu yüzden aklım fikrm sekerde ama yemem yasak berbat bı döngü şekersZlkten bayılcam   ama şeker yemek yasak    bu kahveyı içersem yeme ihtiyacım belkı gıder doğru mu   yardımcı olunuz bıde korkuyorum  iç organlara zararı olur mu saglık bakanlıgı onaylı dıyorlar ama  inanamadım    özlex tea aldım   kendıme tadı çok tatlı dıye onu içmem yasak benım şekerden uzak durmam lazım  özlex tea evde duruyor sımdı bıde bunu deneyeım dedım   

5 Cevaplar

0 oy
(175 puan) tarafından
Valla canım 2 sefer aldım ikisindede su bol içirtti ve sıklaşma sağladı. Ama bıraktığım an daha fazla kilo aldım. 
-Reklam-
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Normal diyet yap bence böyle şeyler çok sağlıksız 
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Karacigere fazla yüklenirsin kabizlik sorunu yapiyor sikayet var da yorumlari var biri makat catlagi olmus bu yuzden ameliyat olucakmis onun yerine diyetisyene gitmeni tavsiye ederim seker ihtiyqcini da tarcinli kahveyle yada elmanin ustune hafif tarcin serp ye tatli ihtiyacini kesiyor 
0 oy
(6,401 puan) tarafından
Seker hastası olduğun için kulalanamazsjn zaten 
(40 puan) tarafından
İşe yaradı mı istedin bedene ulaşan mı  senın 1 tane oğlun vardı dımı
(6,401 puan) tarafından
İse yarıyor ama bırakınca dikkat etmezsen aliyoesun
(40 puan) tarafından
Pekı herhangi bır organ hasarı olustırmadı dımı  kız ne dıycem bak bende asla şeker hastalıgı yoktu   bıanda düşük şeker cıktu valla hep acıkıyorum. Çünkü Dr dedıkı sekerın düşüyor   acaba stresden olur mu y
(6,401 puan) tarafından
Olur da ne dicem şekerin düşükse neden yemen yasak ki
(40 puan) tarafından
He işte öyle berbat bı hastalık buldu benı bacım   hem düşük hem yemek yasak neymiş sekerını düşürmeden hep hava tutacak şeyler yemem lazım
0 oy
(9,677 puan) tarafından
Canım zaten sağlık sorunun varmış hiç kullanma 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 265 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
7 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Busuhus (185 puan) tarafından soruldu

381,688 soru

11,426,023 cevap

34,985 kullanıcı

...