0 oy
1,489 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar kayin validem le annem kavga etti benim evimde bebegi yikamak icin gelmislerdi . 

Kaynanam yikadi annem de bakıyordu kaynanamin yikayisina 

Kaynanam yikadi duruladi falan annem Kaynanamın elinden cocugu almaya çalıştı  .

Bacaklarindan tutup sallayacakti cocugu agzina burnuna su gittiyse ciksin diye . Kaynanam cocugu vermedi  sıkı sıkı tuttu annem de versene cocugu falan dedi kaynanamda  aman yok kalcasi falan cikar daha kucuk oyle sallanmaz dedi cocugu havlusuna sarip göğsüne bastırdı  

Annemde ben uc cocuk buyuttum hepsinde  aynisini yaptim noldu  cocuklarin kalcasimi cikti dedi 

Kaynanam bisey demedi  sonra annem  yuksek ses ile ev dolusu bagirmaya basladi esimde evdeydi 

Şu annene bisey söyle  beni delirtmesin  falan diyee ev dolusu bagirmaya basladi esim  anneme tamam otur konusalim anne falan demesine ragmen annem hala bagiriyordu kaynanam da iceride cocugu giydiriyordu . 

Annem ben gidicem birdaha beni cagirmayin ben bisey bilmem cahilim falan dedi . O sırada kaynanam cocugu giydirip  bana verdi emzirmem icin mutfaga gitmis anneme hareket cekmis seni boğarım beni delirtme gibisinden elleriyle hareket yapmis annemin uzerine yurumus .

Ondan sonea annem daha fazla bagirmaya basladi .. v.s v.s sonra opustule baristilar falan   

Burda kim hakli kim haksiz allah icin 

69 Cevaplar

+20 oy
(1,313 puan) tarafından
Kaynan haklı galiba çocuğu ayağından tutup sallamak nedir senin yerinde olsam kendim yıkarım kimseyide cagirmam
(6,792 puan) tarafından
Kız valla benim gorumcem de bi sefer yıkadı bebemi ters çevirdi 2 saniye bile sürmedi hemen yavaşça kaldırdıydı küçükken:(  ama içim gitti o saniyede:(
(4,169 puan) tarafından
Nebilim ben anlamam bizimkiler yapio diye ses etmedim.bakdim cck da rahatlio demek iyi bise dedim.de ben cesaret edemedim kendim:))
(6,792 puan) tarafından
Çocuğu sallarken sanki kendim sallanıyor gibiydi.
tarafından
Kız bu ne ya :D tövbe yarabbim meltem nasıl şeyler yaşıyorsunuz ?
(774 puan) tarafından
Ay yorumları okudum da siz ne yaşıyosunuz Allah aşkına yahu... Boy uzunluğu genetiktşr ne çocukların orasını burasını asıyosunuz yapmayın ya ilk defa duyuyorum ve şoklardayım vallahi... Canım annen %100 haksız bi kere bebeğe zarar verecek öyle saçmalık mı olur bide bu yüzden kalkmış bağırmış çağırmış komple saçmalık yani Allahtan ne annem ne de kaynanam öyle değişik insanlardan değiller çok şükür çocuğumu ikisine de rahatça emanet edebilirim yani o derece . Asmak sallamak nedir düşündükçe sinirleniyorum Allah akıl fikir versin ne diyim off...
-Reklam-
+2 oy
(1,733 puan) tarafından
Bebek öyle sallanır mı ?? Çocuğun yanında bağırılır mı ?? Annen haksız kaynananda haklıyken şiddet uygulamaya kalkarak haksız duruma düşmüş 
tarafından
Bencedee annem  cok bağırdı  yani haddinden fazlaa
(1,733 puan) tarafından
Sen yıka bebişiniz çağırma kımseyı canım
tarafından
Kesinlikle öyle birde annen sanırım bu emzirme ile ilgili biz kaldirmiyorduk falan demiş o meltem  sendin demi
+1 oy
(1,347 puan) tarafından
Bence eşinle sen haksızsın kendiniz yıkasaydınız keşkr hiç sevmediğim şey eskilerin bilmişliği
tarafından
Ya cnm isrsr ettiler yikayalim diye gonulleri kalmasin diye tmm ddm
(1,347 puan) tarafından
Ah ah hep iyiliğimizden kaybediypruz tatlım
+1 oy
(1,070 puan) tarafından
İki tane çocuk kavga etmiş sanki ama bence annenin yanlışı çocuk öyle tutupta sallanmaz bir de bağırmadan derdini anlatabilirdi kaynanan da terbiyesizlik etmiş hareket yapmak nedir yazık arada siz kalmışsınız 
tarafından
Valla oyle cnmm olan hep bize oluyor ztnn
+1 oy
(2,545 puan) tarafından
Kaynanan haklı netttttt. Annenin yaptığı hareket o kadar riskli kiii. O çocugun hayatına mal olabilir. 
tarafından
Aynn cnm
0 oy
tarafından
İkisi de buyumemis cocuk gibi 
tarafından
Aynen oylee ben ikisinide suclu buluyorumm
Tirnak kadsr bebenin yaninda yaptiklarina bak
tarafından
Bi tane fileli yikama kuveti al hic olmadi kolunun ustune koy yika bebisini seni oturtup eline verip sakince yikatip alistirmalari gerekirken guc savasina cevirmisler olayi :)
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Ahhh ya bu yaşlı insanlar niye böyle komiklerde boşver bi taraf olma canım olur ikiside torun sevgisinden girmişler birbirlerine ikinizde böyle yapacaksanız gelmeyin de sen  
tarafından
Ben birdhaa byle bisey ile karsilasayim ikinizede göstermem bu cocugu dedimm

