0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Kızlar akşama eşimin dedesigil gelecek iftara adam yaşlı çorba olmadan yemek yemiyormuş nasıl bı çorba yapabilirim 

12 Cevaplar

0 oy
(2,818 puan) tarafından
İşkembe diyomusum ;) şifa niyetine 

Mercimek çorbası 

Yayla çorbası 

Şehriye
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından

Koz patlıcan çorbası

Koz domates corbasi
Yogurtlu mulayim çorbası
Mantar corbasi 
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Mercimek 

Ezogelin

Domates

Ama yasli diyorsun dedeler genelde tarhana corbasına bayilir ama davete olur mu bilmem
0 oy
(886 puan) tarafından
Lebeniye çorbası

tavuklu arpa şehriye corbasi

Yayla çorbası

Ya da klasik süzme mercimek çorbası:D
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Brokoli çorbası eğer kaynanam yediyse herkes yer :D tadı güzel hafif başka mercimek çorbası ezogelin çorbası tarhana çorbası bunu kesinlikle yer eskiler şehriye çorbası yayla çorbası sütlü çorba da olabilir 
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Daha dün yaptım çok güzel oldu mantar çorbası kremalısı daha da bir güzel oluyor tarhana çorbası Ev tarhanası varsa tabii onun haricinde domates çorbası da çok güzel oluyor mercimek zaten hep Listenin başında yer alır sütlü çorbayı seviyorsan misafirleri kabak çorbası ben balkabağını yapmıştım ama yeşil olan kabaktan da yapıyormuşlar 
0 oy
(855 puan) tarafından
Tuhaf gelicekmi bilmiyorum ama hem lezzetli hemde farklı olması açısından MISIRLI SÜTLÜ ÇORBA. enfes oluyor tarifine bak istersen
0 oy
(961 puan) tarafından
Favorilerimi ekliyorum

Sütlü patates çorbas

Çeşminigar çorbası 

Hünkar çorbası

Domates çorbası

Şafak çorbası 

Naciye kesici tarifleri youtubedan bakabilirsin 
0 oy
(859 puan) tarafından
Tavuklu sehrıye çorbası 

Tarhana 

Veya mercımek
0 oy
(1,005 puan) tarafından
Tarhana,mercimek, tavuk, yayla corbasi olabilir
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Çeşminigar çorbasını yapıp, beğenen var mı ?
0 oy
(580 puan) tarafından

Tavuk çorbası yalancı işkembe gibi oluyor. O kadar mükemmel oluyor ki misafirlerim bayılıyor. Bir tabak daha istiyorlar tavsiye ederim. Üstünede kırmızı toz biberli sos ve limon tamamdır. Ay canım çekti daha geçen gün yaptım ama :D Ama ben öyle havuç rendesiymiş şehriyeymiş atmıyorum güzel olmuyor bence. Sade haliyle çok güzel oluyor

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 262 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
26 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu

378,403 soru

11,326,604 cevap

34,780 kullanıcı

...