+4 oy
1,365 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
.Kızlar bu gün dışarı çıktım çocuğumu gezdirdim sonra eve geldim 20 dk sonra zilime bastılar 2 defa bnde arka odada oturyodum yerimden kalkıp gelene kadar baktım bu sefer kapım açıldı.... çocuğum da TV izliyordu bnde müzik açmistim  temizlik yapacaktım ... Kapının açıldığını görünce kaynım sandım  normalde de asla evde iken kapıyı içerden kitlemem ...sürgüyu de çekmem...  geçen gün muhtar kapıyı çaldı oy kağıtlarını getirmiş zil çalınca çocuğumda babası sanıp koştu bnden önce kapıyı açtı ...bnde o günden sonra kapıya sürgü çekiyorum ...neyse eve girdiğimde içimden dur şu sürgüyu çekeyim de temizlik yapayım dedim ... Zile bastılar bn açmaya gidene kadar baktım kapı açıldı bnde kaynım falan sandim anahtarı var çünkü tam sürgüyu çekip kapıyı açacaktım ki dur bı delikten bakayım hangi kaynım geldi diye merak ettim baktım biri elini merceğe koydu hemen kapıyı kapatıp anahtar ile kitledim ve o sıra hala eli mercekte çünkü bişey görünmüyor otomatik ışık yanmiyordu çok korktum neye ugradigimi şaşırdım... ya eve girişte o sürgüyu cekmeseydim direk eve girseydi yada bosluguma gelseydi kaynım sanıp kapıyı acsaydim ne ile karşılaştırdım bilemiyorum sonra camdan baya baktım ama apartmandan çıkan olmadı komşulara da sordm kimseye uğrayan yok..... aşağıdaki iş yerinin bir tane kamerası vardı  ona baktık ama bişey göremedik o gün bir sürü kişi girip çıkmış siz siz olun kapınızı daima kitleyin... annemin bı sözü vardı kilitli kapı 40 belayı def eder diye ... 

