+1 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde (365 puan) tarafından
Ben sigara kullandığımı eşime itiraf ettim beni boşanmakla tehdit ediyor. Benim gibi bu durumun içinde olan var mı

25 Cevaplar

+2 oy
(405 puan) tarafından
Ayy nasıl sakladin adam hiç mi anlamamış 
(304 puan) tarafından
off benim bi komşum var kadına sigara yakışmaz kadına şu yakışmaz bu yakışmaz spor ayakkabı yakışmaz vs vs kadın be sizin gözünüzde anlayamıyorum
(233 puan) tarafından
Kendine saygısı yok bence o komsunun
(405 puan) tarafından
Yorumlara bak sanki sigarayı ellerinden aldım anam:)))))
(405 puan) tarafından
1.Size de şöyle izah ediyim kadını kucumsemedim

2. O sigarayi içen bayanlar varya böyle parmaklarının arasına koyarlar sonra ağızdan duman çıkarınca yada burnundan bide duman çıkarırken gözlerini kismasi hanı deriz ya kadın çiçektir kadın güldür vs işte o yüzden bana itici kaba geliyor kadının kibarligini bozuyor bana kalsa kimse icmesin benim eşimde içiyor gönlüm yine razı değil oda erkek dimi ama ben sevmiyorum burda kadın erkeği ayrıştırma dim lafı nerden anladaniz hepiniz anlamıyorum belki de polemik arıyorsunuz her halde
(416 puan) tarafından
İnan polemik ramazan'da arayacağım en son şey kaosla beslenmiyorum çok şükür bi tane burda kötü yorumum dahi yoktur olmazda eğer polemik arasaydım hep farklı yorumlar yapardım
-Reklam-
+2 oy
(3,333 puan) tarafından
Bak topla valizini koiy kapinin oraya.. madem bu kadr kolay siliyormus. Allahim yarebbim. Ne kolay aliyorlar bosanmanin adını sinir oluyorum haa
(365 puan) tarafından
Ben koymama gerek kalmadı kendi koydu valizi önüme topla eşyalarını dedi ben çocuğumu düşündüğüm icin fevri hareket etmedim
+1 oy
(869 puan) tarafından
Tamam hoşlanmamıyo olabilir de boşamak nedir yaa 

Yeni mi başladın kullanmaya 
(365 puan) tarafından
1 senedir kullanıyordum gizli gizli içim rahat etmedi söyledim. İcmeye devam ediceksen babanin evine dönceksin dedi.
(869 puan) tarafından
Ben 13 yıldır içiyorum eşim saygı duyuyor buna yapacak bişey yok biraz anlayış ya sacmalık sigara içiyo diye boşayanı yeni gördüm
+1 oy
(27,353 puan) tarafından

Bu tür şey için yuva yıkılır mi ya eşinde yanlış tepki vermiş tabiki ama kendi sağlığın için sonra yuvan huzurun için bıraksan daha iyi olur .

Esin daha ılımlı destek olabilir yani 

(365 puan) tarafından
Destek değil köstek oldu. Pişman etti beni söylediğime
(951 puan) tarafından
Yakalanınca daha pis oluyor :DD sanki kendini vermişsin gibi
(27,353 puan) tarafından
İyliginiz için güzel kararlar alırsınız insAllah
+1 oy
(2,814 puan) tarafından
Bilmiyor muydu nasıl sakladin
(365 puan) tarafından
Bilmiyordu o isteyken falan içiyordum
(2,814 puan) tarafından
Böyle konuların saklanmamasi taraftarıyım Allah yardımcın olsun
(365 puan) tarafından
Bende saklanmaması gerektiğini düşünüyordum ama fazla dürüstlük iyi değilmiş ders oldu bana her yerde doğru olani yapmamak gerekiyormuş
+1 oy
(13,666 puan) tarafından
Sigara bir bagimliliktir yani şu komsuyla görüşmenin istemiyorum demeye benzemez.
(365 puan) tarafından
Anlatamıyorum anlamıyor pat diye bırakacaksın diyor
(13,666 puan) tarafından
Bu tamamen kişinin kendi isteğiyle olacak bişey.
Öyle eş istedi falan filan zor işler yani.
Sağlık açısından elbette zararlı evet tamam da baskıyla bıraktırmak da psikolojik zarar..
(365 puan) tarafından
Bende öyle söylüyorum sen yasaklarsan bırakamam daha cazip oluyor diyorum ama hic yumusamiyor
+1 oy
(6,218 puan) tarafından
Oha yani pire için deve yakmk gibi birsey 
(13,666 puan) tarafından
Yorgandir o kuzu :D
(3,590 puan) tarafından
Deve olsa duramazsın:)
(233 puan) tarafından
☺️ sabah sabah güldürdün pire yorgan deve
+1 oy
(591 puan) tarafından
Kendisi kullanıyor mu 
(365 puan) tarafından
Ara sıra içiyor
(591 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim korkma ara sıra aynı senin gibi deseniz nolur acaba
+1 oy
(1,091 puan) tarafından
Esin eve geldiğinde konudan felan anlamıyorum yada senin üstüne siniyor anlamasını bunca zaman.  Ayrıca tepkisi yanlış icebilirsin yani
(365 puan) tarafından
Bende ***** gibi itiraf ettim iste yoksa yakalanmazdım bende 1 1 bucuk senedır anlamamıştı
(951 puan) tarafından
:DD para verirken ağız burun eğer o zıkkımı alırsan halkımı helal etmem der
(365 puan) tarafından
Keske bizimkide o kadarla kalmaz. Bide bana diyor ki bidaha icersen çocuğunun ölüsünü öp
(951 puan) tarafından
:D senin öpem deseydin
(365 puan) tarafından
İnsallah bu dua yerine geçmiyordur ne kadar içmeden dayanırım bilmiyorum
+1 oy
(951 puan) tarafından
:DD benim eşim de esrar içerim dedi sen içersen
(365 puan) tarafından
Sonuç noldu sen içmeye devam ediyormusun
+1 oy
tarafından
Baya bı saçmalamış gerçekten 
0 oy
(1,121 puan) tarafından

Ah şu sigara konusu.