Ikisi de genc ne yaslisi kaynanam 40 larda annemde ayni
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Hakli haksiz yok o ondan cocukca o ondan cocukca davranmış 
tarafından
Aynen oylee birbirlerine kiskaniyorlar ya allah akil fikir versin vallahi billahi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Allahım  ne desem bilemedim ikiside birbirinden beter mis neysek tatlıya bağlamışlar 
tarafından
Aynen oylee her konuda boyleler arada biz kayniyoruz
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Anam boşver napcan.hakli.haksiz hangisini atabilcen ikiside annen işte yapacak bişi yok çocuklukları akıllarına geldi zaar oyuncak bebek kavgası eden gizanlar gibi bisiler etmisler
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Sen gördün mü k.validenin annene haraket yaptiğini bana cok dogru gelmedi çünkü k.valide çirkefleşseydi tartismanin basinda söylerdi soyleyeceğini. 

Cok sacma bir ortam olmuş hemen barişmalarida cok çocuksu. koca koca iki anne keske biraz ağırlıkları olsa
tarafından
Hayir gormedim annem bagirmaya baslayinca gittim mutfaga sen benim ustume yuruyemen falan diyordu kaynanama annem  soyledi bana üstüme yürüdu el hareketi cekti diye
(1,944 puan) tarafından
Ikisini sen daha iyi tanirsin tabi. Bos ver kendiniz yikayin bebeği oyle yada boyle bir sekilde alışıyorsun zaten bebeğin kiri ne olacak dikkatli ol zamanla alişacaksin
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Sallamak nedir eski usul ne gerek var olgunlasmamis insanlar ben olsam ikisinid3 izin vermez esimle girer yikardim yani
tarafından
Keske oyle yapsaydim cnm
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Birincisi keşke bugün kaynanan ertesi gün de annen gelip yikasaymis sende en azından hangisi daha iyi bebek yıkıyor görmüş olurdun ha kim haklı dersen kaynanan bunu diyen ben kendime inanamıyorum :) ama bebeğin bacaklarından sarkıtılmasina kesinlikle karşıyım sonuçta Dr değiller bir yerine bişey olsa o sabinin kim vebalini Alacak 
tarafından
Aynn cnm haklsinn
0 oy
(119,318 puan) tarafından
annen haksiz ufacik bebegi sallamak nedir yaa kaynanan vermeyerek iyi yapmis ama hareket cekerek haksiz durumada dusmus
tarafından
Aynen cnm
(119,318 puan) tarafından
tirnagin varsa basini kaşı meltem kimseye muhtac olma kendi basina bak kendin yika bebegini bacim yoksa basin cok agrir
tarafından
Aynen oylee cnm buna birebir sahit oldumm zatenn birdaha  cagirmam
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Kaynanan hakli ama haksız duruma düşmüş annen baştan sona haksız 
tarafından
Aynn cnm oyle oldu
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Amanıııııın gülsemmi ağlasammı bilemedim kız 

Olur böyle şeyler neyse ki barışmışlar
tarafından
Amann barismalari otede dursun iki gun sonra ayni ortama girsinler yine ayni olurlar
 7 sinde neyse 70inde o
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Kocaman insanlar neden böyle böyle kavga ederler anlamıyorum çok gereksiz bir kavga olmuş 

tarafından
Birbirlerini kiskaniyorlar cocuk cocuk .
  Ben yikicam sen yikican bana gelecek size gelmicek beni sevecej seni sevmicek
Ben  cocuga sunu aldim sen almadin surekli bunun pesindeler yani kaynanamda o huy yokta annem oyle
0 oy
(13,821 puan) tarafından
ikisininki de çocukça olmuş fakat kaynana yikiyorsa annenin girmesi de yanlış çocuğu o an kim yikiyorsa odur yani
tarafından
Aynen oylee  kendileri  aralarinda konussalardi sen mi yikarsin ben mi diye değişikler yani anlamadm ben
(13,821 puan) tarafından
Yani kucucuk bebek bir kişi yikasa yeterli önce karar verirler sonra kimse yikayana karışmaz
0 oy
tarafından
Yıkama konusunda kaynanan haklı 

Ama son olayda annen haklı 

Bir araya getirmeyin bir daha ikisini 

Annenne de çocuk yikattirma sakın 
tarafından
Tamam canim  anneme Kaynanamı görenler  hep aynisini diyor zaten bunlari bir araya getirmeyin diyolar  
 Kaynanam cok icten pazarlıklı
Annem cok sinirli dik kafali
Karakterleri cok ters
tarafından
Ay çok zor Walla Allah yardımcın olsun . Inşallah eşin iyidir.
0 oy
(6,221 puan) tarafından

Valla kuzu anne haksız 

Şahsen öyle bagirmasi çocuğu sallamak istemesi genelde kaynanalar gelenlerle zıt düşer ama annen bu kez öyle olmuş 

Sanmıyorum mutfakta öyle hareket çeksin :ninja: annenin tavırları belli

Ayrıca 3 cocuk büyütmüş olabilir ama sallamak olmaz eşimin amcasının karısı da torununa yaptı ve kalçası çıktı  

tarafından
Annemin huylari yuzunden zaten herkeslee boyle oluyoruz ..  dik kafaliligi bagirmasi cagirmasi
Her seyi ben bilirimleri siz biseyden anlamazsiniz tavırlari bizi hepp milletle kotu etti

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 390 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 377 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 530 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 388 göst.