0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (266 puan) tarafından
Kızlar küçük görümcem bize geldi ama oğlu çok yaramaz sürekli benim kızımı vuruyor ondan küçük baya kızımda bişey demiyor babası geldi bana bebi vurdu dedi eşimde görümcemin oğluna kızdı odaya geçtik biz kapıdan bakınca eşimde stt yaramaz dedi çocuk ağladı gitti gorumcemde abisine haddinizi bilin herkes haddini bilsin ayağınızı denk alın dedi bir birlerine girdiler...Aradan zaman geçti tekrardan geldiler bana ve çocuklarıma çok mesafeli davrandı hâlbuki ben hiçbir şey söylemedim 

10 Cevaplar

+3 oy
(13,664 puan) tarafından

Çocuk yüzünden kavga en nefret ettiğim şey..

Ne yani dayısı şttt yaramaz demiş..

Ne var bunda ..

Ben yeğenime neler derim :D

Abim bnmkilere nasıl kızar.. ne var yani alınacak ..

Üstelik çocuğuna sahip ciksayms madem biri bişi deynce hemen alinacaksa

(266 puan) tarafından
Yaa kız kardeşinin oğluna vurdu ablası neler dedi oğluna ******** vs hicbirsey demedi ama bize gelince tırnak çıkarıyor
(13,664 puan) tarafından
Hiç sevmem öyle muhabbet .
Cocuklrn olduğu yerde kavga da oluyo vurma da oluyo.
Gözümüzü 4 acioz canları yanmasn diye ama birbirimizin cocuguna da kizamayacaksak ölelim artık yani..
Ordaki maksat onun çocuğunu ezmek degl çünkü, müdahale etmek
(266 puan) tarafından
Kendisi deseydi tamam derdim ama demedi ben müdahale ettiğimde yanlış oluyor alınıyor laf çakıyor eşimde mecbur müdahale etti
(13,664 puan) tarafından
Alınacak bişi yok valla.
Benim cocugum gelsin senin çocuğuna vursun vursun.
Ben müdahale etmiyim.
Sonra sen ştttt deyince alinayim öyle mantık var mi
-Reklam-
0 oy
(2,814 puan) tarafından
G.otunun zorunu sizden çıkartmış 
0 oy
(5,600 puan) tarafından
E sende mesafeli davran. Hem eşin niye kızıyo çocuğua? Çocuk onlar kavgada eder oynarda, siz yaptığınız ile kalırsınız. Görümceye hak verdim şahsen 
(18 puan) tarafından
Çocuğu dövmemis birşey yapmamış görümce hiçte haklı falan değil ayrıca dayısı yani kizabilir uyarabilir. Gorumcenin çocuğu senin çocuğunu dovdugunde gorumcene hak verirsin sen
(5,600 puan) tarafından
Sakin ol şampiyon saldırıya geçme hemen. Seninle aynı düşüncede olmak zorunda değilim. Burda konu ben, görümcem ve çocuğum değiliz. Biz sizin gibi değiliz bu dereceye gelmeyiz her kes haddini biliyor bizde çok şükür
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Simdi bebesi benim çocuğuma vuracak annesi dur diyip yapma demeyecek. Dikkatini dagitmaya ugasmayacak o zman hadsiz olan o oluyor. Konusmasin bosver dengesiz. Bir onun evladi kiymetli degil yani ayip be. 
0 oy
(591 puan) tarafından
Ay bu gorumcelerin abi sinirini yengeden çıkarması . 

O zaman asıl onların abisi bana el oğlu bende kocama sinirimi ondan çıkarayım nasıl? 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Allah iyilik versin bu tür şeyler muhabbeti bozuyor hep 

0 oy
(12,934 puan) tarafından
Kendi ayağını denk alıpta çocuğuna sahip çıksın o zaman biz bizimkini bostandan toplamıyoruz sonuçta 
0 oy
(5,012 puan) tarafından
3 tane yeğenim var 1 de evladım. Yaramazlık yapılıyorsa birbirlerinin canını yakıyorlarsa hepimiz yeğenlerimize bişey söyleriz benim kızım da dahil buna. Öyle haddinizi bilin falan demeyiz. Yeri geldiğinde abimin eşi ya da ablamın eşi de dur yapma diyebilir benim eşim de onlara diyebilir. Çocuk yüzünden kavga edilmez bizde yani :) senin görümcenin evlat altından demek ki :)
(266 puan) tarafından
Onlarınki öyle zatten sanki bizimkide aynı yerden gelmiyor Herkes çocuk getirinceye kadar zorlanıyor
0 oy
(287 puan) tarafından
Yorumlar çok uç ve mantıktan uzak, illa ikisinden biri mi haklı olmak zorunda sanki, bazı yorumlar.... Öncelikle sizin veya başkasının çocuğuna fiziksel zarar veren çocuğu durdurmalısınız, aman efendim bunlar çocuk diye bir şey olamaz. Ama yöntemi eşinizin yaptığı gibi azarlamak ağlatmak değil, o çocuk kaç yaşında bunu merak ettim döven çocuk kaç yaşında?  Olsa olsa aşamalı ceza verilir önce uyardıktan sonra, 3 yaştan Küçükse zaten laf dinlememesi çok normal. Fiziksel olarak ayırmak gibi müdahale yapılır güzelce anlatılır. Ama görümceniz de ayrı bi çocukluk yapmış gerçekten, onun oğlu psikolojik şiddet görürken ortalığı yırtan kadın sizin kızınız fiziksel şiddet görürken ne yapıyordu acaba? Empati yok burada olgunluk yok çözüm getirme çabası yok tamamen benmerkezcilik var. Çok tuhaf insanlar okurken sinir oldum gerçekten.
0 oy
(218 puan) tarafından
Yaramaz dedi diye sinirlenilmez fakat sinirle çocuğu korkutmuşta olabilir. Haa ben çocuğuma küçükte olsa birinin vurmasına tepkisiz kalamam. Yok onlar çocuk vurur vs. Dinlemem kavga çıkar.. Benim oğlum 3 yaşında vurma huyu başladı parkta peşindeyim sürekli vurmasın etmesin diye. Ailelerede diyorum vurmaya başladı diye.. Yakında milletle kavga ettirecek beni

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 832 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (259 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 644 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 743 göst.
9 Haziran 2020 Aile kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 1,488 göst.