0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (2,796 puan) tarafından
İnada herşeyi yapar oldu.. önceden böyle değildi.. bağırmayayim diyorum ama yapamıyorum pişman oluyorum sonradan 

10 Cevaplar

0 oy
(388 puan) tarafından

Benim kız bardağin suyunu fullemedim diye ağlıyor :D

(2,796 puan) tarafından
Babasıyla top oynadı gece saat 12 eşim yeter dedi başladı aglamaya
(709 puan) tarafından
4 yasa kadar ya sabır diyoruz:)
(2,796 puan) tarafından
İnşallah canım☺️
-Reklam-
0 oy
(14,482 puan) tarafından
Ne kadar da benkm kızım -_-
(2,796 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(825 puan) tarafından
Hahahahhaha oğlum 2.5 yaşında ablası lahmacunu yedi dıye ağladı :))) bu sabahta uyandı kahvaltı hazırlarken baktım ağlıyor neden ağliyosun oğlum dedim baba bana salatalık vermedi diye ağliyorum dedi ne zaman vermedi orasını anca Allâh bilir :) yani ben alıştım artık canım bence sende alış :))) 
(2,796 puan) tarafından
Kafa kaldırmıyor ve hamileyi eşimde diyo 2.yi neye yaptık hâlâ bu bebekti ☺️☺️☺️
0 oy
(7,911 puan) tarafından

2.5 yaş oğlum istediğini yapmayınca bana diyorki 

Yeter sana yeter artık sana diye bağırıyor gidiyor;)

(2,796 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Benimki de 2.5 yaş ve yapma dediğimi gözümün içine bakarak yapıyor. Klozet etrafına elleyip ellerini ağzına götürmek mesela. Ağlayarak bir şeyler yaptırmaya çalışıyor ama olmayacak bir seyse ne kadar ağlasa da yapmıyorum. Kendisi de alıştı ağlamayı fazla uzatmiyor. 
(2,796 puan) tarafından
Yok onları yapmıyor ama istediği olmadı mı oturuo ağlıyor
0 oy
tarafından
Genelde ağlama hircinlasma inatlaşma dönemleri buyaslar i malesef 
(2,796 puan) tarafından
Evet inat bilmiyorum burcundan dolayı mıdır koç burcu
tarafından
Burç la alakalı oldugunu zannetmiyorum ama bu yaş sendromu dedikleri şey bu oluyor işte
(2,796 puan) tarafından
Tnm CNM teşekkür ederim
0 oy
(2,457 puan) tarafından

saçlarını toplamamı istediği için topladım ve ağladı bugünde kahvaltıda zeytin yerken neden içinde çekirdek varmış diye ağladı daha saymaya gerek yok sanırım :D

(2,796 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Benim cadı da öyle oturuyorum yanına susana kadar bekliyorumm annecim diyorum ağladığın için bu olmayacak tekrar başlıyor yine bekliyorum şuan pes etme sürecinde babası şımarttı benimkini ne dese pat oldu ağlamasın diye hep yaptı ceremesini ben çekyom
(2,796 puan) tarafından
Ağlamasın diye de ben istediklerini yaptım smdi de herşeye ağlayan bir çocuk öldü
tarafından
İşte kıyamıyoruz ben yeğenler de izledim baktım poka sarıyor kızımda ağlasa da vermedim dir ettim düşse de istediği bişey de olsa sus deyince susuyor şuan
0 oy
(2,546 puan) tarafından
Aynı benim kız yuruse ağlıyor otursa agliyor su içse ağlıyor herşeye ağlıyor bı damla gözyaşı yok :)))sabır çekiyorum ama bagirmiyorum geçecek birgün biliyorum canım kixim uyuyor uyuyunca da kalksa diyorum öyle işte :))
(2,796 puan) tarafından
Sabırliydim ama artık değilim bide hamilelik var ondan mıdır acep
(2,546 puan) tarafından
Ondandır canim sakin kalmaya çalış dışını sık gerekirse geçici süreç biliyorsun
0 oy
(1,246 puan) tarafından

Hoşgeldin 3 yaş sendromu:))malesef bu yaşta böyle şeyler yaşanıyor. Bu analar ne zaman rahat edecek yahu :D

(2,796 puan) tarafından
Bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 374 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Tubaka (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
16 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine2803529 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde Semossss (263 puan) tarafından soruldu

397,023 soru

11,875,006 cevap

35,990 kullanıcı

...