29 Cevaplar

+3 oy
(27,340 puan) tarafından

Amannn Rabbim korumus ya gündüz vakti hemde 

(79 puan) tarafından
Evet bizim kapının önünde pazar kuruluyor sanırım pazar var diye kalabalıktan yararlanmak istedi ama istediği olmadı
(27,340 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ya
-Reklam-
+2 oy
(232 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun son dönemlerde böyle şeyler cok yaşanıyor malesef Allah korusun 
+2 oy
(712 puan) tarafından
Kız sendeki ne cesaret evimde eşim olsa misafir bile olsa kitlerim değil evde cocuklarla tekken içeri girer girmez kitlerim
(79 puan) tarafından
He valla insanın başına bir kere gelir artık tövbe
+2 oy
(12,800 puan) tarafından
Zaten o kapının kitlenmeden örtülmesi yanlış güvenlikli değil çocuk var bir de Allah korusun çocuk bile içerden açıp dışarıya çıkabilir araya kart taksan hemen açılır ha açık koymuşsun ha sadece örtmüşsün
+1 oy
(3,333 puan) tarafından
Bizde sürekli kilitliyoruz ya. Allh korumus sizi de
+1 oy
(2,997 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun ya o an keşke bağırsaydın hırsız var yardım edin filan diye. Ben de kızım dış kapıyı açabildiği için hep kitliyorum.
(79 puan) tarafından
Kız bnde kaynım falan sandim kapıyı açıp sürgüye takılınca aklıma hırsız gelmedi hiç sonra mercekten bakınca elim ayagima dolandı direk eşimi aradım komşulara dedim apartmana baktılar bişey bulamadılar
(2,997 puan) tarafından
Allah beterinden korusun canım bununla gelmiş geçmiş olsun
+1 oy
tarafından
Canım naptın kaynım odama giriyordu demiştin?
tarafından
İyi yaptın canım hangi kameradan aldın nerden aldın internet üzerinden mi, küçük bişi mi aldın? aklımda olsun
(79 puan) tarafından
İnternetten aldım Trendyol dan işimi görsün yeter amaçlı fazla pahalı bişey değil yani evden çıkarken telefondan izleyebiliniuor
(3,180 puan) tarafından
Link atsana canım
(372 puan) tarafından
Aynen at cnm
(79 puan) tarafından
https://ty.gl/jta7tlk915.   Bunu aldım canim hem doğum yapacam çocuklarım için de lazım olur diye düşündüm uygun bişey
+1 oy
(2,865 puan) tarafından
Abooo ben bile korktum verilmiş sadakan varmış bu olay beni daha kendime zor getirirdi dikkat et canım ya çocuğuna sana zarar verebilirdi. kaynanamın komşusuna da hırsız girmiş televizyonu kırmış evi darma Duman etmiş bişey bulamamış üstüne de kakasını halılara yapmış pis mikrop
(79 puan) tarafından
Ayyy pislik şey
(726 puan) tarafından
Yaa bunu bu kaç kez daha duydum neden öyle bişey yapıyolar ki dağıtmadan ara bulamazsan çık insanlarda şüphelenmesin şikayetçi olmasın demi bunlar dağıttıkları yetmiyor bide pislik yapıyolar
+1 oy
(15,040 puan) tarafından
Allah korumuş valla. Çok korkunç 
+1 oy
(1,070 puan) tarafından
Sen dört kayninla mi yasiyorsun canim kaç kişisiniz evde.
(79 puan) tarafından
Evet canım 4 kaynım eşim bn ve çocuğum
(2,865 puan) tarafından
Neden kayınlar sizde
(1,070 puan) tarafından
Aynen neden yani nasıl kabul ettin ve eşin neden rahatsız olmuyor
(79 puan) tarafından
İlk evlendiğim de eşim bana bir iki yıl idare et zaten herkes ayrılır dedi iki kaynım evlendi çıktı birisinin eşi  3 ay sonra vefat etti tekrar bize döndü şimdi 3 kaynım bnde kalıyor biri öğrenci üniversite için geldi haberim yoktu geldiği gün öğrendim geleceğini... Bu odama giriyor dediğimde üniversite mevzunu iş buluncaya kadar bizde kalacaktı çıkıp gidecekti ama şimdi ha bire iş beğenmiyor bahane arıyor karıştık olaylar  eşim de yetim ve öksüz büyüyünce kardeşlerine çok bağlı ne desem olmuyor bn nasıl kardeşlerime evimden çıkın gidin diyecem falan diyor
(1,070 puan) tarafından
Essek kadar olmuşlar evli birinin yanında sığıntı gibi yasayamayacagini ayrı eve çıkmaları gerektiğini bilmeleri lazım aslında.sen bu odaya girme olayını söyleseydin hepsini defetmisti rahatsızlığını dile getir .ben senjn yerinde olsam ben çeker giderdim madem öyle .senin ailen nasıl izin veriyor bu işe.benim babam kaynım var diye kayınpederlerin alt katında kalmamı bile istemedi .kaldı ki babamdan önce ben kabul etmedim.balik baştan kokar sizin ki çoktan kokmuşta işte ucu sana dokunuyir bı an evvel el atman lazım bu işe.anahtarla bile kapı açıyorlar nasıl rahat ediyorsun valla pes.
+1 oy
(430 puan) tarafından
Kız ben hiç kilitemiyor sürgüyü çekmiyordum ta ki başına gelen olayı okuyana kadar. Korktum hemen kilitledim kapımı
(79 puan) tarafından
Kitle valla başımıza bir kere gelir ne gelse bide sürgü olmazsa evde karşı karşıya gelsek oğlumla  herhalde travma yaşardık
+1 oy
(1,210 puan) tarafından
Allah korumuş ya çok korkarım valla bende sürekli kitlerim eşim güler ne kitliyorsun o kadar diye ama ne olur ne olmaz yani hirsizdan ziyade çocuk olsa gece vakti uyku haliyle yani olabilir ben gündüzleri de kitlerim anı kapı çaldığında kızım koşuyor hemen onun için 
(79 puan) tarafından
Benim oğlumda artık açmaya başladı bı kaç gündür bnde yeni yeni kıymete başlamıştım
(1,210 puan) tarafından
Çok korkunç ya sen evdeyken birde :( valla hiç korkuları yok gündüz vakti ya
+1 oy
(4,612 puan) tarafından
Gecen de bizim arka apartmana girmisler gunduz vakti kadinin oglu evde uyuyormus hic dduymamis bile evde yalan olmasin 40 50 gram gibi bilezik calmislar 
(3,180 puan) tarafından
Naısl bulmuşlar hemen bilezikleri
(4,612 puan) tarafından
Sandiga koymuslar
(3,180 puan) tarafından
Giren bilen biri o zamna direk nasıl aklına gelsin ki insan uyuyor içerde bşrde
+1 oy
(42 puan) tarafından
AY çok geçmiş olsun bi daha başınıza gelmez umarım keisnlikle kapıyı kilitli tutmakta fayda var 
+1 oy
(19 puan) tarafından
Abla nerde yasiyon allah askina butun belalar seni buluyo az dikkat et ya cok safsın ya da baska bisey var. Dun de kaynim odama girip çıkıyor dedin Allah korusun basina daha kotu isler geçmeden sesini cikart ya. 
(79 puan) tarafından
Bu hırsızlık olayı bu evde 4 yıldır yaşıyorum ilk defa  başıma geldi bir ara anahtarı içerde unuttu eşim çilingir geldi o kadar uğraştı ancak kapıyı açtı bı kapı çok sağlam dedi hırsız nasıl açtı bn nasıl duymadım anlamıyorum
(4,115 puan) tarafından
Birde içerden neden kilitlemiyorsun kapıyı sen müsait olmayabilirsn banyoda olursun wc de yada üzerini giyinirken fln kaynınlar rahat girip çıkabiliyor. En azından kilitli olsa zile basarlar pat diye girmektense
(79 puan) tarafından
Banyo yapınca kilitli zaten sürgü de çekili gelseler de kapıda kalıyorlar bn çıkana kadar normal şekilde pek kitlemiyorim alışkanlık yapmam lazım
(4,115 puan) tarafından
Kilitle cnm ben hemn kilitlerim. Sabah esım uyandırır bazen kilitle diye cocuklar acıyor zaten
+1 oy
(9,504 puan) tarafından
Sen kayın olayını naptın
(2,674 puan) tarafından
Kamera almış odaya koymus, gece çıkmış ama eşi eve erken gelmiş. Takipteymis.
(9,504 puan) tarafından
Thank you bebek :)
(2,674 puan) tarafından
You are welcome:D
+1 oy
(363 puan) tarafından
Sürekli kitlerim eşim neden kitliyorsun bu kadar der namaz kılınca kapı çalar kızım açar diye kitliyorum iyi yapiyormusum 
+1 oy
(17,659 puan) tarafından
Allah korumuş resmen ya 
+1 oy
(1,070 puan) tarafından
2.5 sene önce 3 aylık evli ve 2 aylık hamile iken evime hırsız girdi bi saatim hariç bütün altınları aldilar maalesef. Bide yüzüklerimz takiliydi onlar kaldı.. olay olmadan yaklaşık 1 hafta önce zile biri basıp duruyo sürekli Bende kuzenim samdm 8 yaşında bazen gelirdi bize alt üstlü oturuyorz. Baya uzun çaldı ama dustaydm. Üzerimi giydm acaym dedm actm merdiven den aşağıya iniyorlardi hayırdır dedm feraceli 2 3 kadın peceli bide kiralık daire arıyoruz dedile4 yok kiralık daire dedm. Sonra sordm ki bütün zillere basmışlar apartmanda. Dokuzuncu ayın 15 idi . Kuaföre gidecektm eşiminde maaş günü ya dedik birazda alışveriş yapalm. Neyse işte biz 45 dk da gidip geldik. Yeni bim açılmıştı bazı ürünler ucuzdu oraya gidelm dedik gittik sonra da kayannam gile uğradık. Yani eve gelmemiz tekrar evden çıkıp geri gelmemiz 40 45 dk flan. Biz ikinci ker3 evden çıktıgmzda evi soymuslardi. Eşimde bekci silahı da çekmecede duruyo. Onu almadıklarına şükür ettik. Ya uzerlerine gelseydik mutlaka boş degildr onlarda. Ya esim3.bana bjsey olsaydı... vardr bi hayr dedm.. o günden beri de ses yok işte.. demek ki nasibim değilmiş dedmm..
(79 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun yaa valla bnde iş yerinin kamarası vardı eşim bakacam dedi ama pazar kurulmuştu bizim kapinin önünde gören çıkan belli değildi göremedik.... Bnde Hamileyim insan korkuyor sürekli rüyasına falan giriyor
+1 oy
(354 puan) tarafından
Allah'm ne cesaret ya gündüz vakti hırsızlarda level atlamış artik

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 446 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elif2011 (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 667 göst.