0 oy
222 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (847 puan) tarafından

Kızlar bayram gelmeden saç boyatıcakmsnz ben bu konuda çok kararsızım beyazlarım başlıyo yavaş yavaş ve yaşım daha 22 çook fazla boyatıyordum dip boya yaparım belki bir kutu aynı renk alıp saçımla sizden kirpik yaptırıcak tırnak vs var mı ücretler ne durumda ? 

Bana kalsa ben tırnaklarımı uzatmıştım ama dün domestosla temizlik yapınca kırıldılar ;( bu gidişle gratisten takma tırnak takma kirpik alıcam gibi duruyo kuaföre gidicekmsnz peki neler yapıcaksnz daha bakımlı olmak içinn brnim aklıma başka bir şey gelmedi :angel:

6 Cevaplar

+1 oy
(405 puan) tarafından
Ee daha yapicak bişi varmı:)) 
(847 puan) tarafından
Vardır belki . D
(405 puan) tarafından
Kız valla böyle tırnağa saçla uğraşanları hoşuma gidiyor ama ben yapmıyorum yapamıyorum hiç boya yok saçımda acaba yapsam zarar mi veririm diye de korkuyorum
(847 puan) tarafından
1 kereden bir şey olmaz cnm akınca eski haline döner ama benim bu 50-60 oldu 13 yaşımdan beri boyuyorum sevdigim için sürekli degişik degişik daha yeni yeni beyazlarım başladı o da 1 tel falan
-Reklam-
+1 oy
(4,933 puan) tarafından
Bakım yapmak gerçekten çok güzel insanı mutlu ediyor ben bunları en son bekarken yaaprdim tesettürlym saçımı boyarim hala fakat   Allah bağışlasın iki evladım var siyam ikiziyiz biz biri pijamamdan biri kolumdan tutar hiç bişey yapamyrm eşim akşam gekince duş aldigma dua ediyorum;))))
(847 puan) tarafından
Bende vakit buldukca yapmaya çalışıyorum cnm benimde 2 tane birisi 1 birisi 3 yaşında bende zorlanıyorum ama uyutup uyutup yapıyorum . D
(4,933 puan) tarafından
Bnmde biri 14 aylik biri 2 buçuk yas ;))) vala onlar uyuyir bn ya temizlik yaparım yada bnde uyurum;)))
+1 oy
(2,875 puan) tarafından
Bakımım yüzümü dalinle yıkayıp duş almak :)
(847 puan) tarafından
Onu sürekli yapıyoruz kız o bayrama özel degil  d
(2,875 puan) tarafından
Benim ki geleceğe yatırım temiz bı ciltle giriyorum bayrama :) kapalıyım kız saç boyatsam kimse görmez:)
(405 puan) tarafından
Benim en güncel bakımım işte nemlendirici :)))
(847 puan) tarafından
Hahsha o zaman nemlendiriciyi sürüp at kılı fırçası yap cnm en azından etkisi olsun
(405 puan) tarafından
Öylede mi yapıyorlar ayy hiç anlamam öyle ya kalsın o ya :))))
+1 oy
(782 puan) tarafından
Annem gelecek haftaya haftasonu ayın 7 sinde ❤️ o torununa bakar bende bir kuaföre giderim sonra saçımı boyatırım anneme canımınnn içineeeee ayy nasıl özledim nasıl ❤️ saçlarımı kestiririm belki biraz çok dökülüyorlar :/ … 
(847 puan) tarafından
Cnm kesen kişi adetliyken kesince saç küsermiş o yuden kadın kuafore gidip adetlimisin diye soramam bende kendim keserim günüme göre
(405 puan) tarafından
Evet öyle diyorlar ama annemin eli çok etki ediyor saçıma ya yani bunu kendim çok net görüyorum
(782 puan) tarafından
Ben kimseye kestiremem kuaförden başka
(405 puan) tarafından
Doğru benim hep düz kesim bildim bileli annem yapıyor evliyim hala ona kestiriyirum
(847 puan) tarafından
En iyisi cnm demek ki annenin eli ugurlu :)
+1 oy
(849 puan) tarafından

Ay çok asko kuşko şeyler  :D

Ben kaşlarımı  bıyığımi alsam yeterli 

Tırnaklarımı asla uzatmam   bana fazlalık gibi geliyor.

(682 puan) tarafından
Bende öyleyim ya tırnaklarım biraz uzasın hemen rahatım kaçıyor, parmaklarım ağırlaşıyor resmen :)
(849 puan) tarafından
Benimki de usten soyuluyor kırılıyor. Sanırım bende artık durdurumdan  sıkılmış olabilirim
(847 puan) tarafından
Cnm attgm ürünleri dencyin şokta ikisi 40 tl gibi bir şeydi etkili
(849 puan) tarafından
Teşekkür ♡♡
(847 puan) tarafından
Ö. Dcnm birisi vitamin birisi de sertleştirici
0 oy
(847 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

tırnak uzatanlar veya hemen kırılanlar bu ikisinden deneyebilir çok etkili (renksiz) mavi vitamin beyaz sertleştirici parlatıcı gibiler

İlgili sorular

+3 oy
20 cevap 789 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Shrtrn (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 534 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 375 göst.