Ben 10 senedir içiyorum eşimle bile bile evlendi.hamileyken ictirmem dedi bende zaten içmem dedim 1 yıl içtim evlendikten sonra hamile kaldım içmedim sonra tekrar başladım ama habersiz ama illaki yakaladı defalarca 2.ye hamile kaldım bu sefer kesinlikle ictirmem doğumdan sonra dedi bende tamam dedim geçtim 1 sene oldu doğum yapalı hala yakalıyo aradı kiziyo ediyo bende beni çocuk gibi yönetmeyi bırak diye ona kızıyorum kac defa paketimi attı hala gizli içiyorum yani 
Hatta akşam o 2 dakika arabaya indi bir kat aşağıda araba bende hemen hızlıca aspiratörde içtim geldi anında anladı 1 dakika içinde nasıl içtin hayretler içindeyim dedi bende yok dedim güldüm oda güldü öyle böyle ittire kaktıra 7 yıl oldu evleneli hala alışamadı ama arkadaş ortamında bende yakarım genelde hep kızardı milletin içinde çok laf söyledim beni küçük duruma düşürüyosun diye oda eve gelince bak bu sefer bişey demedim der :D 
(365 puan) tarafından
Benimki cok net sanırım hiç oluru yok gibi benimde hiç bırakasım yok. Benim icin keyif aracı gibi bisey
0 oy
(1,242 puan) tarafından
Eşin seni çocuğumu sanıyor acaba? Ben yıllardır içiyorum eşimde öyle.hamileliğimde bırakmıştım bir tek. Kızım 4 aylık olunca sinirden stresten tekrar başladım. Sigara bağımlılıl yapan birşey ha deyince bırakılmıyor malesef. Eşinde çocuk gibi bir tepki vermiş. Ama bu durumda ne yaparsın bilemiyorum çok saçma yani
(365 puan) tarafından
Bende buna deli oluyorum. Sanki ben 15 yaşında ergenimde annemden babamdan gizli sigara içmeye çalışıyorum
0 oy
(102 puan) tarafından
Benim de eşim içiyor ve nefret ediyorum kokusundan. Sevgiliyken bırakıcam dedi hala bırakacak. İçmeyen insana iğrenç geliyor kokusu. Ya balkonda iç ya dışarda diye sürekli atışırım. Ama boşanmak ne alakaymış yani. 
(365 puan) tarafından
Eşimde bana nisanliyken bıraktım dedi evlendikten sonrada baya bi süre icmedi simdi arkadaş ortaminda falan icer arada tek tük evde kendi içer. Ama senin mantığınla ilerlersek sende bana yalan söylemiş sayıliyorsun bıraktım dedin tekrar içiyorsun bu durumda benimde seni boşamam gerekiyor
0 oy
(951 puan) tarafından
Bence gözünüzü korkutuyordur bırakmaniz için yoksa sigara için boşanılır mi hiç 
(365 puan) tarafından
Eşim çok inatçıdır. Dediğini yapar kavga esnasinda ona uyup esyalarimi toplasaydim bidaha dönüşü olmazdı
(951 puan) tarafından
Siz bırakmayı denediniz mi peki
0 oy
tarafından
Bacım bence bırak ya zaten sanada zarar çocuğa da zarar baksana bosanirim.demis eğer adamın başka bı kötü huyu yoksa eşini seviyosan tamam yavaş yavaş bırakacam de bı dene yani bosansaniz olan çocuğa olacak sen yeni bir koca bulursun eşin yeni bir kadın bulur kendine ama o çocuk ortada çok zorlanır demekki eşin iyi takmış bu sigara isine yaaa
0 oy
(241 puan) tarafından
Boşanmak çok saçma da siz de yeni başlamışsınız eşiniz için bırakın bence tabi ki bırakmak zordur ama zaten yeni başlamışsınız 
0 oy
(12,945 puan) tarafından
Eşim sigara içmiyor evlenmeden önce ilk sorduğum sorulardan biriydi sigara konusu şu an başlasa büyük kavgalar çıkar evimizde ama baştan içiyor olsa bile bile evlendim der niye içiyorsun diye kavga etmezdim bilemiyorum sonradan başladıysan problem etmesi normal ama boşarım ne ya koş mahkeme orda diyeceksin öylesine. Ayrılık konuşmasını bile boşanalım ayrılarım şeklinde değilde bak seni boşarım diye yapan insanlarla evlilik zor olur zaten 
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Çok saçma yani eşim bana kendi bırakır sigara icicekmisin diye 
0 oy
(233 puan) tarafından
Seni öyle korkutuyor dur sigara için boşamaz 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,052 göst.
+1 oy
28 cevap 445 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu